bannerKHADI_1600x370pxl

Pro každodenní mytí, s obsahem ajurvédských bylin

Sprchové gely Khadi v sobě spojují účinné mytí s jemností a výbornou snášenlivostí vůči pokožce. Při jejich výrobě jsou používány přímo čerstvé byliny, tak aby bylo zajištěno optimální uchování účinných látek. Účinek těchto rostlin na pokožku se pojí s účinkem vybraných éterických olejů. Ty jsou voleny podle principů ajurvédy tak, aby v kombinaci s bylinami harmonicky spolupůsobily na požadovaném účinku. 

 

ikona_ctete_vice_zde_250

 

Sprchový gel Amla Neroli
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)

Khadi sprchový gel AMLA & NEROLI je určený pro všechny typy pleti, obzvláště vhodný je pro suchou a citlivou pokožku. Uchovává vlhkost pokožky a podporuje její podporuje její regeneraci. Čistí jemně a zároveň důkladně. Bez sulfátů, alkoholu, syntetických vůní a barviv. S vůní éterického oleje neroli. S obsahem ajurvédských bylin.

Detail
Kód: 81
Sprchový gel Granátové jablko pomeranč.
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)

Khadi sprchový gel GRANÁTOVÉ JABLKO & POMERANČ je určený jak pro mytí pokožky, tak pro mytí vlasů. Je tedy ideálním přípravkem pro cestování, protože slouží zároveň jako vlasový šampón. Regeneruje pokožku, zklidňuje podrážděnou pokožku, pro zdravou a čistou pokožku hlavy. Bez sulfátů, alkoholu, syntetických vůní a barviv. S vůní éterického oleje pomeranč. S obsahem ajurvédských bylin.

Detail
Kód: 82
Sprchový gel Neem Grapefruit
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)

Khadi sprchový gel NEEM & GRAPEFRUIT je určený pro všechny typy pleti, obzvláště vhodný je pro mastnou a problémovou pleť. Uvolňuje ucpané póry, působí proti podráždění pokožky, dodává novou svěžest a elasticitu. Bez sulfátů, alkoholu, syntetických vůní a barviv. S vůní éterického oleje grapefruit. S obsahem ajurvédských bylin.

Detail
Kód: 83
Sprchový gel Tulsi Jamrosa
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)

Detail
Kód: 84
4 položek celkem