Aktuality

DHOOP VONNÉ TYČINKY FIORE D´ORIENTE - NOVINKA

Představujeme Vám unikátní Dhoop vonné tyčinky Fiore d´Oriente. Jsou nositeli certifikace Ecocert home parfumes, která nejen garantuje přírodnost složení, avšak navíc všechny ingredience podléhají kontrole v podobě laboratorních analýz. Tzv. dhoopy nejsou rolované na bambusové tyčinky, ale samotná vonná směs je lisovaná do formy silných tyčinek. Jsou ručně vyráběné v Indii a 100 % ingrediencí je přírodního původu.

Více informací o našich nových vonných tyčinkách naleznete ZDE. :-)

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2020!

Šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti přeje PŘÍRODNÍ OBCHOD!

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Nastává období adventu a my jsme pro Vás s potěšením spustili VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ na našem Facebooku. Minimálně 5 výherců získá balíček s vysoce kvalitními přírodními produkty Přírodního obchodu. Soutěžit můžete až do středy 18.12. do 15 hodin.

 

Více informací naleznete ZDE. :-)

VÁNOČNÍ AKCE - DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1 600 Kč / 60 EUR

I letos pro Vás máme speciální vánoční akci. Při objednávce nad 1 600 Kč / 60 EUR od nás obdržíte hodnotný dárek - tentokrát přímo Khadi PLEŤOVOU MASKU, která velmi intenzivně pečuje o pleť. Můžete si vybrat buď masku SANTALOVÉ DŘEVO (pro všechny typy pleti, vyhlazující, hydratující) anebo masku NEEM (pro normální a mastnou pleť, čistící, rozjasňující).

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2019.

SOUTĚŽ O KNÍŽKU HANKY ZEMANOVÉ

Na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi si můžete zasoutěžit o krásnou a obsahově přínosnou knížku - o BioAbecedář Hanky Zemanové, přímo s věnováním autorky. Přírodní kosmetika Khadi je jedním z partnerů této knihy, jakož i druhého vydání Nové biokuchařky Hanky Zemanové. Mimochodem, tuto žádanou knihu potkala nyní na podzim radostná událost, a to dotisk. Pokud se zajímáte o to, jak zdravě a přitom lahodně jíst (a nejen to), určitě Vám tyto knihy přijdou vhod. Soutěžit o BioAbecedář můžete do čtvrtka 21.11. do 15 hod.

Facebook přírodní kosmetiky Khadi naleznete ZDE. :-)

NOVÝ ODSTÍN - KHADI ROSTLINNÁ BARVA NA VLASY MĚDĚNÁ

Představujeme Vám atraktivní novinku z řady rostlinných barev na vlasy Khadi. Spolu s podzimem je tu i nový odstín – MĚDĚNÁ, perfektně se k němu hodí. Je mostem mezi blond a červenou a Vaše vlasy obarví živou, zářivě zlatou měděnou. Čistě přírodní ingredience dávají vlasům intenzivní třpytivé barevné odlesky a poskytují bohatou péči. Jako všechny barvy Khadi i MĚDĚNÁ je 100% přírodní a s certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Více informací o novém odstínu naleznete ZDE.

NOVINKA - KHADI SHANTI MÝDLA

Máme pro Vás novinku v podobě nových produktů certifikované přírodní kosmetiky Khadi. Jsou jimi přírodní, ručně a s láskou vyráběné mýdla pro tělo a duši - Khadi Shanti mýdla, která promění mytí rukou, těla či obličeje v momenty radosti.

Kromě hydratační aloe vera pečuje intenzivně o pokožku mimořádně bohatá a vyživující skladba olejů a rostlinných másel – olej kokosový, olivový, mandlový, z pšeničných klíčků a hroznových semínek, kakaové a bambucké máslo.

Zažijte tajemství Khadi: ručně sbírané indické léčivé rostliny, cenné esence a hodnotné oleje a másla, propojené v tisíce let starých ajurvédských recepturách, láskyplně vyráběné tradičním řemeslným uměním.

Naši novinku, Khadi Shanti mýdla, naleznete v kategorii Tělová péče. Můžete také kliknout ZDE.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA FESTIVAL EVOLUTION

21. a 22. září budete mít opět možnost navštívit festival Evolution. Účastníme se ho a srdečně Vás na něj zveme. Festival se i nyní koná na výstavišti Praha Holešovice a stánek Přírodního obchodu (zahrnující značky jako KHADI, ECO CLEAN, FÖRSTER´S, HA-THA...) bude mít číslo 113. Najdete ho v pravém křídle hned při vstupu do středové přednáškové haly.

Na sítích Přírodního obchodu jsme si pro Vás připravili soutěž o vstupenky na festival.

Soutěž na Facebooku naleznete ZDE

Soutěž na Instagramu naleznete ZDE

 

PROMO AKCE - ZÍSKEJTE BARVU KHADI ZDARMA

Na stránkách přírodní kosmetiky Khadi www.khadi.cz jsme pro Vás připravili promo akci k rostlinným barvám na vlasy Khadi. Pokud pošlete fotografii Vašich vlasů obarvených jedním z novějších Khadi odstínů (POPELAVĚ HNĚDÁ, STŘEDNÍ HNĚDÁ, ZLATÁ HNĚDÁ, SLUNEČNÍ BLOND, TMAVÁ BLOND, STŘEDNÍ BLOND, SVĚTLÁ BLOND či ZLATÝ PŘELIV) a doplníte fotografii popisem Vašeho barvení, máte možnost získat ZDARMA rostlinnou barvu na vlasy Khadi podle svého výběru.

Sdílíme s Vámi výsledek barvení odstínem Khadi Popelavě hnědá, který nám poslala Lenka. A rostlinná barva na vlasy Khadi dle jejího přání je už na cestě k ní.

Více informací k této promo akci naleznete ZDE. :-)

NOVINKA - HYDRATAČNÍ ŠAMPÓN KHADI SHIKAKAI

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI se rozrostla o další NOVINKU, kterou je hydratační šampón KHADI SHIKAKAI. Citrusově vonící šampón SHIKAKAI s jemně čistící pěnou vlasy nejenom hydratuje a posiluje, ale dodá jim také mimořádný lesk, hebkost a oživí vlasovou pokožku. Díky své výrazné pěnivosti je praktický pro začátečníky, kteří se zrovna chystají přejít na přírodní péči o vlasy. Zrovna tak je určený i pro zkušené fanoušky produktů KHADI.

Více informací o novém šampónu KHADI naleznete ZDE.

Nahoru
85 položek celkem