Aktuality

BIO4YOU S ČASOPISEM REGENERACE

V letním kosmetickém speciálu časopisu Regenerace proběhla soutěž o bio toaletní vodu O´Céleste, z řady francouzské Bio4you s certifikací Ecocert. Nastal čas losování. Těší nás Vaše vysoká účast a potvrzujeme správnost odpovědí - bio toaletní vody Bio4you skutečně zahrnují kromě O´Céleste (Nebeské) ještě tyto další vůně - O´Divine (Božskou) a O´Gourmande (Lahodnou).

Vylosovanými, kterým zasíláme jako výhru právě O´Céleste, neboli Nebeskou, jsou:

- Věra Jagerová

- Aneta Jadomková

- Pavel Svoboda

Přejeme všem hodně radosti nejen s Nebeskou. :-)

 

NAVŠTIVTE NÁŠ STÁNEK NA FESTIVALU EVOLUTION

Přijďte za námi na Festival Evolution, jste srdečně vítání. Festival se uskuteční o víkendu 22. - 23. 9. na výstavišti v pražských Holešovicích.

Náš stánek s produkty z Přírodního obchodu (č. PK117) naleznete v pravém křídle, hned vedle přechodu do středové přednáškové haly. Čekají v něm na Vás produkty z Přírodního obchodu - Khadi, Eco Clean, HA-THA, Förester´s, Natural Incense Company i Bio4you.

Více o festivalu, s tematikou - ZA NÁKUPY / NA PŘEDNÁŠKY / O JÍDLE / PRO ZDRAVÍ / S RODINOU - naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás! :-)

e-bnr_FE2018podzim_468x60

 

SOUTĚŽ NA FACEBOOKU KHADI

Dnes jsme spustili soutěž o novinku - kondicionér Khadi Kokos Shikakai, a to na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi. Máte-li Facebook, můžete se tedy zúčastnit, třeba se Vám poštěstí a budete mezi vylosovanými. :-)

NOVINKY KHADI NEKONČÍ - KONDICIONÉR

Další novinka v sortimentu přírodní kosmetiky Khadi - ajurvédský kondicionér KOKOS SHIKAKAI! Doplnil řadu bylinných šampónů Khadi. Poslouží pro snadnou rozčesatelnost, ale také pro hydrataci, hebkost či intenzivní lesk.

I tento Khadi přípravek je s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Mezi aktivními složkami je kromě kokosového olej či ajurvédského extraktu z plodů shikakai také např. ibišek.

A nezapomeňte, při rozčesávání hraje roli také způsob česání, v tomto Vám perfektně poslouží škála dřevěných vlasových kartáčů Förster´s.

A KHADI ŠAMPÓNY I VE VELKÝCH BALENÍCH

Přírodní kosmetika Khadi zavádí šampóny i 500 ml baleních! A to u šampónů Amla, Ořechová tráva a Ibišek.

Mnozí jste se po této variantě dotazovali, nyní jsou tu tedy pro Vás i velká balení přímo s pumpičkou. :-) Ptáte se na cenu? Ano, jsou navíc cenově zvýhodněna. :-)

KHADI ŠAMPÓNY NYNÍ I V MALÝCH BALENÍCH

Je nám potěšením představit Vám novinku v sortimentu Khadi, která je vhodná pro Vaše cestování nebo seznamování s přírodními šampóny Khadi, založenými na ajurvédské tradici.

Tou novinkou jsou dosud známé vlasové šampóny v menším cestovním balení 30 ml, které poslouží na všech Vašich cestách. Malou lahvičku není nutné vyhazovat, neboť ji stále lze doplňovat oblíbeným šampónem.

SOUTĚŽ O VONNÉ TYČINKY GOLDEN LOTUS

Dnes jsme spustili soutěž na Facebooku Přírodního obchodu, tentokrát o přírodní vonné tyčinky z řady Golden Lotus od výrobce Natural Incense Company. Zapojit se můžete do čtvrtka 7.6. do 14 hodin, třeba budete patřit mezi výherce. Na náš Facebook vstoupíte ZDE.

POJĎTE SI S NÁMI ZASOUTĚŽIT O KHADI

Používáte-li Facebook, pojďte si s námi zasoutěžit o Khadi bylinné oleje proti celulitidě, produkt s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. V období před létem potěší snad každého, i pokud celulitidu příliš nemáte či neřešíte a měli byste olej používat jen jako prevenci či péči o pokožku. Soutěžit můžete na Facebookových stránkách přírodní kosmetiky Khadi, a to do úterý 5.6. do 14 hodin.

PARTNERSTVÍ FESTIVALU RESPEKT K PORODU

V příštím týdnu se koná festival RESPEKT K PORODU, jehož jsme partnerem, a kam bychom Vás rádi pozvali. Jedná se o festival o těhotenství, porodu a rodičovství, který probíhá v rámci Světového týdne respektu k porodu. Bude se konat v Praze, v MediaKlubu Spálená, ve dnech 14. – 20. května.

Po všechny dny poběží program přednášek, seminářů, diskusí i filmových projekcí. Více najdete na www.respektkporodu.cz.

Máme pro Vás 5 VSTUPENEK na jednotlivé přednášky či další body v programu. Pokud budete mít o vstupenku zájem, ozvěte se nám na e-mail info@prirodniobchod.cz. Budou-li vstupenky ještě k dispozici, rádi pro Vás vstup na přednášku zajistíme. Naopak až budou již rozebrané, tuto informaci sem doplníme.

Během festivalu si rovněž budete moci prohlédnout produkty značek Bio4you, Eco Clean, Förster´s, HA-THA, Khadi, Natural Incense Company, a to v rámci výstavní sekce Homo Ecologicus.

MÁJOVÉ SOUTĚŽE

Máj je ve měsíc ve znamená lásky. Vše nám venku kvete a voní. A proto si s námi můžete zasoutěžit o přírodní produkty, které Vás potěší svými vůněmi a péčí květů - v harmonii s květnovým obdobím.

Na Facebookových stránkách Přírodního obchodu jsme právě spustili soutěž o HA-THA tuhý parfém Láska. Výherci se budou moci i touto přírodní cestou naladit na májovou atmosféru. :-)

A na Facebookových stránkách Khadi zase soutěžíme o Khadi reparační a hydratační šampón Růže. Ten je svým složením jak stvořený k tomu, aby s láskou opečovával vlasy nejen výhercům, ale třeba i ty Vaše.

Do soutěže se můžete zapojit do pondělí 7.5. do 12 hodin.

Nahoru
49 položek celkem