bannerECOCLEAN_1600x370pxl

NAŠE HISTORIE - SPOLEČNÁ MISE

Eco Clean spatřil světlo světa v roce 2012. Byl založen čtyřmi přáteli, a to s jediným posláním: vytvořit přírodní čisticí produkty, které umožní propojit v perfektní harmonii udržitelnost, absolutní účinnost a finanční dostupnost. Eco Clean vzešel z Heleniny a Tommyho osobních zkušeností a nespokojenosti v pozici spotřebitelů a rodičů, kteří se snaží navigovat v chemické džungli dnešní doby a chránit své děti v maximální možné míře proti škodlivému působení různých rizikových substancí v našich každodenních životech. A tak začali rozvíjet myšlenku vyvinout poctivý, avšak účinný produkt, na bázi tradičních dánských rostlin, který by neměl nic společného s netransparentností mnohých produktů na trhu. Po několika letech výzkumu a náročné práce nakonec dospěli k recepturám přípravků, které nyní nalezete pod jménem Eco Clean. Eco Clean zahrnuje škálu produktů, které vzešly z vize přispět ke změně k lepšímu ve světě. Jedná se o vizi, kterou máme na paměti neustále, a která představuje samotný základ naší rostoucí firmy. 

 

NAŠE VIZE A CÍL - SVĚT BEZ PLÝTVÁNÍ ZDROJI

My v Eco Clean pracujeme a spolupodílíme se na celkovém udržitelném rozvoji, směrem k čistšímu světu bez plýtvání vzácnými zdroji. Věříme v ekologicky zodpovědná, férová a inovativní řešení, která pomáhají chránit zdroje naší Země a vytvářet podmínky pro lepší kvalitu života pro všechny, nyní i v budoucnu.

Víme, že abychom si udrželi status předního dodavatele v oblasti přírodních a udržitelných čisticích prostředků, tak se musíme neustále soustředit na vývoj a na nové iniciativy, které nás posunou blíže k našemu cíli a stát se vedoucím v oblasti vývoje účinných, avšak přírodních a udržitelných čisticích prostředků se 100% biologicky rozložitelnými ingrediencemi - ve prospěch spotřebitelů, životního prostředí a celkově světa, ve kterém všichni žijeme. 

 

NÁŠ SLIB - JEDNODUŠE A PŘÍRODNĚ

Eco Clean je nabíjen energií lidí, kteří mají vášeň pro svůj obor, a vizi inspirovat a vzdělávat spotřebitele. A to aby se stali kritičtějšími ve svém přístupu k produktům, které používají ve svých každodenních životech a vůči negativním dopadům, které používání těchto produktů může obnášet. S naší ekologickou drogérií chceme poskytnout neškodlivou alternativu ke konvenčním čistícím produktům, které často obsahují velkou škálu škodlivých chemikálií, a to na úkor životního prostředí a celkového zdraví spotřebitelů. My v Eco Clean věříme, že důvěra mezi výrobcem a spotřebitelem je zásadní. Proto chceme být kompletně transparentní. Jednoduchost a přírodnost jsou při vývoji produktů Eco Clean v centru naší pozornosti. Nemáme co skrývat!

 

Eco Clean - s certifikací Ecocert 

ČISTÝ, ÚČINNÝ, ZELENÝ 

● respekt k naší planetě 

● přírodní a bio ingredience

● 100% biologicky rozložitelné ingredience

● 100% recyklované plastové obaly

● netestováno na zvířatech

Bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů

  

 Vyrobeno v Dánsku. 

Ecocert logo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení