O produktech HA-THA

Ha-tha

Ha-tha logo_300pxl

 

Cesta produktů HA-THA se započala v severní Indii, v paláci prince Siddharty, budoucího Buddhy. Ten pověřil svého osobního lékaře, Dr. Jivaka Kumara Bhacchu, aby vyvinul čistě přírodní přípravky, které budou sloužit pro blaho a zdraví jeho lidu - tak vznikla originální receptura bylinné vonné lahvičky HA-THA a bylinných balzámů HA-THA Klasik. Dr. Jivaka Kumar Bhaccha je považován za zakladatele klasické thajské masáže a mnoha aromaterapeutických aplikací. Ty se staly základem pro moderní "wellness & spa" kulturu Asie. A zde mají svůj základ i přírodní kosmetické produkty HA-THA.

Západní umění parfumerie a evropské certifikace přírodních produktů a kosmetiky v nich pak propojují tradici se současností a s novodobými požadavky na kvalitu přírodních produktů. Hodnoty, jako je férový obchod, netestování na zvířatech a udržitelná výroba garantují harmonii, dokonce i v rovině etiky.

Aromaterapie a bylinná terapie na plně přírodní bázi Vám nabízí harmonický celostní koncept. Série tuhýcHa-tha logoh parfémů HA-THA, s čistě přírodními, vysoce koncentrovanými vůněmi, bude potěšením pro Vaše smysly. Nechte na sebe působit jejich vzácné éterické oleje s aromaterapeutickým účinkem.

Přípravky HA-THA jsou pro Vás připraveny v elegantních kovových dózičkách stříbrné a nově i zlaté barvy, které můžete nosit stále při sobě.