O nás

 banner_NATURALTRADE

 

Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste zavítali na stránky Přírodního obchodu. Jsou tu pro Vás přírodní produkty následujících značek:

  • Khadi - certifikovaná přírodní kosmetika, včetně 100% rostlinných barev na vlasy
  • HA-THA Natural Essences - tuhé parfémy, bylinné balzámy, speciální bylinná vonná lahvička
  • Eco Clean Nordics - dánská ekologická drogérie
  • Förster´s - produkty osobní péče německého výrobce s tradicí od 1862, jako jsou kartáče na vlasy včetně tzv. "kančáků" :-) nebo masážní produkty
  • Natural Incense Company - přírodní vonné tyčinky produktových řad Pure Natural Incense a Golden Lotus, jakož i řada dhoop typu Fiore d´Oriente

Jako distributor, společnost Natural Trade, Vám přinášíme přírodní produkty, které jsou specifické svojí kvalitou. Produkty jsou nositeli renomovaných certifikací přírodních a bio produktů, jako jsou BDIH, NaTrue, Ecocert, Eco Control, FSC, GOTS, BIO či Vegan.

V úvodu zároveň uvádíme, že u nás naleznete přírodní produkty s tradicí. Proč s tradicí? Protože produkty zároveň pocházejí ze zemí, kde má určitý typ výrobku anebo jeho provedení tradici. To shledáváme nejen jako faktor pozitivně ovlivňující kvalitu, ale i jako vlastnost, která dává výrobkům zároveň i určité kouzlo a autenticitu. Bylinná vonná lahvička HA-THA pro osvěžení, podporu koncentrace a uvolnění dechu, pocházející z regionu dnešního Thajska, kde má takovýto speciální produkt svoji tradici, tak zároveň znamená i nenapodobitelnou vonnou razanci a stabilitu vůně v čase. Obdobně provedení přírodních produktů péče o tělo od německé rodinné firmy Förster´s má svoji neoddiskutovatelnou odolnost a preciznost.

Produkty, které zde naleznete, si můžete nakupovat také přímo ve Vašem okolí. Přímo na stránkách dané značky doplňujeme místa, kde lze produkty dané značky zakoupit. Jedná se o místa specializující se na přírodní produkty, jako jsou např. prodejny zdravé výživy nebo bioprodejny, ale i přírodně zaměřené salóny a kadeřnictví. Zároveň i samotné stránky Přírodního obchodu budeme dále rozšiřovat, mj. o užitečné informace a tipy k produktům.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s produkty, které zde naleznete.

 

Ing. Hana Beznosková, jednatel

Natural Trade CZ s.r.o., výhradní distributor výše uvedených značek pro ČR a SR. 

HB