Aktuality

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023!

Rádi bychom Vám do nového roku popřáli všechno nejlepší, hodně lásky a štěstí. A především zdraví, které je potřeba si hýčkat. Ať se Vám vše zadaří tak, jak si přejete!

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽE O KHADI ELIXÍR ŠAMPÓNY

Máme tu kouzelný adventní čas a s ním i KHADI VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Na sítích certifikované přírodní kosmetiky Khadi si můžete zasoutěžit o Khadi elixír šampóny dle Vaší volby. Soutěžit můžete až do 20.12. do 12 hodin.

Tak jako krásně a nostalgicky barevné vánoční ozdoby oživují stromeček, tak je zde i pestrá paleta Khadi elixír šampónů, která kromě citlivého mytí na certifikované přírodní bázi pečuje o to, aby Vaše vlasy byly ozdobou.

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.
Na Instagram certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.

AKCE 2+1 O KHADI ELIXÍR OLEJ PROTI CELULITIDĚ

Objevili jste již kouzlo Khadi elixír olejů pro pokožku a duši? Ať už jste si je stihli zamilovat, anebo se je teprve chystáte vyzkoušet, nyní k nim máte příležitost využít speciální vzácnou akci. Při objednávce jakýchkoliv 2 Khadi elixír olejů pro pokožku a duši od nás dostanete jako DÁREK ZDARMA Khadi elixír olej Spicy Cell-lite proti celulitidě.

Zakoupené dva elixír oleje pro pokožku a duši mohou být jakéhokoliv druhu, nakombinované jakkoliv, např. 1x Růže Láska + 1x Triphala Tri-tox, anebo např. 2x Shatavari Everyoung. A zakupíte-li vícero dvojic Khadi elixír olejů, např. celkem 4 elixír oleje, tak dárek v podobě Khadi elixír oleje Spicy Cell-lite obdržíte v příslušném navýšeném počtu.

Khadi elixír oleje pro pokožku a duši naleznete ZDE.

DÁREK K OBJEDNÁVCE - KHADI ELIXÍR ŠAMPÓN

Naše přírodní produkty jsou jako stvořené k tomu, aby udělaly pod stromečkem radost Vašim blízkým. Při objednávce nad 1 900 Kč / 75 EUR obdržíte dárek i Vy od nás, a to KHADI ELIXÍR ŠAMPÓN v hodnotě 389 Kč / 14,90 EUR, který si sami zvolíte.

Vybírat můžete ze šestice KHADI elixír šampónů, jako jsou bestseller AMLA OBJEM nebo královsky pečující RŮŽE REPARACE. Všechny jsou certifikované přírodní a nabité pravými ajurvédskými extrakty z mnoha různých rostlin.

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2022.

Přejeme Vám krásný předvánoční čas! :-)

SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY PÉČE O POKOŽKU

Zapojte se do naší PODZIMNÍ FB SOUTĚŽE o dvojici něžných přírodních přípravků péče o pokožku. Čekají na 3 výherce a jsou jimi nádherně voňavý KHADI elixír olej pro pokožku a duši Růže Láska + jedna z FÖRSTER´S rukavic, konkrétně jemná mycí, bambusová.

Bohatá receptura KHADI elixír oleje Růže Láska bude během chladných dní doslova hýčkat pokožku, regenerovat ji a intenzivně vyživovat, a to jak v případě obličeje, tak v případě těla. A rukavice od Förster´s bude užitečným pomocníkem při mytí.  Bambusová vlákna jsou totiž známá svojí přirozeně antibakteriální strukturou. Zapojit do soutěže se můžete až do pondělí 31.10. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

MOJE LÉTO S KHADI - FB FOTO SOUTĚŽ

Na Facebooku certifikované přírodní kosmetiky KHADI jsme si pro Vás připravili FOTO SOUTĚŽ s názvem MOJE LÉTO S KHADI. Budeme rádi, když se taky zapojíte a podělíte se s námi o své foto s nějakým svým oblíbeným Khadi produktem či produkty, ať už jste na cestách, na zahradě, na balkóně či třeba v lese. Potěší nás jakékoliv Vaše léto. :-)

Začátkem září pak ze všech Vámi zaslaných fotek vylosujeme 15 výherců, kterým zašleme přípravek certifikované přírodní kosmetiky Khadi, který si sami zvolí. :-) Bližší informace o naší foto soutěži najdete na KHADI Facebooku.

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky KHADI vstoupíte ZDE. :-)

SOUTĚŽ O 100% PŘÍRODNÍ ČISTIČ ECO CLEAN

Svěžest a čistotu i během horkého léta můžete vnést do svých domovů také s ekodrogérií ECO CLEAN. Na sítích Přírodního obchodu jsme si pro Vás připravili soutěž o 100% přírodní čistič ECO CLEAN. Na výherce čeká tento účinný přírodní pomocník, který je navíc komfortní pro použití díky balení s rozprašovačem. Čističe ECO CLEAN voní po čistých éterických olejích. Jsou biologicky rozložitelné a jsou nositeli renomovaných certifikací jako Ecocert a Vegan. Soutěž potrvá do pondělí 11.7. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

 

SOUTĚŽ O BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA

Na našich sítích jsme si pro Vás připravili soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU od HA-THA. Je 100% přírodní a stojí na tradicích v řádech tisíciletí – jak použitím pro uvolnění dechu a mysli, tak bylinnou recepturou a její vonnou silou, tak výrobou, a dokonce i designem. Stojí totiž na ajurvédsko-medicinálních tradicích Indie, Siamu a dávné Angkorské říše. Tento perfektní přírodní pomocník navíc posiluje koncentraci a přínáší revitalizující osvěžení. Soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA potrvá do čtvrtka 7.4. do 15 hodin.  

Na náš Facebook vstoupíte ZDE.
Na náš Instagram vstoupíte ZDE.        

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O ČISTĚ PŘÍRODNÍ PARFÉM HA-THA

Na našich sítích jsme pro Vás připravili VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ, která potrvá do pondělí 14.2. do 15 hodin. Vylosovaní získají 100% přírodní tuhý parfém DESIRE / TOUHA, který je součástí zlaté série tuhých parfémů HA-THA. Bohatá kompozice čistě přírodních vonných ingrediencí parfému DESIRE se na pokožce rozloží do okouzlující hřejivé, hluboce smyslné vůně, zdůrazněné vanilkou a mošusem, aby obdařila smysly sladce aromatickým buketem touhy. 


Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE!

Vše nejlepší v novém roce, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti přeje PŘÍRODNÍ OBCHOD! :-)

Nahoru
124 položek celkem