Aktuality

NOVINKA - KHADI SHANTI MÝDLA

Máme pro Vás novinku v podobě nových produktů certifikované přírodní kosmetiky Khadi. Jsou jimi přírodní, ručně a s láskou vyráběné mýdla pro tělo a duši - Khadi Shanti mýdla, která promění mytí rukou, těla či obličeje v momenty radosti.

Kromě hydratační aloe vera pečuje intenzivně o pokožku mimořádně bohatá a vyživující skladba olejů a rostlinných másel – olej kokosový, olivový, mandlový, z pšeničných klíčků a hroznových semínek, kakaové a bambucké máslo.

Zažijte tajemství Khadi: ručně sbírané indické léčivé rostliny, cenné esence a hodnotné oleje a másla, propojené v tisíce let starých ajurvédských recepturách, láskyplně vyráběné tradičním řemeslným uměním.

Naši novinku, Khadi Shanti mýdla, naleznete v kategorii Tělová péče. Můžete také kliknout ZDE.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA FESTIVAL EVOLUTION

21. a 22. září budete mít opět možnost navštívit festival Evolution. Účastníme se ho a srdečně Vás na něj zveme. Festival se i nyní koná na výstavišti Praha Holešovice a stánek Přírodního obchodu (zahrnující značky jako KHADI, ECO CLEAN, FÖRSTER´S, HA-THA...) bude mít číslo 113. Najdete ho v pravém křídle hned při vstupu do středové přednáškové haly.

Na sítích Přírodního obchodu jsme si pro Vás připravili soutěž o vstupenky na festival.

Soutěž na Facebooku naleznete ZDE

Soutěž na Instagramu naleznete ZDE

 

PROMO AKCE - ZÍSKEJTE BARVU KHADI ZDARMA

Na stránkách přírodní kosmetiky Khadi www.khadi.cz jsme pro Vás připravili promo akci k rostlinným barvám na vlasy Khadi. Pokud pošlete fotografii Vašich vlasů obarvených jedním z novějších Khadi odstínů (POPELAVĚ HNĚDÁ, STŘEDNÍ HNĚDÁ, ZLATÁ HNĚDÁ, SLUNEČNÍ BLOND, TMAVÁ BLOND, STŘEDNÍ BLOND, SVĚTLÁ BLOND či ZLATÝ PŘELIV) a doplníte fotografii popisem Vašeho barvení, máte možnost získat ZDARMA rostlinnou barvu na vlasy Khadi podle svého výběru.

Sdílíme s Vámi výsledek barvení odstínem Khadi Popelavě hnědá, který nám poslala Lenka. A rostlinná barva na vlasy Khadi dle jejího přání je už na cestě k ní.

Více informací k této promo akci naleznete ZDE. :-)

NOVINKA - HYDRATAČNÍ ŠAMPÓN KHADI SHIKAKAI

Certifikovaná přírodní kosmetika KHADI se rozrostla o další NOVINKU, kterou je hydratační šampón KHADI SHIKAKAI. Citrusově vonící šampón SHIKAKAI s jemně čistící pěnou vlasy nejenom hydratuje a posiluje, ale dodá jim také mimořádný lesk, hebkost a oživí vlasovou pokožku. Díky své výrazné pěnivosti je praktický pro začátečníky, kteří se zrovna chystají přejít na přírodní péči o vlasy. Zrovna tak je určený i pro zkušené fanoušky produktů KHADI.

Více informací o novém šampónu KHADI naleznete ZDE.

SOUTĚŽ O VONNÉ TYČINKY PURE NATURAL INCENSE

Na našem Facebooku právě probíhá soutěž o vonné tyčinky prvotřídní kvality PURE NATURAL INCENSE od Natural Incense Company. Tyto vonné tyčinky jsou prvními vonnými tyčinkami na světe s certifikací Ecocert.

Soutěžit můžete do úterý 2.7. do 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE.

 

 

SOUTĚŽ O 100 % PŘÍRODNÍ ČISTIČ ECO CLEAN

Na našem Facebooku jsme si pro Vás připravili soutěž o UNIVERZÁLNÍ čistící prostředek z řady ekologické drogérie ECO CLEAN.

Soutěžit o ně můžete do pátku 7.6. do 15 hodin.

Více informací naleznete ZDE.

 

 

NOVINKA - ECO CLEAN PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Rádi bychom Vám představili novinku dánského výrobce ekodrogérie ECO CLEAN. Je jí řada přírodní kosmetiky, přičemž všechny přípravky jsou nositeli certifikace Ecocert Cosmos Organic. Čekají na Vás sprchové gely a šampóny s přírodními vůněmi kokosu a granátového jablka.

Řada mýdel na ruce se zvhlčujícím bio aloe vera gelem a glycerinem se rozrostla o nové druhy - Růže, Santalové dřevo a rovněž o Kokos a Granátové jablko. A to vše je baleno do recyklovaných obalů s novým designem, který Vaši koupelnu krásně ozdobí. :-)

Více informací naleznete ZDE.

VIDEO S NAŠIMI PRODUKTY Z FESTIVALU RESPEKT K PORODU

I letos jsme byli ekologickým partnerem festivalu Respekt k porodu - festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství, který skončil včera. Na našem Facebooku si můžete prohlédnout krátké video z výstavy Homo Ecologicus, kde Vám organizátoři ukáží ekologickou drogérii Eco Clean. A zahlédnout budete moci i přírodní kosmetiku Khadi.

Na náš Facebook vstoupíte TUDY.

 

PARTNERSTVÍ FESTIVALU RESPEKT K PORODU A VSTUPENKY

I tento rok jsme partnerem Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství, který se bude konat v dnech 13. – 19. května v Praze, nově na adrese Sněmovní 7. Více najdete na www.respektkporodu.cz.

Během festivalu si budete moci prohlédnout naše produkty v rámci výstavní sekce Homo Ecologicus.

Budeme pro Vás mít i vstupenky na jednotlivé přednášky či další body v programu.
Více informací k vstupenkám naleznete ZDE. :-)

NOVINKA - BIO ČAKRA ČAJE FIORE D'ORIENTE

Rádi bychom Vám představili novinku, která potěší Vaše chuťové buňky i organismus. ČAKRA ČAJE FIORE D´ORIENTE obsahují ze 100 % bio suroviny, a to ve vybrané, špičkové kvalitě. Bylinné receptury těchto 7 sypaných čajů se zaměřují na harmonizaci čakrového energetického systému. Najdete mezi nimi mimo jiné vzácný hořec z italských Alp anebo zázvor přímo z indického Sikkimu. Tyto bio čaje mají typ chuti, na který jsme zvyklí v Evropě, jsou lahodné a krásně intenzivní svojí chutí i vůní.

Více o čakra čajích najdete ZDE.

Nahoru
79 položek celkem