Aktuality

2. KOLO SOUTĚŽÍ I NA KHADI

A rovněž na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi započalo dnes 2. kolo vánočních soutěží. Tam výherci obdrží výhru "nejen do kuchyně" - Khadi bio kokosový olej a k němu ekologický kuchyňský čistič Eco Clean, tedy intenzivní čistič a odmašťovač dánského výrobce Eco Clean.

Na Facebook Khadi se dostanete TUDY. :-)

2. KOLO VÁNOČNÍ SOUTĚŽĚ NA NAŠEM FACEBOOKU

Dneškem jsme spustili 2. kolo soutěžích Přírodního obchodu. Na 3 výherce čeká výhra kvalitního přírodního produktu v podobě dřevěného kartáče na vlasy FÖRSTER´S, a to s kančími štětinami, pro péči lesk a rozčesatelnost.

Jste-li na Facebooku, vřele doporučujeme, kartáče, o které soutěžíme, jsou opravdu krásné. :-)

Náš Facebook ZDE.

1. KOLO VÁNOČNÍ SOUTĚŽE KHADI

Používáte-li Facebook a chcete-li si zasoutěžit o vánoční výhry v podobě kvalitních přírodních produktů, můžete ode dneška nejen na Facebooku Přírodního obchodu, ale i na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi. Čekají tam na Vás zase jiné výhry, ale zrovna tak stojí za to. 

A i na Khadi spouštíme 1. kolo vánočních soutěží právě dnes, a rovněž budou celkem tři kola.

Těšíme se na Vaši účast. :-)

1. KOLO VÁNOČNÍ SOUTĚŽE PŘÍRODNÍHO OBCHODU

Je nám potěšením, že budeme moci některé z Vás - konkrétně výherce soutěží na Facebooku Přírodního obchodu - obdařit dárky v podobě krásných přírodních produktů.

Dnes spustíme 1. kolo, celkem budou kola tři. A každé bude mít 3 výherce.

Sledujte nás tedy na Facebooku. :-)

DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1600 Kč / 60 EUR

Při objednávce od 1 600 Kč / 60 EUR od nás automaticky obdržíte vánoční dárek - trojici pleťových a tělových olejů Khadi v malých baleních po 10 ml, krásně vánočně zabalenou. Pro intenzivní péči o pleť, navíc nádherných vůní. I toto malé balení Vám vydrží při používání na obličej velmi dlouho. Hodí se rovněž na cesty.

Čekají na Vás oleje Anti-aging, Růže a Růžový lotos. :-)

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2018.

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU O KOSMETICKOU NOVINKU

Pokud si chcete zasoutěžit o Khadi novinku v podobě DETOX vlasové masky RHASSOUL & REETHA, tak se můžete zapojit do soutěže na našem Facebooku.

Poběží tam do pondělí 29.10. do 12 hodin a výhra čeká na 5 vylosovaných.

DETOX VLASOVÁ MASKA OD KHADI

Přírodní kosmetika Khadi má další novinku. Tou je DETOX vlasová maska RHASSOUL & REETHA. Poslouží pro hloubkové čištění vlasů a pokožky a pro přípravu vlasů před rostlinným barvením - pro odstranění zbytků vlasových přípravků. Postará se o to komplex účinných látek plynoucích z kombinace dvou přírodních ingredienci, kterými jsou právě rhassoul neboli marocký jíl a reetha neboli indické mýdlové ořechy.

Maska je bez jakýchkoliv syntetických látek a i tento Khadi produkt je nositelem certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

MALÁ BALENÍ KHADI OLEJŮ

Oblíbili jste si Khadi pleťové a tělové oleje a hodilo by se Vám jejich malé balení na cestování? Anebo zatím nemáte s Khadi oleji zkušenost a váháte, zda si olej koupit? V tom případě se Vám mohou hodit nová 10 ml balení olejů Khadi - všech pleťových a tělových, ale i všech vlasových.

V krabičkách na Vás čekají malé skleněné lahvičky, jejichž obsah vydrží v případě používání pouze na obličej, tedy ne na celé tělo, překvapivě dlouho.

Najdete je v sekci Khadi, přímo v kategorii příslušných Khadi olejů:

- pleťových a tělových: ZDE a ZDE

- vlasových: ZDE

Můžete se tedy snadno pustit do objevování těch Khadi olejů, které zatím neznáte. A také nyní můžete mít svůj oblíbený Khadi olej kdykoliv při sobě. Receptury všech Khadi olejů jsou složeny z mnoha bylin, éterický olejů a základových olejů. Jejich výroba probíhá autentickými ajurvédskými postupy.

BIO4YOU S ČASOPISEM REGENERACE

V letním kosmetickém speciálu časopisu Regenerace proběhla soutěž o bio toaletní vodu O´Céleste, z řady francouzské Bio4you s certifikací Ecocert. Nastal čas losování. Těší nás Vaše vysoká účast a potvrzujeme správnost odpovědí - bio toaletní vody Bio4you skutečně zahrnují kromě O´Céleste (Nebeské) ještě tyto další vůně - O´Divine (Božskou) a O´Gourmande (Lahodnou).

Vylosovanými, kterým zasíláme jako výhru právě O´Céleste, neboli Nebeskou, jsou:

- Věra Jagerová

- Aneta Jadomková

- Pavel Svoboda

Přejeme všem hodně radosti nejen s Nebeskou. :-)

 

NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK NA FESTIVALU EVOLUTION

Přijďte za námi na Festival Evolution, jste srdečně vítání. Festival se uskuteční o víkendu 22. - 23. 9. na výstavišti v pražských Holešovicích.

Náš stánek s produkty z Přírodního obchodu (č. PK117) naleznete v pravém křídle, hned vedle přechodu do středové přednáškové haly. Čekají v něm na Vás produkty z Přírodního obchodu - Khadi, Eco Clean, HA-THA, Förester´s, Natural Incense Company i Bio4you.

Více o festivalu, s tematikou - ZA NÁKUPY / NA PŘEDNÁŠKY / O JÍDLE / PRO ZDRAVÍ / S RODINOU - naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás! :-)

e-bnr_FE2018podzim_468x60

 

Nahoru
57 položek celkem