Aktuality

VÁNOČNÍ SOUTĚŽE O VYNIKAJÍCÍ PŘÍRODNÍ PRODUKTY

Pojďte si zasoutěžit v našich VÁNOČNÍCH SOUTĚŽÍCH o dvojice vysoce kvalitních přírodních produktů. A to o KHADI VLASOVÝ OLEJ MOCNÁ AMLA – intenzivní péči před mytím vlasů pro zdravé, silné a zářivé vlasy a o novinku na trhu - FÖRSTER´S VYŽIVUJÍCÍ A ČISTICÍ OBLIČEJOVOU RUKAVICI Z MOŘSKÝCH ŘAS. Soutěžit můžete na našich sítích, a to až do pondělí 18. 12. do 12 hodin, poté budou vylosováni výherci. Detailní oficiální informace a pravidla soutěže naleznete ZDE.


Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

VÁNOČNÍ AKCE - DÁREK K OBJEDNÁVCE

Blíží se čas Vánoc, čas pro obdarování svých blízkých a je to také čas, kdy můžeme obdarovat i my Vás. Při objednávce nad 1 900 Kč / 75 EUR obdržíte od nás dárek, a to KHADI ELIXÍR KONDICIONÉR v hodnotě 389 Kč / 14,90 EUR, který si sami zvolíte.

Vybírat můžete z dvojice KHADI elixír kondicionérů – novinku Khadi RŮŽE REVOLUTION pro okamžitou perfektní rozčesatelnost a intenzivní reparaci anebo oblíbenou klasiku Khadi KOKOS SHIKAKAI pro vyživení, intenzivní ochranu a lesk, který lze používat i bezoplachově. Oba elixír kondicionéry jsou certifikované přírodní a nabité pravými ajurvédskými extrakty z mnoha různých rostlin. Novinka RŮŽE REVOLUTION navíc obsahuje i inovativní inulin-betain reparační komplex.


Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2023.

 

NOVINKA - KHADI REPARAČNÍ KONDICIONÉR RŮŽE REVOLUTION

Intenzivní péče propojující sílu ajurvédy a high-tech přírodní kosmetiku - tedy nejnovější výzkumy v oboru certifikované přírodní kosmetiky. To je Khadi novinka - REPARAČNÍ ELIXÍR KONDICIONÉR RŮŽE REVOLUTION. Obsažený Khadi elixír vyrobený podle ajurvédských tradic stojí na rostlinách jako damašská růže, amla, brahmi, bhringaraj, aloe vera, lékořice či ibiškové květy, ingredience známé svým působením na kvalitu vlasů. A jejich účinek se propojuje s inovativním inulin-betain reparačním komplexem. Vlasům dává intenzivní reparaci, hydrataci, nadýchanost a lehkost. Zažívat s ním budete okamžitou perfektní rozčesatelnost, a to kompletně bez silikonů.


Více informací o této novince naleznete ZDE.

NOVINKA - KHADI ROSTLINNÁ BARVA NA VLASY MAHAGONOVÁ

MAHAGONOVÁ, to je novinka v řadě Khadi ROSTLINNÝCH BAREV NA VLASY. Most mezi červenou a hnědou, velmi unikátní a výrazná barva s hnědým a červený aspektem.

Oproti stávajícím Khadi červeným odstínům spadá do chladnějšího barevného pásma. Její barvicí účinek je na čistě rostlinné bázi, s rostlinami jako henna, indigo či červená řepa. A celá receptura, BDIH a Vegan certifikovaná, poskytuje nejen intenzivní barevný výsledek, ale zároveň intenzivní péči - pro vlasy, pokožku a vlasové kořínky. Vychutnávejte si barvu tak jedinečnou a ušlechtilou, jako je mahagonové dřevo.


Více o Mahagonové naleznete ZDE.

PODZIMNÍ SOUTĚŽ O ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY KHADI

Vstoupili jsme do podzimu, kdy příroda čím dál více rozkvétá barvami. Čistě rostlinné barvy na vlasy Khadi k ní tvoří perfektní harmonii. Svými odstíny, červenými hnědými i zlatými, ladí k tónům přírody podzimu. Pojďme si o ně zasoutěžit – jak o barvy jako takové, tak o bezbarvý regenerační odstín Senna/Cassia, který je též součástí řady Khadi vlasových barev. Na 5 výherců čeká Khadi odstín dle vlastní volby. Soutěžit můžete na sítích certifikované přírodní kosmetiky KHADI do čtvrtka 12. 10. do 15 hodin.

Těšíme se na Vaši účast v našich soutěžích. :-)

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.
Na Instagram certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.

OBLIČEJOVÉ RUKAVICE A DALŠÍ NOVINKY FÖRSTER´S

Přírodní produkty od Förster´s se nově rozrostly o speciální obličejové rukavice, ale také nové druhy mycích a masážních rukavic. Úplnou novinkou jsou rukavice z mořských řas, které darují pokožce ošetřující nutrienty a jsou určeny i pro problémovou pleť. Najdete je jak mezi novými obličejovými rukavicemi, tak i ve variantě určené pro pokožku celého těla. A nově jsou v sortimentu také masážní rukavice z konopí. Förster´s je specialistou na tkaní speciálních produktů péče o pokožku a tělo, a tak je paleta Förster´s nyní nejen ve špičkové kvalitě, ale navíc i extra pestrá. :-)


Všechny druhy Förster´s rukavic naleznete ZDE.

 

 

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ O ECO CLEAN KUCHYŇSKÝ ČISTIČ

Vstupte do zelené čistoty s dánskou ekodrogérii ECO CLEAN a zasoutěžte si v naší VELIKONOČNÍ SOUTĚŽI o 100% přírodní ECO CLEAN KUCHYŇSKÝ ČISTIČ s citrónovou vůní. Je perfektním pomocníkem, se kterým budete udržovat kuchyňské povrchy snadno v čistotě a pomůže i s odmaštěním nádobí. Je nositelem renomovaných certifikací Ecocert a Vegan. O tento účinný přírodní čistič si můžete zasoutěžit na našich sítích do úterý 11.4. do 14 hod. Těšíme se na Vaši účast v našich soutěžích. :-)

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

 

 

LOVE / LÁSKA - TUHÝ PARFÉM JAKO VÝHRA V NAŠÍ SOUTĚŽI

Blíží se Valentýn, svátek lásky a my jsme si pro Vás připravili VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ o HA-THA tuhý parfém LOVE / LÁSKA. Jeho aromaterapeuticky vyladěná, okouzlující pohádková kompozice podporuje láskyplné naladění. Obklopí Vás těmi nejdelikátnejšími vůněmi darovanými přírodou, jako třeba jasmín, osmanthusovými květy či skalní růže. Přírodní základ tohoto certifikovaného tuhého parfému navíc pečuje o pokožku. Soutěžit o tyto parfémy můžete na našich sítích, a to do úterý 14.2. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

BYLINNÉ BALZÁMY HA-THA V NOVÉM DESIGNU

HA-THA má krásné nové výstižné obaly svých bylinných balzámů. Obsah zůstává nezměněný, balzámy nadále tvoří super koncentrované receptury s blahodárnými účinky na tělo.


Všechny bylinné balzámy HA-THA naleznete ZDE.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023!

Rádi bychom Vám do nového roku popřáli všechno nejlepší, hodně lásky a štěstí. A především zdraví, které je potřeba si hýčkat. Ať se Vám vše zadaří tak, jak si přejete!

 

Nahoru
133 položek celkem