Tip na hedvábnost vlasů

Máme pro Vás TIP pro dosažení VÝJIMEČNÉHO LESKU, HEDVÁBNOSTI A VZDUŠNOSTI VLASŮ. Poslouží Vám specifická 100% přírodní dvojice - KHADI VLASOVÝ OLEJ MOCNÁ AMLA a FÖRSTER'S DŘEVĚNÝ KARTÁČ NA VLASY S KANČÍMI ŠTĚTINAMI.KHA_vl. olej_AMLA_web_329x500px

Vetřete k vlasové pokožce trochu amlového oleje. A pusťte se do pročesávání vlasů kartáčem. A to od pokožky, ať olej s pomocí s kančích štětin pěkně stimuluje vlasové kořínky. Kančí štětiny vpraví tento olej do vlasové struktury, a přitom ho stačí pouze malé množství. Mimochodem, amlový olej má v Indii renomé a je po tisíciletí používaný pro zdraví a krásu vlasů. Ten od Khadi představuje pravou tradiční recepturu, obsahem i dalších bylin, neobsahuje minerální oleje (tedy oleje na ropné bázi) a je nositel certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

PROČESÁVEJTE A PROČESÁVEJTE. Můžete nechat i následně působit, stačí 1 hodina. A poté vlasy umyjte, ideálně Khadi elixír ŠAMPÓNEM AMLA OBJEM, RŮŽE REPARACE či POMERANČ VITALITA.

A poznáte ten rozdíl, na dotek i na pohled! Hedvábné, nadýchané a mimořádně lesklé vlasy! :-)

438_forster--s-vlasovy-kartac-z-fsc-certif--bukoveho-dreva-s-kancimi-stetinami-velky.png

Kartáč můžete mít rezervovaný právě pro účel včesávání oleje (lze umýt) a toto ošetření zavést jako svůj PRAVIDELNÝ ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁL PŘED MYTÍM VLASŮ.

Kartáče si můžete pořídit i dva - jeden pro včesání oleje a druhý pro jeho klasické použití – pročesávat jím vlasy i po jejich umytí. Tímto dvojím použitím kartáče (tedy před mytím a po mytí) účinek znásobíte.

A který tvar Förster´s kartáčů volit?

Kromě tvaru tzv. "velkého" poslouží dobře i tvar "oválný“. Tvar oválný je velmi praktický při zaměření se na pročesávání vlasů počínaje od kořínků. Tvar „velký“ se pak hodí pro pročesávání délek u dlouhých vlasů, má totiž hodně velkou plochu se štětinami. Avšak i s „oválným“ tvarem si v obou situacích vystačíte, a to i pokud máte dlouhé vlasy.