HA-THA tuhý parfém Wild Berry

Sdílíme s Vámi článek německé bloggerky Idy, z jejího blogu Herbs & Flowers.


Ovocný, kořeněný, aromatický: tuhý parfém Wild Berry / Divoké plody od HA-THA

Už je tomu nějakou chvíli, co se kategorie přírodních vůní rozrostla o novou formu, a to o tuhé parfémy HA-THA. S příchodem podzimu se u mne i letos změnily preference vůní, a proto bych Vám chtěla představit přírodní parfém, který mne provází tímto obdobím: Wild Berry / Divoké plody od HA-THA.

Prolnutí východu a západu: HA-THA

Malé dózičky značky HA-THA se mi pojí především s bylinnými balzámy a vonnou lahvičkou, které byly jejími prvními produkty. Značka HA-THA znamená sloučení rituálů dálného východu v péči o tělo s evropským uměním výroby parfémů a zároveň cenné ingredience včetně certifikace přírodní kosmetiky. Sortiment HA-THA je přehledný a poutavý: patří sem už zmíněné 100% přírodní bylinné balzámy a tuhé parfémy. Bylinné balzámy velmi oceňuji a tuhé parfémy mne též ihned oslovily.

hatha-parfem-wild-berry 480x640px

Wild Berry / Dovoké plody: spojení ovoce s kořeněností

Zatímco tuhé parfémy Balance / Vyrovnanost, Dream / Sen a Love / Láska přicházejí v stříbrných kovových dózičkách, prezentují se tři nové HA-THA vůně – Mystery / Tajemnost, Desire / Touha a Wild Berry / Divoké plody (která si mne získala nejvíce) – zlatou dózičkou.

Už samotná dóza je krásná a na svém vršku má vygravírovanou rozkvetlou růži. Takový klenot! Představuji si, jak moji vnuci tu nádhernou zlatou dózičku za nějaká ta desetiletí objeví při přehrabávání se v babiččiných špercích a budou si o ni vyprávět tajemné příběhy.

Pro tento tuhý parfém nemohl být zvolen lepší název než Wild Berry / Divoké plody. V jeho vůni dominují tmavé plody, především černý rybíz. Přidružené jsou něžné mátové nuance, které vůni propůjčují svěží notu, zatímco kořeněné, hřejivé a medové nuance dodávají parfému hloubku, eleganci a přítulnost, která mi je v nynějším podzimním období obzvláště milá.

Wild Berry / Divoké plody je jako pohár dobrého vína: chutný, ovocný a lahodný.

Jak by vypadal parfém Wild Berry / Divoké plody, kdybych si ho představila jako barvu? Asi nejspíš burgundská červená anebo jako zářivý baklažánový tón. Jako vhodný outfit k této vůni si představuji vínově červené šaty, kozačky či jiné vyšší boty, vlněný kardigan, zlaté náušnice a k tomu vhodně zvolená kabelka a červený lak na nehty – a look je hotový.

Velice oceňuji i snadné nanášení. Na rozdíl od parfémů, které se rozprašují, tuhé parfémy HA-THA se dají aplikovat přesně tam, kde chcete (osobně upřednostňuji hrdlo, zápěstí a ušní lalůčky). Kromě toho jsou bez alkoholu a nevysušují pokožku.

hatha-parfem-wild-berry_750x560px

 

Základem Wild Berry / Divoké plody je včelí vosk a jojobový olej. O zážitek z vůně se postarají éterické oleje.

Složení:  Cera Alba (včelí vosk), Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojoba), Parfum (kompozice éterických olejů). V éterických olejích: Limonene, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Eugenol.

 

Znáte tuhé parfémy nebo bylinné balzámy HA-THA?

Máte rádi vůni divokých plodů?

Která vůně provází nyní Vás?