Aktuality

TUHÉ PARFÉMY HA-THA NYNÍ S VÁNOČNÍM PŘEBALEM

Přírodní tuhé parfémy HA-THA ve stříbrných dózičkách mají nyní elegantní přebal s vánočním designem. :-)

Všechny z nich, ať už LOVE/LÁSKA, DREAM/SEN anebo BALANCE/VYROVNANOST, naleznete ZDE.

DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1 800 Kč / 70 EUR

Naše přírodní produkty jsou jako stvořené k tomu, aby udělaly pod stromečkem radost Vašim blízkým. Při objednávce nad 1 800 Kč / 70 EUR obdržíte dárek i Vy od nás, a to trojici cestovních balení KHADI ELIXÍR OLEJŮ PRO POKOŽKU A DUŠI v celkové hodnotě 387 Kč!

Trojice zahrnuje elixír oleje SHATAVARI EVERYOUNG – věčné mládí, RŮŽOVÝ LOTOS KRÁSA a RŮŽE LÁSKA. Všechny intenzivně pečují o pokožku a zkrášlují ji cestou jedinečných Khadi elixírů. Zároveň unášejí svojí nevšední, plnou vůní.

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2021.

Přejeme Vám krásný předvánoční čas!

AKCE 1+1: KHADI ELIXÍR OLEJ SPICY CELL-LITE ZDARMA

Spolu s uvedením novinky - KHADI elixír olejů pro pokožku a duši řady SHAKTI SHAPE, které tvoří nově kompletní sérii - máte nyní možnost zakoupit si tyto oleje v rámci speciální akce 1+1, kdy dárkem zdarma navíc je KHADI elixír olej SPICY CELL-LITE proti celulitidě. Ten dostanete ke každému kusu zakoupeného oleje z této speciální řady, ať už je jím zmíněný SPICY CELL-LITE proti celulitidě, TRIPHALA TRI-TOX, který aktivuje tok lymfy a pročišťuje, anebo CENTELLA-NEW CELL neboli "nová buňka", který regeneruje, dodává elasticitu a zpevňuje, jakož i působí proti striím.

Tato speciální akce platí do konce prosince. Najdete ji přímo v příslušné Khadi sekci - ZDE. A pokud k ní v daných místech uvidíte i vizuální upoutávku, tak platí i v prodejnách a různých jiných místech, kde je certifikovaná přírodní kosmetika Khadi k zakoupení. :-)

 

NOVÉ STRÁNKY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY KHADI

Připravili jsme pro Vás novou podobu webových stránek přírodní kosmetiky Khadi, jedné ze značek, kterou na našem trhu zastupujeme. Nyní jsou čerstvě spuštěné :-)

Více na www.khadi.cz

NOVÉ KHADI ELIXÍR OLEJE ŘADY SHAKTI SHAPE

KHADI elixír oleje řady SHAKTI SHAPE tvoří nyní kompletní sérii. "Shape" - ve smyslu tvar, postava - indikuje zaměření na pokožku těla. Propůjčení si jména indické bohyně pak tvořivou sílu těchto receptur. Řada zahrnuje trojici elixír olejů, které na sebe ve svém použití navazují a tvoří komplexní ajurvédský celek, a které lze též používat samostatně. TRIPHALA TRI-TOX stojí na tradiční ajurvédské očistné kúře Pančakarma a slouží pro rozproudění lymfy, eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor a nadměrného zadržování vody. Pikantní receptura SPICY CELL-LITE aktivuje buněčný metabolismus a látkovou výměnu a působí proti celulitidě. CENTELLA NEW-CELL neboli "nová buňka" regeneruje pokožku, posiluje její elasticitu, zpevňuje ji a také působí proti striím. Všechny z nich doprovázejí krásné nevšední vůně Khadi éterických kompozic, působících na pokožku i duši. 

Všechny Khadi elixír oleje naleznete i ZDE. :-)

NOVINKA - KHADI COLOR PREP

Předbarvujte NOVINKOU. Khadi odstín COLOR PREP byl vyvinut pro předpigmentaci vlasů v rámci DVOUKROKOVÉ METODY BARVENÍ - tedy jako barevný základ pro barvení šedých, velmi světlých a chemicky odbarvených vlasů natmavo. Máte-li takovéto vlasy a chcete-li sáhnout po tmavých Khadi odstínech - ČISTÉ INDIGO, ČERNÁ, TMAVĚ HNĚDÁ, POPELAVĚ HNĚDÁ či TMAVÁ BLOND, tak v prvním barvicím kroku použijte právě tento předbarvovací odstín COLOR PREP. Představuje, řeklo by se, "upgrade" dvoukrokové metody barvení. :-)

Více informací o odstínu Color Prep a o jeho použití naleznete ZDE.

KHADI MÁ NOVÁ CESTOVNÍ BALENÍ

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI má pro Vás nová cestovní baleníčka. Jak elixír šampónu a kondicionéru, v jejich případě o velikosti 30 ml, tak v případě třech elixír olejů pro pokožku a duši, a to 10 ml. Svůj oblíbený Khadi produkt si tak můžete snadno přibalit s sebou do cestovní tašky. Anebo můžete tato balení využít i pro vyzkoušení si přípravku, který zatím neznáte. :-)

Cestovní balení elixír šampónů naleznete ZDE.

Cestovní balení elixír kondicionéru naleznete ZDE.

Cestovní balení elixír olejů pro pokožku a duši naleznete ZDE.

SOUTĚŽ O VONNÉ TYČINKY PROTI KOMÁRŮM OD NATURAL INCENSE COMPANY

Na Facebooku a také na Instagramu Přírodního obchodu právě probíhají soutěže o vonné tyčinky CITRONELLA NEEM, jejichž receptura představuje tradiční osvědčený prostředek proti komárům. Soutěží se můžete zúčastnit i Vy! :-) Tak jako ostatní vonné kompozice tyčinek z řady PURE NATURAL INCENSE od NATURAL INCENSE COMPANY, jsou i tyto čistě přírodní, s certifikací Ecocert.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

LETNÍ SOUŤEŽ O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU KHADI

Na sítích certifikované přírodní kosmetiky KHADI jsme pro Vás spustili soutěž o dvojici produktů, díky kterým si výherci budou moci rozzářit a regenerovat své vlasy. Jde konkrétně o KHADI ROSTLINNOU BARVU NA VLASY dle vlastního výběru a o VLASOVÝ OLEJ RŮŽE REPARACE, který je ke slunečnému létu jako stvořený.

Soutéž na Facebooku Khadi naleznete ZDE.

Soutěž na Instagramu Khadi naleznete ZDE.

 

Těšíme se na Vaše odpovědi a přejeme Vám krásné letní dny :-)

NOVINKA - KHADI ELIXÍR OLEJE PRO POKOŽKU A DUŠI

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI má v sortimentu nové KHADI ELIXÍR OLEJE PRO POKOŽKU A DUŠI.

V tuto chvíli jsou pro Vás k dispozici 3 druhy - SHATAVARI EVERYOUNG - pro věčné mládí pleti, RŮŽOVÝ LOTOS KRÁSA a RŮŽE LÁSKA. Všechny jsou nádherných plných vůní, které Váš oblaží na duši. A o pokožku budou intenzivně pečovat receptury sestávající z mnoha bylin a éterických olejů. Všechny z nich jsou skvostem kosmetické péče, vyrobeným pomocí prastarých, časově náročných ajurvédských postupů.

Více ZDE.

Brzy budou k dispozici ještě další druhy elixír olejů. :-)

 

Nahoru
114 položek celkem