Aktuality

VELETRH KOSMETIKY FOR BEAUTY V ŘÍJNU 2020

Vzhledem k současné situaci došlo ke sloučení jarního a podzimního termínu konání veletrhu kosmetiky FOR BEAUTY. Nový termín je 9. - 10.10.2020. Budeme se na Vás těšit v říjnu na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

ÚPLNÁ NOVINKA - KHADI ÚŽASNÉ VLASOVÉ TONIKUM

Rádi bychom Vám představili novinku z řady certifikované přírodní kosmetiky KHADI. Je jí ÚŽASNÉ VLASOVÉ TONIKUM - pečující a stylingový sprej, který daruje vlasům přirozenou elasticitu, sílu, vitální objem a zářivý lesk! Kromě toho cenné ajurvédské ingredience také citlivě ošetřují a chrání vlasovou strukturu. Vnímejte, jak jsou Vaše vlasy vyživené a zpevněné!

Více informací naleznete ZDE. :-)

KOSMETICKÝ VELETRH FOR BEAUTY

Rádi bychom Vás pozvali na mezinárodní kosmetický veletrh FOR BEAUTY, kde najdete i stánek Přírodního obchodu resp. Natural Trade CZ s.r.o, výhradního zástupce značek, které na našich stránkách naleznete. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu se uskuteční v novém termínu, a to 15.–16.5.2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

Máme pro Vás připravené zajímavé kosmetické novinky a těšíme se na Vás. :-)

POZVÁNKA NA FESTIVAL EVOLUTION

Srdečně Vás zveme na Festival Evolution, kde najdete i náš veletržní stánek, zahrnující značky jako KHADI, ECO CLEAN, HA-THA, FÖRSTER´S... Festival se koná v dnech 20.-22.3.2020 na výstavišti Praha Holešovice. Stánek Přírodního obchodu bude mít číslo 109 a najdete ho v pravém křídle při vstupu do středové přednáškové haly.

Těšíme se na Vaši účast, představíme Vám i zajímavé novinky. :-)

 

DODATEČNÁ AKTUALIZACE TERMÍNU:

Vzhledem ke zrušení konání jarního Festivalu Evolution v souvislosti se záležitostí koronaviru, jste srdečně ZVÁNI NA PODZIMNÍ FESTIVAL EVOLUTION, KTERÝ SE USKUTEČNÍ 18.-20.9.2020, a kde pro Vás bude i náš stánek.   

VALENTÝNSKÉ SOUTĚŽE NA FACEBOOKU

Blíží se svátek svatého Valentýna a my jsme si pro Vás spustili valentýnské soutěže na Facebooku Přírodního obchodu a také na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi. Na obou sítích Vás čeká lákavá výhra, kterou mohou získat hned 3 výherci. Soutěžit můžete do pátku 14.2. do 15 hodin.

Na Facebook Přírodního obchodu vstoupíte ZDE.
Na Facebook Khadi vstoupíte ZDE.

Těšíme se na Vaše odpovědi. :-)

DHOOP VONNÉ TYČINKY FIORE D´ORIENTE - NOVINKA

Představujeme Vám unikátní Dhoop vonné tyčinky Fiore d´Oriente. Jsou nositeli certifikace Ecocert home parfumes, která nejen garantuje přírodnost složení, avšak navíc všechny ingredience podléhají kontrole v podobě laboratorních analýz. Tzv. dhoopy nejsou rolované na bambusové tyčinky, ale samotná vonná směs je lisovaná do formy silných tyčinek. Jsou ručně vyráběné v Indii a 100 % ingrediencí je přírodního původu.

Více informací o našich nových vonných tyčinkách naleznete ZDE. :-)

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2020!

Šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti přeje PŘÍRODNÍ OBCHOD!

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Nastává období adventu a my jsme pro Vás s potěšením spustili VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ na našem Facebooku. Minimálně 5 výherců získá balíček s vysoce kvalitními přírodními produkty Přírodního obchodu. Soutěžit můžete až do středy 18.12. do 15 hodin.

 

Více informací naleznete ZDE. :-)

VÁNOČNÍ AKCE - DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1 600 Kč / 60 EUR

I letos pro Vás máme speciální vánoční akci. Při objednávce nad 1 600 Kč / 60 EUR od nás obdržíte hodnotný dárek - tentokrát přímo Khadi PLEŤOVOU MASKU, která velmi intenzivně pečuje o pleť. Můžete si vybrat buď masku SANTALOVÉ DŘEVO (pro všechny typy pleti, vyhlazující, hydratující) anebo masku NEEM (pro normální a mastnou pleť, čistící, rozjasňující).

Akce platí pro všechny objednávky až do 31.12.2019.

SOUTĚŽ O KNÍŽKU HANKY ZEMANOVÉ

Na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi si můžete zasoutěžit o krásnou a obsahově přínosnou knížku - o BioAbecedář Hanky Zemanové, přímo s věnováním autorky. Přírodní kosmetika Khadi je jedním z partnerů této knihy, jakož i druhého vydání Nové biokuchařky Hanky Zemanové. Mimochodem, tuto žádanou knihu potkala nyní na podzim radostná událost, a to dotisk. Pokud se zajímáte o to, jak zdravě a přitom lahodně jíst (a nejen to), určitě Vám tyto knihy přijdou vhod. Soutěžit o BioAbecedář můžete do čtvrtka 21.11. do 15 hod.

Facebook přírodní kosmetiky Khadi naleznete ZDE. :-)

Nahoru
90 položek celkem