Förster´s kosmetické štětce

bannerFORSTERS_1600x370pxl

forsters_stetce

 

Zažívejte den co den momenty dokonalé estetiky a krásy s přírodními produkty z kosmetické řady Förster´s. Kosmetické štětce Förster´s se vyrábějí ručně v Německu, aby Vám zajistily perfektní a bezchybný vzhled v každém okamžiku.

 

DESIGN, KVALITA, EKOLOGICKÁ ZODPOVĚDNOST

Nádherné a stylové kosmetické štětce Förster´s představují jednotlivě vyráběné kusy té nejvyšší kvality. Naše široká škála zahrnuje všechny nejdůležitější štětce potřebné pro aplikaci dekorativní kosmetiky a splňuje všechny Vaše požadavky na perfektní finiš. Od štětců pro aplikaci podkladového make-upu, přes štětce na pudr a růž, až po štětce na oční stíny či rtěnku. Zahrnují tak vše potřebné, ve všech požadovaných tvarech a formách.

Kosmetické štětce Förster´s se svým klasickým designem jsou "Made in Germany". Jsou vyráběné z bukového a březového dřeva rostoucího v místních lesích. Nejen, že přispívají k Vašemu perfektnímu vzhledu, ale zároveň, díky certifikaci FSC, dbají na to, že lesy jsou obhospodařovány ekologicky, podle standardů udržitelnosti a zodpovědnosti vůči přírodě.

Funkčnost a ekologická kompatibilita mají specifickou důležitost i v případě vláken našich štětců. Veganské vlákno Toray, vyvinuté speciálně pro naše kosmetické štětce, je neuvěřitelně jemné a extra hebké. Pudr, růž i make-up tak mohou být aplikovány s obzvláštní péčí a precizností - pro perfektní finiš. Použité veganské syntetické vlákno Toray je velmi hygienické a nevyvolává alergie. Kosmetické štětce Förster´s jsou tak vhodné rovněž pro profesionální použití. 

Přírodní obchod_zima_4

 

CERTIFIKOVANÉ VEGAN

Kosmetické štětce Foorster´s jsou cerfitikovány Vegan Society. Logo Vegan Society s veganskou květinou garantuje, že produkty jsou kompletně bez živočišných komponent. V souladu s kritérii této certifikace, jsou kosmetické štětce Förster´s právě s veganskými alternativními vlákny, speciálně vyvinutými pro péči o obličej.

A to nejdůležitější - kosmetické štětce Förster´s zajišťují nanesení kosmetických produktů s extra precizností!  

 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862

 

forsters_oforsters1_300    forsters_certifikace_300