Kód: 14223 | Značka: Förster´s

Förster´s kosmetický štětec - plochý vějířový - z FSC certif. březového dřeva, s vlákny Toray, s certif. Vegan

339 Kč

Kosmetický štětec z FSC březové řady, plochý vějířový, tzv. fun. Krásný luxusní dřevěný design a viditelně precizní kvalita zpracování. Rukojeť z bio březového dřeva s FSC certifikací zodpovědného lesnictví, v naturální středně hnědé žíhané barvě. Lesklá kovová rukojeť. Extra delikátní kvalita vláken - speciální Toray vlákna v té nejvyšší kvalitě. Ruční výroba v Německu. Pro perfektní make-up. Umožňuje perfektně zdůraznit kontury. Poslouží i pro lehkost a preciznost nanesení různých barevných linií, naopak při decentním líčení k nanesení jemné vrstvy pudru. S environmentální zodpovědností. S certifikacemi FSC a Vegan... 

Kosmetický štětec z FSC březové řady, plochý vějířový, tzv. fun

Krásný luxusní dřevěný design a viditelně precizní kvalita zpracování. Rukojeť z bio březového dřeva s FSC certifikací zodpovědného lesnictví, v naturální středně hnědé žíhané barvě. Lesklá kovová rukojeť. Extra delikátní kvalita vláken - speciální Toray vlákna v té nejvyšší kvalitě. Ruční výroba v Německu.

Pro perfektní make-up. Umožňuje perfektně zdůraznit kontury, ať už při nanášení bronzerů či růže na tvář. Z odvážnějších trendů pak poslouží pro lehkost a preciznost nanesení různých barevných linií. A naopak při decentním líčení k nanesení jemné vrstvy pudru, např. chceme-li v průběhu dne eliminovat vjem mastné pleti velmi lehkou, rychlou aplikací pudru.

S environmentální zodpovědností. S certifikacemi FSC a Vegan.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: