Aktuality

SOUTĚŽ O VONNÉ TYČINKY PROTI KOMÁRŮM OD NATURAL INCENSE COMPANY

Na Facebooku a také na Instagramu Přírodního obchodu právě probíhají soutěže o vonné tyčinky CITRONELLA NEEM, jejichž receptura představuje tradiční osvědčený prostředek proti komárům. Soutěží se můžete zúčastnit i Vy! :-) Tak jako ostatní vonné kompozice tyčinek z řady PURE NATURAL INCENSE od NATURAL INCENSE COMPANY, jsou i tyto čistě přírodní, s certifikací Ecocert.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

LETNÍ SOUŤEŽ O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU KHADI

Na sítích certifikované přírodní kosmetiky KHADI jsme pro Vás spustili soutěž o dvojici produktů, díky kterým si výherci budou moci rozzářit a regenerovat své vlasy. Jde konkrétně o KHADI ROSTLINNOU BARVU NA VLASY dle vlastního výběru a o VLASOVÝ OLEJ RŮŽE REPARACE, který je ke slunečnému létu jako stvořený.

Soutéž na Facebooku Khadi naleznete ZDE.

Soutěž na Instagramu Khadi naleznete ZDE.

 

Těšíme se na Vaše odpovědi a přejeme Vám krásné letní dny :-)

NOVINKA - KHADI ELIXÍR OLEJE PRO POKOŽKU A DUŠI

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI má v sortimentu nové KHADI ELIXÍR OLEJE PRO POKOŽKU A DUŠI.

V tuto chvíli jsou pro Vás k dispozici 3 druhy - SHATAVARI EVERYOUNG - pro věčné mládí pleti, RŮŽOVÝ LOTOS KRÁSA a RŮŽE LÁSKA. Všechny jsou nádherných plných vůní, které Váš oblaží na duši. A o pokožku budou intenzivně pečovat receptury sestávající z mnoha bylin a éterických olejů. Všechny z nich jsou skvostem kosmetické péče, vyrobeným pomocí prastarých, časově náročných ajurvédských postupů.

Více ZDE.

Brzy budou k dispozici ještě další druhy elixír olejů. :-)

 

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU O 100% PŘÍRODNÍ ČISTIČE ECO CLEAN

Na našem Facebooku právě probíhá soutěž o 100% přírodní čističe dánské ekodrogérie ECO CLEAN. Tři výherci se mohou těšit na dvojici účinných a komfortních čističů, které jsou provoněné éterickými oleji – na Kuchyňský čistič a na Intenzivní čistič a odstraňovač vodního kamene, mimo jiné perfektní na čištění koupelen, od umyvadel po sprchové kouty. :-)

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

PŘÍRODNÍ OBCHOD OPĚT SOUČÁSTÍ FESTIVALU EVOLUTION, TENTOKRÁT ON-LINE

Letošní Festival Evolution bude mít on-line podobu a my se ho také zúčastníme s našimi přírodními produkty. Těšit se můžete jak na přírodní kosmetiku KHADI, tak na ekodrogérii ECO CLEAN, tak na dřevěné kartáče FÖRSTER´S a na další produkty z Přírodního obchodu.

Festival probíhá tentokrát síce prostředníctvím on-line platformy, přesto pro Vás máme ve stánku nachystané zajímavé možnosti. Tak jako jste byli zvyklý doposud na prostředí výstaviště v Praze v Holešovicích, tak také on-line platforma se ponese v designu prostředí tohoto výstaviště. A my v ní budeme mít svůj stánek.

Na online vstoupíte: ZDE

Těšíme se na Vás :-)
VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ NA FACEBOOKU

Na Facebooku Přírodního obchodu jsme pro Vás spustili Velikonoční soutěž o dvojici certifikovaných přírodních produktů, a to tuhý parfém Dream / Sen od HA-THA a KHADI vlasovou masku Síla Amly.

A mimochodem, i na našich FB stránkách přírodní kosmetiky Khadi běží Velikonoční soutěž, tam si můžete zasoutěžit o nové vlasové masky.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Facebook Khadi vstoupíte ZDE.

 

NOVĚ I STOJÁNEK PRO PÁLENÍ VONNÝCH TYČINEK

Abychom Vám usnadnili používání našich vonných tyčinek, máme pro Vás nově i dřevěný stojánek. Je z teakového dřeva, v čistém designu bez dekorací, a poslouží jak pro řadu Pure Natural Incense, tak pro řadu Golden Lotus.

Více ZDE. :-)

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O 100% PŘÍRODNÍ PARFÉM HA-THA

Období Valentýna voní láskou a my jsme si pro Vás na našich sítích připravili soutěž na téma lásky. Výherci se mohou těšit na 100% přírodní tuhý parfém LOVE / LÁSKA od značky HA-THA. ❤️ Jeho delikátní kouzelná kompozice nese vůně jasmínu, osmanthusových květů, skalní růže, vzácného vetiveru a mnoha dalších vonných not.


Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

NOVINKA - KHADI VLASOVÉ MASKY V NOVÉM PROVEDENÍ

Nejčerstvějším přírůstkem přírodní kosmetiky KHADI jsou vlasové masky a práškový šampón v novém provedení. Mimochodem, opravdu extra jemné. Mezi nimi i vlasová maska Hloubkové čištění aktivním uhlím z amly, určená nejen jako detox pro kohokoliv, ale také jako prostředek pro přípravu vlasů před barvením rostlinnými barvami. Odstraňuje totiž z vlasů i látky typu silikony. Aktivní uhlí vyrobené z ovoce amla je úplnou novinkou na trhu.

Více ZDE.

NOVINKA - KHADI ŠAMPÓNY V NOVÉ PODOBĚ

Khadi šampóny prošly přerodem, možná jste již zaznamenali. Jsou pro Vás ve vylepšené podobě Khadi elixír šampónů, s lehce upraveným složením. Cenili jste si jejich obsahu účinných ajurvédských rostlin? Nadále v nich zůstávají. A protože v případě Khadi kráčí ruku v ruce s rostlinami i vzácný, prastarý způsob výroby Khadi extraktů z rostlin, tak chceme, ať se o tom jasně ví – proto Khadi ELIXÍR ŠAMPÓNY! Nádherných 20 % obsahu tvoří nadále právě ty, tedy Khadi elixír. A protože chceme podchytit i nejnovější trendy v oboru certifikované přírodní kosmetiky a zároveň i Vaše impulsy, vylepšili jsme mycí bázi šampónů. Ta nyní dává větší pěnivost. Přitom je ještě citlivější, nadále na bázi kokosového oleje a cukru. A vychutnávat si můžete i oblíbenou nadýchanost, kterou Khadi šampóny dávají.

Více informací naleznete ZDE.

 

Nahoru
107 položek celkem