Aktuality

MOJE LÉTO S KHADI - FB FOTO SOUTĚŽ

Na Facebooku certifikované přírodní kosmetiky KHADI jsme si pro Vás připravili FOTO SOUTĚŽ s názvem MOJE LÉTO S KHADI. Budeme rádi, když se taky zapojíte a podělíte se s námi o své foto s nějakým svým oblíbeným Khadi produktem či produkty, ať už jste na cestách, na zahradě, na balkóně či třeba v lese. Potěší nás jakékoliv Vaše léto. :-)

Začátkem září pak ze všech Vámi zaslaných fotek vylosujeme 15 výherců, kterým zašleme přípravek certifikované přírodní kosmetiky Khadi, který si sami zvolí. :-) Bližší informace o naší foto soutěži najdete na KHADI Facebooku.

Na Facebook certifikované přírodní kosmetiky KHADI vstoupíte ZDE. :-)

SOUTĚŽ O 100% PŘÍRODNÍ ČISTIČ ECO CLEAN

Svěžest a čistotu i během horkého léta můžete vnést do svých domovů také s ekodrogérií ECO CLEAN. Na sítích Přírodního obchodu jsme si pro Vás připravili soutěž o 100% přírodní čistič ECO CLEAN. Na výherce čeká tento účinný přírodní pomocník, který je navíc komfortní pro použití díky balení s rozprašovačem. Čističe ECO CLEAN voní po čistých éterických olejích. Jsou biologicky rozložitelné a jsou nositeli renomovaných certifikací jako Ecocert a Vegan. Soutěž potrvá do pondělí 11.7. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.  

 

SOUTĚŽ O BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA

Na našich sítích jsme si pro Vás připravili soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU od HA-THA. Je 100% přírodní a stojí na tradicích v řádech tisíciletí – jak použitím pro uvolnění dechu a mysli, tak bylinnou recepturou a její vonnou silou, tak výrobou, a dokonce i designem. Stojí totiž na ajurvédsko-medicinálních tradicích Indie, Siamu a dávné Angkorské říše. Tento perfektní přírodní pomocník navíc posiluje koncentraci a přínáší revitalizující osvěžení. Soutěž o BYLINNOU VONNOU LAHVIČKU HA-THA potrvá do čtvrtka 7.4. do 15 hodin.  

Na náš Facebook vstoupíte ZDE.
Na náš Instagram vstoupíte ZDE.        

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O ČISTĚ PŘÍRODNÍ PARFÉM HA-THA

Na našich sítích jsme pro Vás připravili VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ, která potrvá do pondělí 14.2. do 15 hodin. Vylosovaní získají 100% přírodní tuhý parfém DESIRE / TOUHA, který je součástí zlaté série tuhých parfémů HA-THA. Bohatá kompozice čistě přírodních vonných ingrediencí parfému DESIRE se na pokožce rozloží do okouzlující hřejivé, hluboce smyslné vůně, zdůrazněné vanilkou a mošusem, aby obdařila smysly sladce aromatickým buketem touhy. 


Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

Na Instagram Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.

VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE!

Vše nejlepší v novém roce, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti přeje PŘÍRODNÍ OBCHOD! :-)

TUHÉ PARFÉMY HA-THA NYNÍ S VÁNOČNÍM PŘEBALEM

Přírodní tuhé parfémy HA-THA ve stříbrných dózičkách mají nyní elegantní přebal s vánočním designem. :-)

Všechny z nich, ať už LOVE/LÁSKA, DREAM/SEN anebo BALANCE/VYROVNANOST, naleznete ZDE.

DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1 800 Kč / 70 EUR

Naše přírodní produkty jsou jako stvořené k tomu, aby udělaly pod stromečkem radost Vašim blízkým. Při objednávce nad 1 800 Kč / 70 EUR obdržíte dárek i Vy od nás, a to trojici cestovních balení KHADI ELIXÍR OLEJŮ PRO POKOŽKU A DUŠI v celkové hodnotě 387 Kč!

Trojice zahrnuje elixír oleje SHATAVARI EVERYOUNG – věčné mládí, RŮŽOVÝ LOTOS KRÁSA a RŮŽE LÁSKA. Všechny intenzivně pečují o pokožku a zkrášlují ji cestou jedinečných Khadi elixírů. Zároveň unášejí svojí nevšední, plnou vůní.

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2021.

Přejeme Vám krásný předvánoční čas!

AKCE 1+1: KHADI ELIXÍR OLEJ SPICY CELL-LITE ZDARMA

Spolu s uvedením novinky - KHADI elixír olejů pro pokožku a duši řady SHAKTI SHAPE, které tvoří nově kompletní sérii - máte nyní možnost zakoupit si tyto oleje v rámci speciální akce 1+1, kdy dárkem zdarma navíc je KHADI elixír olej SPICY CELL-LITE proti celulitidě. Ten dostanete ke každému kusu zakoupeného oleje z této speciální řady, ať už je jím zmíněný SPICY CELL-LITE proti celulitidě, TRIPHALA TRI-TOX, který aktivuje tok lymfy a pročišťuje, anebo CENTELLA-NEW CELL neboli "nová buňka", který regeneruje, dodává elasticitu a zpevňuje, jakož i působí proti striím.

Tato speciální akce platí do konce prosince. Najdete ji přímo v příslušné Khadi sekci - ZDE. A pokud k ní v daných místech uvidíte i vizuální upoutávku, tak platí i v prodejnách a různých jiných místech, kde je certifikovaná přírodní kosmetika Khadi k zakoupení. :-)

 

NOVÉ STRÁNKY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY KHADI

Připravili jsme pro Vás novou podobu webových stránek přírodní kosmetiky Khadi, jedné ze značek, kterou na našem trhu zastupujeme. Nyní jsou čerstvě spuštěné :-)

Více na www.khadi.cz

NOVÉ KHADI ELIXÍR OLEJE ŘADY SHAKTI SHAPE

KHADI elixír oleje řady SHAKTI SHAPE tvoří nyní kompletní sérii. "Shape" - ve smyslu tvar, postava - indikuje zaměření na pokožku těla. Propůjčení si jména indické bohyně pak tvořivou sílu těchto receptur. Řada zahrnuje trojici elixír olejů, které na sebe ve svém použití navazují a tvoří komplexní ajurvédský celek, a které lze též používat samostatně. TRIPHALA TRI-TOX stojí na tradiční ajurvédské očistné kúře Pančakarma a slouží pro rozproudění lymfy, eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor a nadměrného zadržování vody. Pikantní receptura SPICY CELL-LITE aktivuje buněčný metabolismus a látkovou výměnu a působí proti celulitidě. CENTELLA NEW-CELL neboli "nová buňka" regeneruje pokožku, posiluje její elasticitu, zpevňuje ji a také působí proti striím. Všechny z nich doprovázejí krásné nevšední vůně Khadi éterických kompozic, působících na pokožku i duši. 

Všechny Khadi elixír oleje naleznete i ZDE. :-)

Nahoru
119 položek celkem