Aktuality

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ O ECO CLEAN KUCHYŇSKÝ ČISTIČ

Vstupte do zelené čistoty s dánskou ekodrogérii ECO CLEAN a zasoutěžte si v naší VELIKONOČNÍ SOUTĚŽI o 100% přírodní ECO CLEAN KUCHYŇSKÝ ČISTIČ s citrónovou vůní. Je perfektním pomocníkem, se kterým budete udržovat kuchyňské povrchy snadno v čistotě a pomůže i s odmaštěním nádobí. Je nositelem renomovaných certifikací Ecocert a Vegan. O tento účinný přírodní čistič si můžete zasoutěžit na našich sítích do úterý 11.4. do 14 hod. Těšíme se na Vaši účast v našich soutěžích. :-)

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

 

 

LOVE / LÁSKA - TUHÝ PARFÉM JAKO VÝHRA V NAŠÍ SOUTĚŽI

Blíží se Valentýn, svátek lásky a my jsme si pro Vás připravili VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ o HA-THA tuhý parfém LOVE / LÁSKA. Jeho aromaterapeuticky vyladěná, okouzlující pohádková kompozice podporuje láskyplné naladění. Obklopí Vás těmi nejdelikátnejšími vůněmi darovanými přírodou, jako třeba jasmín, osmanthusovými květy či skalní růže. Přírodní základ tohoto certifikovaného tuhého parfému navíc pečuje o pokožku. Soutěžit o tyto parfémy můžete na našich sítích, a to do úterý 14.2. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023!

Rádi bychom Vám do nového roku popřáli všechno nejlepší, hodně lásky a štěstí. A především zdraví, které je potřeba si hýčkat. Ať se Vám vše zadaří tak, jak si přejete!

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽE O KHADI ELIXÍR ŠAMPÓNY

Máme tu kouzelný adventní čas a s ním i KHADI VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Na sítích certifikované přírodní kosmetiky Khadi si můžete zasoutěžit o Khadi elixír šampóny dle Vaší volby. Soutěžit můžete až do 20.12. do 12 hodin.

Tak jako krásně a nostalgicky barevné vánoční ozdoby oživují stromeček, tak je zde i pestrá paleta Khadi elixír šampónů, která kromě citlivého mytí na certifikované přírodní bázi pečuje o to, aby Vaše vlasy byly ozdobou.

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.
Na Instagram certifikované přírodní kosmetiky Khadi vstoupíte ZDE.

AKCE 2+1 O KHADI ELIXÍR OLEJ PROTI CELULITIDĚ

Objevili jste již kouzlo Khadi elixír olejů pro pokožku a duši? Ať už jste si je stihli zamilovat, anebo se je teprve chystáte vyzkoušet, nyní k nim máte příležitost využít speciální vzácnou akci. Při objednávce jakýchkoliv 2 Khadi elixír olejů pro pokožku a duši od nás dostanete jako DÁREK ZDARMA Khadi elixír olej Spicy Cell-lite proti celulitidě.

Zakoupené dva elixír oleje pro pokožku a duši mohou být jakéhokoliv druhu, nakombinované jakkoliv, např. 1x Růže Láska + 1x Triphala Tri-tox, anebo např. 2x Shatavari Everyoung. A zakupíte-li vícero dvojic Khadi elixír olejů, např. celkem 4 elixír oleje, tak dárek v podobě Khadi elixír oleje Spicy Cell-lite obdržíte v příslušném navýšeném počtu.

Khadi elixír oleje pro pokožku a duši naleznete ZDE.

DÁREK K OBJEDNÁVCE - KHADI ELIXÍR ŠAMPÓN

Naše přírodní produkty jsou jako stvořené k tomu, aby udělaly pod stromečkem radost Vašim blízkým. Při objednávce nad 1 900 Kč / 75 EUR obdržíte dárek i Vy od nás, a to KHADI ELIXÍR ŠAMPÓN v hodnotě 389 Kč / 14,90 EUR, který si sami zvolíte.

Vybírat můžete ze šestice KHADI elixír šampónů, jako jsou bestseller AMLA OBJEM nebo královsky pečující RŮŽE REPARACE. Všechny jsou certifikované přírodní a nabité pravými ajurvédskými extrakty z mnoha různých rostlin.

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2022.

Přejeme Vám krásný předvánoční čas! :-)

SOUTĚŽ O PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY PÉČE O POKOŽKU

Zapojte se do naší PODZIMNÍ FB SOUTĚŽE o dvojici něžných přírodních přípravků péče o pokožku. Čekají na 3 výherce a jsou jimi nádherně voňavý KHADI elixír olej pro pokožku a duši Růže Láska + jedna z FÖRSTER´S rukavic, konkrétně jemná mycí, bambusová.

Bohatá receptura KHADI elixír oleje Růže Láska bude během chladných dní doslova hýčkat pokožku, regenerovat ji a intenzivně vyživovat, a to jak v případě obličeje, tak v případě těla. A rukavice od Förster´s bude užitečným pomocníkem při mytí.  Bambusová vlákna jsou totiž známá svojí přirozeně antibakteriální strukturou. Zapojit do soutěže se můžete až do pondělí 31.10. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

MOJE LÉTO S KHADI - FB FOTO SOUTĚŽ

Na Facebooku certifikované přírodní kosmetiky KHADI jsme si pro Vás připravili FOTO SOUTĚŽ s názvem MOJE LÉTO S KHADI. Budeme rádi, když se taky zapojíte a podělíte se s námi o své foto s nějakým svým oblíbeným Khadi produktem či produkty, ať už jste na cestách, na zahradě, na balkóně či třeba v lese. Potěší nás jakékoliv Vaše léto. :-)

Začátkem září pak ze všech Vámi zaslaných fotek vylosujeme 15 výherců, kterým zašleme přípravek certifikované přírodní kosmetiky Khadi, který si sami zvolí. :-) Bližší informace o naší foto soutěži najdete na KHADI Facebooku.

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky KHADI vstoupíte ZDE. :-)

SOUTĚŽ O 100% PŘÍRODNÍ ČISTIČ ECO CLEAN

Svěžest a čistotu i během horkého léta můžete vnést do svých domovů také s ekodrogérií ECO CLEAN. Na sítích Přírodního obchodu jsme si pro Vás připravili soutěž o 100% přírodní čistič ECO CLEAN. Na výherce čeká tento účinný přírodní pomocník, který je navíc komfortní pro použití díky balení s rozprašovačem. Čističe ECO CLEAN voní po čistých éterických olejích. Jsou biologicky rozložitelné a jsou nositeli renomovaných certifikací jako Ecocert a Vegan. Soutěž potrvá do pondělí 11.7. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

 

SOUTĚŽ O BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA

Na našich sítích jsme si pro Vás připravili soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU od HA-THA. Je 100% přírodní a stojí na tradicích v řádech tisíciletí – jak použitím pro uvolnění dechu a mysli, tak bylinnou recepturou a její vonnou silou, tak výrobou, a dokonce i designem. Stojí totiž na ajurvédsko-medicinálních tradicích Indie, Siamu a dávné Angkorské říše. Tento perfektní přírodní pomocník navíc posiluje koncentraci a přínáší revitalizující osvěžení. Soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA potrvá do čtvrtka 7.4. do 15 hodin.  

Na náš Facebook vstoupíte ZDE.
Na náš Instagram vstoupíte ZDE.        

Nahoru
126 položek celkem