Aktuality

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ TUHÝ PARFÉM HA-THA

Má čistě přírodní vůni, evokující jaro. Sálá vitálností jarní zeleně a květin – mimo jiné čampaky magnólie. A také nádhernou nevšedností. Řeč je o certifikovaném přírodním tuhém parfému HA-THA BALANCE / VYROVNANOST, který je výhrou v naší VELIKONOČNÍ SOUTĚŽI. Základ jeho 100% přírodního složení je na bázi vzácného jojobového oleje a včelího vosku, čímž navíc pečuje o pokožku. O tento stabilizující, rozjasňující a harmonizující parfém s aromaterapií si můžete zasoutěžit na našich sociálních sítích do úterý 2. 4. do 15 hodin. Výhrou je jak v soutěži na našem Facebooku, tak v soutěži na našem Instagramu.

Těšíme se na Vaši účast v našich Velikonočních soutěžích! :-)

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE

Detailní oficiální informace a pravidla soutěže naleznete ZDE: Přírodní obchod_Podrobná pravidla FB a IG soutěže_03.2024

DALŠÍ KHADI NOVINKA - KONDICIONÉR PO BARVENÍ

Certifikovaná přírodní kosmetika Khadi má pro Vás další novinku. Barvíte si vlasy rostlinnými barvami na vlasy Khadi? Tak právě Vám se může hodit! Je ní KONDICIONÉR COLOR FINISH PO BARVENÍ a přináší dokonalý finiš ihned po vypláchnutí barvicí pasty. Díky inovativní technologii odstraňuje z vlasů zbytky rostlinných částeček, dává okamžitou rozčesatelnost, snadnou upravitelnost a vzdušnou lehkost. Podporuje fixaci a sálá hřejivě smyslnou vůní.

Nadále platí postup, kdy první mytí vlasů šampónem probíhá až za 24 - 48 h po barvení. Avšak nyní máte možnost použít ihned k vypláchnutí barvicí pasty z vlasů tento speciální kondicionér. Zažívejte s Khadi výsledek z barvení vlasů jako u kadeřníka. :-)

Více o novém Khadi kondicionéru po barvení naleznete ZDE.

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ TUHÝ PARFÉM HA-THA

LOVE, BALANCE a DREAM. To jsou kompozice certifikovaných přírodních tuhých parfémů HA-THA, o které si můžete zasoutěžit vo VALENTÝNSKÉ SOUTĚŽI na našich sítích. Výherce si bude moci zvolit parfém dle vlastní volby. Ať už LOVE / LÁSKA dotýkající se srdce, fantazii probouzející DREAM / SEN anebo harmonizující BALANCE / VYROVNANOST, jejich delikátní vůně je zapracovaná v čistě přírodním pevném základu s jojobovým olejem a včelím voskem, který o pokožku navíc doslova pečuje. Soutěžit můžete až do středy 14. 2. do 15 hodin.

Těšíme se na Vaši účast v našich Valentýnských soutěžích! :-)

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

Detailní oficiální informace a pravidla soutěže naleznete ZDE: Přírodní obchod_Podrobná pravidla FB a IG soutěže_02.2024.

VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE!
Začíná nový rok a s ním i nové začátky. Rádi bychom Vám do roku 2024 popřáli jen to nejlepší. Mnoho štěstí, moře lásky i nespočet úspěchů. A samozřejmě také hodně zdraví!  :-)
 
VÁNOČNÍ SOUTĚŽE O VYNIKAJÍCÍ PŘÍRODNÍ PRODUKTY

Pojďte si zasoutěžit v našich VÁNOČNÍCH SOUTĚŽÍCH o dvojice vysoce kvalitních přírodních produktů. A to o KHADI VLASOVÝ OLEJ MOCNÁ AMLA – intenzivní péči před mytím vlasů pro zdravé, silné a zářivé vlasy a o novinku na trhu - FÖRSTER´S VYŽIVUJÍCÍ A ČISTICÍ OBLIČEJOVOU RUKAVICI Z MOŘSKÝCH ŘAS. Soutěžit můžete na našich sítích, a to až do pondělí 18. 12. do 12 hodin, poté budou vylosováni výherci. Detailní oficiální informace a pravidla soutěže naleznete ZDE.


Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

VÁNOČNÍ AKCE - DÁREK K OBJEDNÁVCE

Blíží se čas Vánoc, čas pro obdarování svých blízkých a je to také čas, kdy můžeme obdarovat i my Vás. Při objednávce nad 1 900 Kč / 75 EUR obdržíte od nás dárek, a to KHADI ELIXÍR KONDICIONÉR v hodnotě 389 Kč / 14,90 EUR, který si sami zvolíte.

Vybírat můžete z dvojice KHADI elixír kondicionérů – novinku Khadi RŮŽE REVOLUTION pro okamžitou perfektní rozčesatelnost a intenzivní reparaci anebo oblíbenou klasiku Khadi KOKOS SHIKAKAI pro vyživení, intenzivní ochranu a lesk, který lze používat i bezoplachově. Oba elixír kondicionéry jsou certifikované přírodní a nabité pravými ajurvédskými extrakty z mnoha různých rostlin. Novinka RŮŽE REVOLUTION navíc obsahuje i inovativní inulin-betain reparační komplex.


Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2023.

 

NOVINKA - KHADI REPARAČNÍ KONDICIONÉR RŮŽE REVOLUTION

Intenzivní péče propojující sílu ajurvédy a high-tech přírodní kosmetiku - tedy nejnovější výzkumy v oboru certifikované přírodní kosmetiky. To je Khadi novinka - REPARAČNÍ ELIXÍR KONDICIONÉR RŮŽE REVOLUTION. Obsažený Khadi elixír vyrobený podle ajurvédských tradic stojí na rostlinách jako damašská růže, amla, brahmi, bhringaraj, aloe vera, lékořice či ibiškové květy, ingredience známé svým působením na kvalitu vlasů. A jejich účinek se propojuje s inovativním inulin-betain reparačním komplexem. Vlasům dává intenzivní reparaci, hydrataci, nadýchanost a lehkost. Zažívat s ním budete okamžitou perfektní rozčesatelnost, a to kompletně bez silikonů.


Více informací o této novince naleznete ZDE.

NOVINKA - KHADI ROSTLINNÁ BARVA NA VLASY MAHAGONOVÁ

MAHAGONOVÁ, to je novinka v řadě Khadi ROSTLINNÝCH BAREV NA VLASY. Most mezi červenou a hnědou, velmi unikátní a výrazná barva s hnědým a červený aspektem.

Oproti stávajícím Khadi červeným odstínům spadá do chladnějšího barevného pásma. Její barvicí účinek je na čistě rostlinné bázi, s rostlinami jako henna, indigo či červená řepa. A celá receptura, BDIH a Vegan certifikovaná, poskytuje nejen intenzivní barevný výsledek, ale zároveň intenzivní péči - pro vlasy, pokožku a vlasové kořínky. Vychutnávejte si barvu tak jedinečnou a ušlechtilou, jako je mahagonové dřevo.


Více o Mahagonové naleznete ZDE.

PODZIMNÍ SOUTĚŽ O ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY KHADI

Vstoupili jsme do podzimu, kdy příroda čím dál více rozkvétá barvami. Čistě rostlinné barvy na vlasy Khadi k ní tvoří perfektní harmonii. Svými odstíny, červenými hnědými i zlatými, ladí k tónům přírody podzimu. Pojďme si o ně zasoutěžit – jak o barvy jako takové, tak o bezbarvý regenerační odstín Senna/Cassia, který je též součástí řady Khadi vlasových barev. Na 5 výherců čeká Khadi odstín dle vlastní volby. Soutěžit můžete na sítích certifikované přírodní kosmetiky KHADI do čtvrtka 12. 10. do 15 hodin.

Těšíme se na Vaši účast v našich soutěžích. :-)

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.
Na Instagram certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.

OBLIČEJOVÉ RUKAVICE A DALŠÍ NOVINKY FÖRSTER´S

Přírodní produkty od Förster´s se nově rozrostly o speciální obličejové rukavice, ale také nové druhy mycích a masážních rukavic. Úplnou novinkou jsou rukavice z mořských řas, které darují pokožce ošetřující nutrienty a jsou určeny i pro problémovou pleť. Najdete je jak mezi novými obličejovými rukavicemi, tak i ve variantě určené pro pokožku celého těla. A nově jsou v sortimentu také masážní rukavice z konopí. Förster´s je specialistou na tkaní speciálních produktů péče o pokožku a tělo, a tak je paleta Förster´s nyní nejen ve špičkové kvalitě, ale navíc i extra pestrá. :-)


Všechny druhy Förster´s rukavic naleznete ZDE.

 

 

Nahoru
137 položek celkem