Förster´s přírodní mycí mořské houby

bannerFORSTERS_1600x370pxl

FÖRSTER´S PŘÍRODNÍ MOŘSKÉ HOUBY 

"Zlato moří", tak se také říká přírodním houbám! Nacházejí se pouze v nejčistších mořích, v těch nejčistších vodách. Vzhledem k tomu, že jejich buněčná struktura si je podobná se strukturou hedvábí, tak přírodní mořské houby dávají skutečně hedvábně jemný pocit z doteku. Koupel a mytí se tak stávají požitkem pro Vaše smysly a radostnou relaxací. Dopřejte si potěšení z šumivě jemného pohlazení mořské houby. 

Přestože existuje téměř pět tisíc různých druhů přírodních hub v mořích na celém světě, tak potápěči mají povoleno sbírat jen sedm druhů...

  

ikona_ctete_vice_zde_250

 

 

 

FOR K SM
Förster´s přírodní mycí mořská houba - Karibská - S/M
329 Kč
(271,90 Kč bez DPH)

Mořská houba z Karibiku. Pro mytí, které je zároveň požitkem pro smysly a radostnou relaxací. Krásně rozpění mýdlo anebo sprchový gel a dodá Vašemu mytí až překvapivý komfort, v souladu s přírodou. 

Detail
Kód: 15112
FOR K L
Förster´s přírodní mycí mořská houba - Karibská - L
499 Kč
(412,40 Kč bez DPH)

Mořská houba z Karibiku. Pro mytí, které je zároveň požitkem pro smysly a radostnou relaxací. Krásně rozpění mýdlo anebo sprchový gel a dodá Vašemu mytí až překvapivý komfort, v souladu s přírodou... 

Detail
Kód: 15114
FOR O M
Förster´s přírodní mycí mořská houbička na obličej - hedvábná
179 Kč
(147,93 Kč bez DPH)

Mořská houba tzv. hedvábná - pro mytí obličeje. Ideální doplněk k citlivému mycímu gelu. Navlhčená lze používat také namísto tampónku při odličování. Pro komfort mytí a čistotu pokožky obličeje, v souladu s přírodou. 

Detail
Kód: 15123
3 položek celkem