Ještě větší relax díky ECO CLEAN

V dnešní době máme dny často velmi nabité či jinak náročné, a proto relaxace je o to více ku prospěchu. Tu podporuje i vjem útulna a čistoty.

Jednou z cest odpočinku je koupel. Je-li pěkně čistá vana, asi je neoddiskutovatelné, že to podpoří náš příjemný pocit. Čistá vana však předem vyžaduje práci. A jindy zase naopak - po koupeli je zapotřebí čištění, např. pokud bychom do koupele přidávali různé přírodní ingredience. A pokud navíc patříte k těm, kdo preferují přírodní prostředky namísto chemických i v případě úklidu? Jak toto skloubit, aby relax nebyl zároveň vykoupený námahou?

Troufáme si tvrdit, že s ECO CLEAN to lze. Čistič, který tato dánská ekologická drogérie s certifikací Ecocert má ve svém sortimentu, je 100% přírodní, přičemž až překvapivě účinně a rychle čistí. Koupelna se dokáže blýskat čistotou bez jinak obvyklého zdlouhavého čištění. Jeho lehká konzistence se rozpráší na vanu, umyvadlo či např. sprchový kout a úklid je s ním pak hotov pomocí houbičky "raz dva", namísto náročného drhnutí. Tento čistící prostředek nese název Intenzivní čistič a odstraňovač vodního kamene. Zaměřuje se tedy i na vodní kámen a zrovna tak se s ním blýskají čístotou i kohoutky a baterie.

A vůně? Čistě jen na bázi éterického oleje. Grapefuitového. :-) Avšak je k dispozici i varianta bez vůně.

Koupel, ale třeba i svěží letní sprcha, je díky takto snadnému a přírodnímu úklidu o to větším požitkem a uvolněním. :-)