Aktuality

NOVĚ I STOJÁNEK PRO PÁLENÍ VONNÝCH TYČINEK

Abychom Vám usnadnili používání našich vonných tyčinek, máme pro Vás nově i dřevěný stojánek. Je z teakového dřeva, v čistém designu bez dekorací, a poslouží jak pro řadu Pure Natural Incense, tak pro řadu Golden Lotus.

Více ZDE. :-)

NOVINKA - KHADI VLASOVÉ MASKY V NOVÉM PROVEDENÍ

Nejčerstvějším přírůstkem přírodní kosmetiky KHADI jsou vlasové masky a práškový šampón v novém provedení. Mimochodem, opravdu extra jemné. Mezi nimi i vlasová maska Hloubkové čištění aktivním uhlím z amly, určená nejen jako detox pro kohokoliv, ale také jako prostředek pro přípravu vlasů před barvením rostlinnými barvami. Odstraňuje totiž z vlasů i látky typu silikony. Aktivní uhlí vyrobené z ovoce amla je úplnou novinkou na trhu.

Více ZDE.

NOVINKA - KHADI ŠAMPÓNY V NOVÉ PODOBĚ

Khadi šampóny prošly přerodem, možná jste již zaznamenali. Jsou pro Vás ve vylepšené podobě Khadi elixír šampónů, s lehce upraveným složením. Cenili jste si jejich obsahu účinných ajurvédských rostlin? Nadále v nich zůstávají. A protože v případě Khadi kráčí ruku v ruce s rostlinami i vzácný, prastarý způsob výroby Khadi extraktů z rostlin, tak chceme, ať se o tom jasně ví – proto Khadi ELIXÍR ŠAMPÓNY! Nádherných 20 % obsahu tvoří nadále právě ty, tedy Khadi elixír. A protože chceme podchytit i nejnovější trendy v oboru certifikované přírodní kosmetiky a zároveň i Vaše impulsy, vylepšili jsme mycí bázi šampónů. Ta nyní dává větší pěnivost. Přitom je ještě citlivější, nadále na bázi kokosového oleje a cukru. A vychutnávat si můžete i oblíbenou nadýchanost, kterou Khadi šampóny dávají.

Více informací naleznete ZDE.

 

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021!

Šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti přeje PŘÍRODNÍ OBCHOD!

SAMETOVÝ SÁČEK JAKO DÁREK K PARFÉMŮM HA-THA

Při koupi tuhých parfémů HA-THA od nás dostanete sametový sáček jako vánoční DÁREK. Je z pravého sametu, na míru Vašemu parfému.

Čistě přírodní tuhé parfémy HA-THA naleznete ZDE.

DÁREK K OBJEDNÁVCE - NOVÝ VLASOVÝ OLEJ KHADI

Naše přírodní produkty jsou jako stvořené k tomu, aby udělaly pod stromečkem radost Vašim blízkým. Při objednávce nad 1 700 Kč / 65 EUR obdržíte krásný dárek i od nás - nový VLASOVÝ OLEJ KHADI dle Vaší volby! Používá se jako péče před mytím a vlasy viditelně ozdraví.

Který z nich si přejete? RŮŽE REPARACE, VITALITA RŮST, MOCNÁ AMLA, NEEM HARMONIE či COLOR CARE? To nám napište do poznámky objednávky.

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2020.

Přejeme Vám pohodový předvánoční čas!

OPĚT JSME PARTNEREM FESTIVALU O TĚHOTENSTVÍ

Přírodní obchod je opět partnerem FESTIVALU O TĚHOTENSTVÍ, porodu a rodičovství, který se koná ONLINE v dnech 12.10.-12.11.2020 a na který Vás tímto srdečně zveme.

Na stránkách festivalu je připraven bohatý program nejen pro nastávající maminky.

Více informací naleznete zde:
https://www.respektkporodu.cz/online/
https://www.respektkporodu.cz/program-2020/

Můžete se též připojit k https://www.facebook.com/respektkporodu, ať Vám nic neunikne. :-)

 

SÍLA DO VLASŮ - NOVÉ VLASOVÉ OLEJE KHADI

Objevte novinku certifikované přírodní kosmetiky KHADI v podobě nových vlasových olejů. Jejich základem je mocný Khadi elixír získaný z cenných ajurvédských rostlin pomocí tradičních ajurvédských procesů. Vlasové oleje byly v ajurvédě vždy používány za účelem intenzivní péče, protože budují vlas zevnitř. Pociťte intenzivní péči o vlasy a vlasovou pokožku s hodnotnými vlasovými oleji KHADI.

Více informací naleznete ZDE.

ECO CLEAN - 500 ML BIO MÝDLA NA RUCE - NOVINKA!

ECO CLEAN má pro Vás novinku v podobě cenově atraktivních půllitrových balení MÝDEL NA RUCE – kvalitního přírodního produktu s certifikacemi Ecocert Cosmos Organic a Vegan. Více ZDE.

AKCE - OBJEVUJI ŠAMPÓNY A KONDICIONÉR KHADI

Zaujaly Vás šampóny a kondicionér Khadi a rádi byste si je vyzkoušeli? Anebo by Vám jednoduše přišla vhod 30 ml cestovní verze jejich balení? Máte výjimečnou možnost zakoupit si tato 30 ml balení za cenu pouze 25 Kč namísto 99 Kč!

Akce je omezena na 2 kusy celkem v rámci jedné objednávky (např. 1x šampón Ibišek + 1x šampón Neem) a platí do vyprodání zásob.

Nahoru
100 položek celkem