Tip na hedvábnost vlasů

Máme pro Vás TIP pro dosažení VÝJIMEČNÉHO LESKU, HEDVÁBNOSTI A VZDUŠNOSTI VLASŮ. Poslouží Vám specifická 100% přírodní dvojice - KHADI VLASOVÝ OLEJ MOCNÁ AMLA a FÖRSTER'S DŘEVĚNÝ KARTÁČ NA VLASY S KANČÍMI ŠTĚTINAMI.KHA_vl. olej_AMLA_web_329x500px

Vetřete k vlasové pokožce trochu amlového oleje. A pusťte se do pročesávání vlasů kartáčem. A to od pokožky, ať olej s pomocí s kančích štětin pěkně stimuluje vlasové kořínky. Kančí štětiny vpraví tento olej do vlasové struktury, a přitom ho stačí pouze malé množství. Mimochodem, amlový olej má v Indii renomé a je po tisíciletí používaný pro zdraví a krásu vlasů. Ten od Khadi představuje pravou tradiční recepturu, obsahem i dalších bylin, neobsahuje minerální oleje (tedy oleje na ropné bázi) a je nositel certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

PROČESÁVEJTE A PROČESÁVEJTE. Můžete nechat i následně působit, stačí 1 hodina. A poté vlasy umyjte, ideálně Khadi elixír ŠAMPÓNEM AMLA OBJEM, RŮŽE REPARACE či POMERANČ VITALITA.

A poznáte ten rozdíl, na dotek i na pohled! Hedvábné, nadýchané a mimořádně lesklé vlasy! :-)

438_forster--s-vlasovy-kartac-z-fsc-certif--bukoveho-dreva-s-kancimi-stetinami-velky.png

Kartáč můžete mít rezervovaný právě pro účel včesávání oleje (lze umýt) a toto ošetření zavést jako svůj PRAVIDELNÝ ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁL PŘED MYTÍM VLASŮ.

Kartáče si můžete pořídit i dva - jeden pro včesání oleje a druhý pro jeho klasické použití – pročesávat jím vlasy i po jejich umytí. Tímto dvojím použitím kartáče (tedy před mytím a po mytí) účinek znásobíte.

A který tvar Förster´s kartáčů volit?

Kromě tvaru tzv. "velkého" poslouží dobře i tvar "oválný“. Tvar oválný je velmi praktický při zaměření se na pročesávání vlasů počínaje od kořínků. Tvar „velký“ se pak hodí pro pročesávání délek u dlouhých vlasů, má totiž hodně velkou plochu se štětinami. Avšak i s „oválným“ tvarem si v obou situacích vystačíte, a to i pokud máte dlouhé vlasy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení