Förster´s pro děti

bannerFORSTERS_1600x370pxl

FÖRSTER´S PRO DĚTI

Förster´s přírodní produkty pro děti jsou určeny pro přírodní péči o tělo a jsou designovány specificky právě pro děti. Jsou bez znečišťujících látek a škodlivých ingrediencí a umožňují tak užívat si bezstarostnou přírodní péči. Veselé motivy jsou laděny tak, aby přinášely radostné prožitky dětem i dospělým. Obrázky roztomilých zvířátek zároveň dětem pomáhají navyknout si na každodenní hygienickou rutinu. Kartáček na vlasy s kozími štětinami češe dětské vlásky bez tahání.  A jemná přírodní mořská houba myje citlivou dětskou pokožku s hladivou jemností. Všechny produkty naší dětské řady byly vyrobeny s největší pečlivostí v Německu, a to se zodpovědností za udržitelnost přírodních zdrojů...

 

ikona_ctete_vice_zde_250

 

17104M
Förster´s dětská mycí žínka - bavlna - velká - s obrázkem hrošíka, modrá
209 Kč
(172,73 Kč bez DPH)

Super jemná, pro citlivou dětskou pokožku. S roztomilým obrázkem hrošíka, pro radostné koupání. Velikost - velká, pro ruku dospělého. Bavlna šetrně pěstovaná a podstupující ekologicky přátelské zpracování.

Detail
Kód: 17104M
17104R
Förster´s dětská mycí žínka - bavlna - velká - s obrázkem sloníka, růžová
209 Kč
(172,73 Kč bez DPH)

Super jemná, pro citlivou dětskou pokožku. S roztomilým obrázkem sloníka, pro radostné koupání. Velikost - velká, pro ruku dospělého. Bavlna šetrně pěstovaná a podstupující ekologicky přátelské zpracování.

Detail
Kód: 17104R
17301 Hpng
Förster´s vlasový kartáček pro miminka a děti - z FSC cert. buk. dřeva - s kozími štětinami
259 Kč
(214,05 Kč bez DPH)

Vlasový kartáček z bukového dřeva s FSC certifikací. Ideální pro jemné vlásky miminek a dětí. Kozí štětiny pro účinné a zároveň super jemné česání. Česání bez tahání.

Detail
Kód: 17301
3 položek celkem