Akce
Kód: F6 | Značka: Fiore d'Oriente

Fiore d'Oriente čakra čaj BIO bylinný - 6. čakra - Ajna

189 Kč 385 Kč

BIO bylinný čaj v nejvyšší prémiové kvalitě, lahodné chuti evropského typu. Receptura na harmonizace čakrového energetického systému, dle antické bylinářské tradice. Obsahuje ze 100 % BIO certifikované rostliny, ve vybrané, nejvyšší kvalitě surovin. Kromě volby regionu původu, periody sklizně a čerstvosti v ní sehrává roli také způsob jejich zpracování. Velká velikost jejich fragmentů umožňuje maximální uchování jejich vlastností a benefitů, čímž se liší a mají svoji hodnotu oproti bylinným čajům rozdrceným na drobné fragmenty. Obdobně balení těchto cenných bylinných směsí v termo zataveném ochranném sáčku se zipem zajišťuje dlouhodobé uchování vlastností rostlin na maximum...

Kategorie: Fiore d'Oriente

Fiore d'Oriente čakra čaj BIO bylinný, sypaný - 6. čakra - Ajna

 • nejvyšší prémiová kvalita
 • 100% BIO
 • receptury na harmonizaci čakrového energetického systému
 • výroba v limitovaném množství


Čakra čaje FIORE D'ORIENTE představují řadu sedmi různých bylinných směsí, složených z listů, kořenů a květů. Jejich každodenní konzumace přispívá k harmonizaci čakrového energetického systému, pohodě a celkové harmonii. Při sestavování těchto bylinných receptur byly pečlivě následovány znalosti antické bylinářské tradice.

 • pro podporu pozorné a čisté mysli
 • pro studium, koncentraci, meditaci
 • pro lepší soustředění a zklidnění mysli
 • pro uvolnění mentálních tlaků
 • při disharmonii této čakry

  Čakra čaje obsahují ze 100 % bio certifikované rostliny, ve vybrané, nejvyšší kvalitě surovin. Kromě volby regionu původu, periody sklizně a čerstvosti v ní sehrává roli také způsob jejich zpracování. Rostliny jsou sušeny přirozenou cestou. Velká velikost jejich fragmentů umožňuje maximální uchování jejich vlastností a benefitů, čímž se liší a mají svoji hodnotu oproti bylinným čajům rozdrceným na drobné fragmenty. Obdobně balení těchto cenných bylinných směsí v termo zataveném ochranném sáčku se zipem zajišťuje uchování vlastností rostlin na maximum beze změn. FIORE D'ORIENTE sleduje celý výrobní řetězec, od semenné banky až po zapečetěné zabalení. Nejen pro ochranu produktu od možné kontaminace, ale zrovna tak za účelem zachování čerstvosti bylin, aby se k Vám dostaly, jako by byly právě sklizeny. Vychutnávat si můžete bio byliny z italských Alp či prosluněné jižní Itálie, včetně vzácného hořce, ale také tu nejcennější růži bulharskou anebo zázvor přímo ze Sikkimu v indických Himalájích. Celá série je vyrobena v limitovaném množství.

  FIORE D'ORIENTE Vám přináší řadu sedmi čajů pro harmonizaci čakrového energetického systému, a to na základě dlouhodobého věnování se této prastaré holistické disciplíně, mnoha let výzkumu a praktické zkušenosti. Speciální řada bylinných čakra čajů FIORE D'ORIENTE byla sestavena ve spolupráci s bioložkou, farmaceutkou a bylinářskou expertkou Dr. Annou Mariou Bisogni. Ta k jejich recepturám vysvětluje: sedm čaker představuje energetická centra, se kterými souvisejí biologické a mentální funkce našeho těla. Byliny mohou pomoci harmonizovat, relaxovat a energetizovat naše čakry. Rostliny obsahují aktivní fyto komplexy a je jim vlastní specifická vibrační energie, která rezonuje s orgánem nebo ústrojím, které je v energetické nerovnováze, a s ním spojenou referenční čakrou. Stimulují tak cestu k pohodě a harmonii. Byliny, které jsou obsaženy v těchto sedmi čajích, jsou vybírány s obzvláštní pečlivostí a všechny jsou bio certifikované. Pocházejí z organického pěstování anebo ze sběru v oblastech jejich spontánního růstu, a to v příslušné balzamické periodě. Sušené rostliny a čaje jsou velice důkladně kontrolovány z pohledu jejich organoleptických vlastností (barva, řez a fragmentace, vůně, chuť) pro posouzení integrity a aktivity jejich fyto komplexů a vibrační energie.

  Složení (ingredients): Borago officinalis L.* - 20 % (brutnák lékařský), Lippia citriodora Kunth.* (verbena citronová), Lavandula angustifolia Miller* (levandule lékařská), Citrus aurantium dulcis* (pomeranč sladký), Laurus nobilis L.* (vavřín vznešený), Rosmarinus officinalis L.* (rozmarýn lékařský), Solidago virga aurea L.* (zlatobýl obecný), Mentha piperita L.* (máta peprná)
  * z certifikovaného biologického zemědělství nebo sběru

  Hmotnost: 50 g, sypaný čaj

  Čakra čaje FIORE D'ORIENTE obsahují ze 100 % BIO certifikované rostliny.

  EU_Organic_Logo_Colour_Version_54x36mm_IsoC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: