Aktuality

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ

Na našem Facebooku probíhá VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ o romantické přírodní produkty. :-)

Soutěžit můžete do čtvrtka 14.2. do 15 hodin. 

Více informací naleznete ZDE.

 

 

HA-THA SAMETOVÝ SÁČEK NA PRODUKTY

NOVINKOU u přírodních produktů HA-THA je ručně šitý sametový sáček.

Pomocí tohoto praktického sáčku můžete balzámy a tuhé parfémy HA-THA snadněji najít ve Vaší kabelce. Stříbrné a zlaté dózičky produktů HA-THA jsou v sáčku navíc chráněné a můžete tak podporovat jejich lesk. Právě tak je určený pro Vaší bylinnou vonnou lahvičku HA-THA.

Sáček najdete ZDE.

 

 

 

NOVÉ ODSTÍNY BAREV KHADI

Máme pro Vás další novinku, věříme, že Vás potěší. :-)

Khadi rostlinné barvy na vlasy mají 4 NOVÉ ODSTÍNY! Doplňují jejich dosavadní škálu, a to třemi variantami hnědé a jedním novým blond: ZLATÁ HNĚDÁ, STŘEDNÍ HNĚDÁ, POPELAVĚ HNĚDÁ a SLUNEČNÍ BLOND.

Také tyto čistě rostlinné receptury zahrnují nejen barvicí, ale i pečující ingredience, např. rebarboru nebo jujubu. Určitě si mezi novými, ale i stávajícími odstíny najdete svůj oblíbený pro zdravé barvení Vašich vlasů. :-)

KHADI BARVY V NOVÉM DESIGNU

Poznáváte je? Khadi rostlinné barvy na vlasy mají nový design! Všechny odstíny mají vylepšené krabičky. Obsahem však jsou nadále tytéž Khadi osvěčené receptury a špičková kvalita s renomovanou certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

S novými krabičkami se již můžete začít setkávat i v regálech obchodů. Cílem bylo vylepšení designu, tak věříme, že se Vám budou líbit. :-)

PF 2019 S PŘÍRODNÍM OBCHODEM

Přejeme Vám šťastný nový rok! V našem článku se můžete inspirovat moudrými citáty Mahátma Gándhího - ZDE.

KRÁSNÉ VÁNOCE!

Přejeme Vám pohodové a radostné vánoční svátky!

A ROVNĚŽ NA KHADI 3. KOLO SOUTĚŽÍ

Nejen na Facebooku Přírodního obchodu, ale rovněž na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi spouštíme poslední, 3. kolo vánočních soutěží.

Na 3 výherce čeká pleťový a tělový olej Anti-aging proti stárnutí pleti. Ten je doplněn dalším vonným čistě přírodním produktem, který se nadcházejícím Vánocům svojí vůní krásně hodí... :-)

Soutěžit můžete až do úterního odpoledne 18.12. Více na Facebooku Khadi ZDE.

3. A POSLEDNÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Završujeme naše vánoční soutěže jejich třetím, závěrečným kolem. Tentokrát je o výhru v podobě francouzské vůně - bio toaletní vody Bio4you O´Divine, tedy Božské. Jak názvem, tak vůní. :-) Čeká na 3 vylosované.

Soutěžit můžete až do úterního odpoledne 18.12. Více na našem Facebooku ZDE.

2. KOLO VÁNOČNÍCH SOUTĚŽÍ I NA KHADI

A rovněž na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi započalo dnes 2. kolo vánočních soutěží. Tam výherci obdrží výhru "nejen do kuchyně" - Khadi bio kokosový olej a k němu ekologický kuchyňský čistič Eco Clean, tedy intenzivní čistič a odmašťovač dánského výrobce Eco Clean.

Na Facebook Khadi se dostanete TUDY. :-)

2. KOLO VÁNOČNÍ SOUTĚŽĚ NA NAŠEM FACEBOOKU

Dneškem jsme spustili 2. kolo soutěžích Přírodního obchodu. Na 3 výherce čeká výhra kvalitního přírodního produktu v podobě dřevěného kartáče na vlasy FÖRSTER´S, a to s kančími štětinami, pro péči lesk a rozčesatelnost.

Jste-li na Facebooku, vřele doporučujeme, kartáče, o které soutěžíme, jsou opravdu krásné. :-)

Náš Facebook ZDE.

Nahoru
65 položek celkem