SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KOSMETICKÝ VELETRH

Chcete si zasoutěžit o vstupenky na veletrh World of Beauty & Spa? Můžete až do pátku 1.9. na našem Facebooku.

Tento veletrh, s podtitulem mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu, představuje již 24. ročník a bude se konat tradičně na výstavišti PVA Expo Praha - Letňany, a to ve dnech 8. - 9. září. Více naleznete ZDE.

Srdečně Vás zveme do našeho stánku na World of Beauty & Spa, kde najdete všech 6 značek prezentovaných na stránkách Přírodního obchodu - Khadi, Ha-tha, Förster´s, Eco Clean, Bio4you a Natural Incense Company. Všechny z produktů těchto značek si budete moci prohlédnout, ovonět (tedy co se týká vonného typu produktů :-) ) i zakoupit. Anebo se můžete i jen přijít poradit.

Jste vítáni, abyste se za námi přišli poradit o rostlinném barvení vlasů barvami Khadi, abyste si mohli prohlédnout jednotlivé dřevěné kartáče na vlasy Förster´s, včetně těch s kančími štětinami, nebo např. ovonět bio toaletní vody Bio4you... 

Těšíme se na Vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení