Kód: 10 | Značka: Khadi

Khadi dóza na rostlinné barvy na vlasy

259 Kč

Dekorativní dóza k uschování Khadi rostlinných barev na vlasy. Bezpečné uložení Vašeho Khadi prášku díky dvojitému uzávěru. S touto dekorativní dózou získává Khadi prášek i svůj estetický doplněk. Perfektní jako zásobní dóza pro Vaši Khadi rostlinnou barvu na vlasy. Ideální pro míchaní a uchování Vašich individuálních barvicích směsí. Obsah 200 g je vhodný pro dvě balení rostlinných barev na vlasy. Vhodná nejen pro barvy na vlasy, ale také pro práškové šampóny a kondicionéry, jakož i pleťové masky.


Dekorativní dóza k uschování Khadi rostlinných barev na vlasy

  • bezpečné uložení Vašeho Khadi prášku díky dvojitému uzávěru
  • s touto dekorativní dózou získává Khadi prášek i svůj estetický doplněk
  • perfektní jako zásobní dóza pro Vaši Khadi rostlinnou barvu na vlasy
  • ideální pro míchání a uchování Vašich individuálních barvicích směsí
  • obsah 200 g je vhodný pro dvě balení rostlinných barev na vlasy
  • vhodná nejen pro barvy na vlasy, ale také pro práškové šampóny a kondicionéry, jakož i pleťové masky

 
Dejte barvu nejen Vašim vlasům vlasů, ale vneste barevnost i do Vaší koupelny! S Khadi dekorativní dózou získáte estetickou a zároveň bezpečnou možnost uložení Vaši Khadi rostlinné barvy na vlasy. Můžete se těšit i z dalších jejich vlastností: dvojitý uzávěr nabízí spolehlivou ochranu před světlem a vlhkostí – Vaše Khadi rostlinná barva na vlasy tak bude bezpečně uskladněna.

Khadi dóza je praktická také v situaci, že si mícháte svůj individuální odstín z vícera Khadi barev. S jejím obsahem 200 g bude Vaše individuální barvicí směs nejen bezpečně uložená, ale také se Vám bude jednoduše dávkovat.

Kromě rostlinných barev můžete v Khadi dóze skladovat i jiné Khadi práškové produkty - Khadi práškové šampóny, kondicionéry, ale také jejich směsi, pokud je připravujete. Anebo pleťové masky. Jednoduše načnete příslušný Khadi produkt a opatrně vysypte prášek do Vaší Khadi dózy.

Rozměry: průměr 8,5 cm; výška 13,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: