Aktuality

PROMO AKCE - ZÍSKEJTE BARVU KHADI ZDARMA

Na stránkách přírodní kosmetiky Khadi www.khadi.cz jsme pro Vás připravili promo akci k rostlinným barvám na vlasy Khadi. Pokud pošlete fotografii Vašich vlasů obarvených jedním z novějších Khadi odstínů (POPELAVĚ HNĚDÁ, STŘEDNÍ HNĚDÁ, ZLATÁ HNĚDÁ, SLUNEČNÍ BLOND, TMAVÁ BLOND, STŘEDNÍ BLOND, SVĚTLÁ BLOND či ZLATÝ PŘELIV) a doplníte fotografii popisem Vašeho barvení, máte možnost získat ZDARMA rostlinnou barvu na vlasy Khadi podle svého výběru.

Sdílíme s Vámi výsledek barvení odstínem Khadi Popelavě hnědá, který nám poslala Lenka. A rostlinná barva na vlasy Khadi dle jejího přání je už na cestě k ní.

Více informací k této promo akci naleznete ZDE. :-)

NOVINKA - HYDRATAČNÍ ŠAMPÓN KHADI SHIKAKAI

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI se rozrostla o další NOVINKU, kterou je hydratační šampón KHADI SHIKAKAI. Citrusově vonící šampón SHIKAKAI s jemně čistící pěnou vlasy nejenom hydratuje a posiluje, ale dodá jim také mimořádný lesk, hebkost a oživí vlasovou pokožku. Díky své výrazné pěnivosti je praktický pro začátečníky, kteří se zrovna chystají přejít na přírodní péči o vlasy. Zrovna tak je určený i pro zkušené fanoušky produktů KHADI.

Více informací o novém šampónu KHADI naleznete ZDE.

SOUTĚŽ O VONNÉ TYČINKY PURE NATURAL INCENSE

Na našem Facebooku právě probíhá soutěž o vonné tyčinky prvotřídní kvality PURE NATURAL INCENSE od Natural Incense Company. Tyto vonné tyčinky jsou prvními vonnými tyčinkami na světe s certifikací Ecocert.

Soutěžit můžete do úterý 2.7. do 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE.

 

 

SOUTĚŽ O 100 % PŘÍRODNÍ ČISTIČ ECO CLEAN

Na našem Facebooku jsme si pro Vás připravili soutěž o UNIVERZÁLNÍ čistící prostředek z řady ekologické drogérie ECO CLEAN.

Soutěžit o ně můžete do pátku 7.6. do 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE.

 

 

NOVINKA - ECO CLEAN PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Rádi bychom Vám představili novinku dánského výrobce ekodrogérie ECO CLEAN. Je jí řada přírodní kosmetiky, přičemž všechny přípravky jsou nositeli certifikace Ecocert Cosmos Organic. Čekají na Vás sprchové gely a šampóny s přírodními vůněmi kokosu a granátového jablka.

Řada mýdel na ruce se zvhlčujícím bio aloe vera gelem a glycerinem se rozrostla o nové druhy - Růže, Santalové dřevo a rovněž o Kokos a Granátové jablko. A to vše je baleno do recyklovaných obalů s novým designem, který Vaši koupelnu krásně ozdobí. :-)

Více informací naleznete ZDE.

VIDEO S NAŠIMI PRODUKTY Z FESTIVALU RESPEKT K PORODU

I letos jsme byli ekologickým partnerem festivalu Respekt k porodu - festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství, který skončil včera. Na našem Facebooku si můžete prohlédnout krátké video z výstavy Homo Ecologicus, kde Vám organizátoři ukáží ekologickou drogérii Eco Clean. A zahlédnout budete moci i přírodní kosmetiku Khadi.

Na náš Facebook vstoupíte TUDY.

 

PARTNERSTVÍ FESTIVALU RESPEKT K PORODU A VSTUPENKY

I tento rok jsme partnerem Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství, který se bude konat v dnech 13. – 19. května v Praze, nově na adrese Sněmovní 7. Více najdete na www.respektkporodu.cz.

Během festivalu si budete moci prohlédnout naše produkty v rámci výstavní sekce Homo Ecologicus.

Budeme pro Vás mít i vstupenky na jednotlivé přednášky či další body v programu.
Více informací k vstupenkám naleznete ZDE. :-)

NOVINKA - BIO ČAKRA ČAJE FIORE D'ORIENTE

Rádi bychom Vám představili novinku, která potěší Vaše chuťové buňky i organismus. ČAKRA ČAJE FIORE D´ORIENTE obsahují ze 100 % bio suroviny, a to ve vybrané, špičkové kvalitě. Bylinné receptury těchto 7 sypaných čajů se zaměřují na harmonizaci čakrového energetického systému. Najdete mezi nimi mimo jiné vzácný hořec z italských Alp anebo zázvor přímo z indického Sikkimu. Tyto bio čaje mají typ chuti, na který jsme zvyklí v Evropě, jsou lahodné a krásně intenzivní svojí chutí i vůní.

Více o čakra čajích najdete ZDE.

NOVINKA - KHADI DEKORATIVNÍ DÓZA NA ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY

Nově můžete své Khadi rostlinné barvy na vlasy uchovávat v praktické dóze s barevným Khadi designem. Průměr dózy je 8,5 cm, výška 13,5 cm. Pod vrchním barevným víčkem se skrývá ještě jedno izolační víčko, pro ochranu před oxidací. Tato vychytávka usnadní uschování již načatých barvicích prášků a zároveň se stane vzhledově příjemným doplňkem koupelny.

 

Více informací naleznete ZDE.

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ O TUHÝ PARFÉM HA-THA

Na našem Facebooku jsme pro Vás připravili velikonoční soutěž o 100 % přírodní parfém Balance / Vyrovnanost. :-)

Soutěžit můžete do úterý 23.4. do 15 hodin.

Na náš Facebook vstoupíte TUDY.

Přejeme Vám krásné Velikonoce !

Nahoru
77 položek celkem