Novinka
Kód: 147 | Značka: Khadi

Khadi ŠAMPÓN DEEP CLEANSE - hloubkové čištění - 150 ml

389 Kč

Detox pro Vaše vlasy: intenzivní hloubkové čištění vlasů a vlasové pokožky - ideální v rámci přípravy před barvením rostlinnými barvami na vlasy. S účinností komplexu aktivního uhlí: intenzivní čisticí síla – pro „mega čisté“ vlasy, osvobozené od zbytků stylingu, silikonů a dalších filmotvorných látek a reziduí, zbytku minerálů chlóru, jakož i lupů. Odstraňuje kladně nabité ionty z vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů. S certifikacemi BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

 

Kategorie: Mytí vlasů

 

 • detox pro Vaše vlasy: intenzivní hloubkové čištění vlasů a vlasové pokožky - ideální v rámci přípravy před barvením rostlinnými barvami na vlasy
 • s účinností komplexu aktivního uhlí: intenzivní čisticí síla – pro „mega čisté“ vlasy, osvobozené od zbytků stylingu, silikonů a dalších filmotvorných látek a reziduí, zbytku minerálů chlóru, jakož i lupů
 • odstraňuje kladně nabité ionty z vlasů
 • vhodný pro všechny typy vlasů
 • certifikace: BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika, Vegan

 

„Mega čisté“ vlasy: Khadi šampón Deep Cleanse čistí vlasy a vlasovou pokožku intenzivně, až do hloubky pórů. Zbavuje všeho, co do Vašich přírozeně čistých, přírodních vlasů nepatří.

Užívejte si osvobozující zážitek „mega čisté“ vlasové pokožky a vlasů - úplně lehkých a beze všeho. Vlasů připravených na barvení Vaší Khadi rostlinnou barvou na vlasy. Anebo jej jednoduše používejte pro občasné hloubkové a přitom jemné mytí, když budete mít pocit, že potřebujete zbavit vlasy veškerého balastu a tím opět osvěžit zářivost Vaší přirozené barvy vlasů.

Praktická, snadná, okamžitá aplikace - jednoduše a s potěšením si umyjte vlasy. Naciťujte, jak sytě černý šampón Deep Cleanse s obsahem komplexu aktivního uhlí, v podobě pěny s jemnými póry důkladně, avšak ultra jemně zbaví Vaše vlasy a vlasovou pokožku silikonových nánosů a zbytků stylingu. Khadi unikátní vazebný komplex navíc odstraňuje kladně nabité ionty z vlasů a zajišťuje tak oživení zářivosti a viditelný lesk.

S tímto šampónem jsou Vaše vlasy připraveny na barvení rostlinnou barvou na vlasy - protože k vlasům, které jsou čisté až do hloubky pórů, přilnou pigmenty lépe a zároveň může barva působit na vlas rovnoměrněji.

Hloubkově čisticí přírodní bází Khadi šampónu Deep Cleanse je aktivní uhlí z bambusu, jehož účinek je obzvláště intenzivní. Oproti běžným abrazivům se vyznačuje velkým vnitřním povrchem, a tak dokáže mnohem snadněji a silněji adsorbovat vše, co je třeba. Sytě černý šampón Deep Cleanse se svojí bohatou konzistencí má nádherně něžnou vůni, která Vás jemně doprovodí při Vašem hloubkovém čistění. Pěna s ultra jemnými póry dosáhne každičkého místa vlasové pokožky a každý jednotlivý vlas – pro intenzivní čištění až do hloubky pórů.

Tak jako Vaše vlasy a vlasová pokožka, má i Khadi šampón Deep Cleanse pH hodnotu v rozmezí 5,2 - 5,5 a udržuje tak pH hodnotu Vaší vlasové pokožky přirozeným způsobem v rovnováze.

Stejně jako ostatní šampóny Khadi, je i hloubkově čisticí šampón Deep Cleanse v certifikované přírodní kvalitě a svým delikátním složením přátelský vůči pokožce. Jeho vůně je jedinečnou kompozicí čistě přírodních éterických olejů. Je nositelem certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan.

Ideální k používání před aplikací Vaší rostlinné barvy na vlasy Khadi: chrání barevný výsledek v souladu se systémem Khadi ColorCycle.

 

Použití:


Jako hloubkové čištění pro Vaše vlasy a vlasovou pokožku – intenzivně čisticí a přitom jemné.


A touto cestou rozvine Khadi šampón Deep Cleanse své mimořádné ůčinky:

 • před použitím tento dvoufázový šampón vždy protřepejte
 • dejte si množství odpovídající délce Vašich vlasů do dlaně a pečlivě vneste do vlasů
 • pro intenzivní čištění rozprostřete sametově hebkou pěnu k vlasové pokožkce a do délek
 • šampón Deep Cleanse můžete nechat ve vlasech chvíli působit, aby se plně rozvinul jeho čisticí účinek
 • důkladně opláchněte vlažnou vodou
 • chcete-li si obarvit vlasy, můžete se nyní rovnou pustit do barvení


Nezapomeňte: tak jako každý člověk, tak i každý vlas je jedinečný. Otestujte si proto opatrně nové pečující produkty, abyste docílili těch nejlepších výsledků pro Váš individuální typ vlasů.

 

Složení (INCI): Aqua, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Propanediol, Xanthan Gum, Sodium Coco-Sulfate, Charcoal Powder (aktivní uhlí z bambusu), Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Citric Acid, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Phytic Acid, Limonene*, Linalool*

*součást přírodních éterických olejů
99 % ingrediencí přírodního původu
Parfum - Khadi vůně je jedinečnou kompozicí čistě přírodních éterických olejů

 

Obsah: 150 ml

 

Tento výrobek je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: