O Eco Clean

bannerECOCLEAN_1600x370pxl

NAŠE HISTORIE - SPOLEČNÁ MISE

Eco Clean spatřil světlo světa v roce 2012. Byl založen čtyřmi přáteli, a to s jediným posláním: vytvořit přírodní čisticí produkty, které umožní propojit v perfektní harmonii udržitelnost, absolutní účinnost a finanční dostupnost. Eco Clean vzešel z Heleniny a Tommyho osobních zkušeností a nespokojenosti v pozici spotřebitelů a rodičů, kteří se snaží navigovat v chemické džungli dnešní doby a chránit své děti v maximální možné míře proti škodlivému působení různých rizikových substancí v našich každodenních životech. A tak začali rozvíjet myšlenku vyvinout poctivý, avšak účinný produkt, na bázi tradičních dánských rostlin, který by neměl nic společného s netransparentností mnohých produktů na trhu. Po několika letech výzkumu a náročné práce nakonec dospěli k recepturám přípravků, které nyní nalezete pod jménem Eco Clean. Eco Clean zahrnuje škálu produktů, které vzešly z vize přispět ke změně k lepšímu ve světě. Jedná se o vizi, kterou máme na paměti neustále, a která představuje samotný základ naší rostoucí firmy. 

 

NAŠE VIZE A CÍL - SVĚT BEZ PLÝTVÁNÍ ZDROJI

My v Eco Clean pracujeme a spolupodílíme se na celkovém udržitelném rozvoji, směrem k čistšímu světu bez plýtvání vzácnými zdroji. Věříme v ekologicky zodpovědná, férová a inovativní řešení, která pomáhají chránit zdroje naší Země a vytvářet podmínky pro lepší kvalitu života pro všechny, nyní i v budoucnu.

Víme, že abychom si udrželi status předního dodavatele v oblasti přírodních a udržitelných čisticích prostředků, tak se musíme neustále soustředit na vývoj a na nové iniciativy, které nás posunou blíže k našemu cíli a stát se vedoucím v oblasti vývoje účinných, avšak přírodních a udržitelných čisticích prostředků se 100% biologicky rozložitelnými ingrediencemi - ve prospěch spotřebitelů, životního prostředí a celkově světa, ve kterém všichni žijeme. 

 

NÁŠ SLIB - JEDNODUŠE A PŘÍRODNĚ

Eco Clean je nabíjen energií lidí, kteří mají vášeň pro svůj obor, a vizi inspirovat a vzdělávat spotřebitele. A to aby se stali kritičtějšími ve svém přístupu k produktům, které používají ve svých každodenních životech a vůči negativním dopadům, které používání těchto produktů může obnášet. S naší ekologickou drogérií chceme poskytnout neškodlivou alternativu ke konvenčním čistícím produktům, které často obsahují velkou škálu škodlivých chemikálií, a to na úkor životního prostředí a celkového zdraví spotřebitelů. My v Eco Clean věříme, že důvěra mezi výrobcem a spotřebitelem je zásadní. Proto chceme být kompletně transparentní. Jednoduchost a přírodnost jsou při vývoji produktů Eco Clean v centru naší pozornosti. Nemáme co skrývat!

 

Eco Clean - s certifikací Ecocert 

ČISTÝ, ÚČINNÝ, ZELENÝ 

● respekt k naší planetě 

● přírodní a bio ingredience

● 100% biologicky rozložitelné ingredience

● 100% recyklované plastové obaly

● netestováno na zvířatech

Bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů

  

 Vyrobeno v Dánsku. 

Ecocert logo