Ha-tha

Ha-tha logo_300pxl

 

Cesta produktů HA-THA se započala v severní Indii, v paláci prince Siddharty, budoucího Buddhy. Ten pověřil svého osobního lékaře, Dr. Jivaka Kumara Bhacchu, aby vyvinul čistě přírodní přípravky, které budou sloužit pro blaho a zdraví jeho lidu - tak vznikla originální receptura bylinné vonné lahvičky HA-THA a bylinných balzámů HA-THA Klasik. Dr. Jivaka Kumar Bhaccha je považován za zakladatele klasické thajské masáže a mnoha aromaterapeutických aplikací. Ty se staly základem pro moderní "wellness & spa" kulturu Asie. A zde mají svůj základ i přírodní kosmetické produkty HA-THA.

Západní umění parfumerie a evropské certifikace přírodních produktů a kosmetiky v nich pak propojují tradici se současností a s novodobými požadavky na kvalitu přírodních produktů. Hodnoty, jako je férový obchod, netestování na zvířatech a udržitelná výroba garantují harmonii, dokonce i v rovině etiky.

Aromaterapie a bylinná terapie na plně přírodní bázi Vám nabízí harmonický celostní koncept. Série tuhýcHa-tha logoh parfémů HA-THA, s čistě přírodními, vysoce koncentrovanými vůněmi, bude potěšením pro Vaše smysly. Nechte na sebe působit jejich vzácné éterické oleje s aromaterapeutickým účinkem.

Přípravky HA-THA jsou pro Vás připraveny v elegantních kovových dózičkách stříbrné a nově i zlaté barvy, které můžete nosit stále při sobě. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení