Förster´s přírodní kartáče a hřebeny

bannerFORSTERS_1600x370pxl

forsters_kartace hrebeny

Pro výrobu dřevěných produktů vlasové péče Förster´s, jakými jsou vlasové kartáče a hřebeny, používáme vybraná dřeva z lokálních zdrojů anebo olivové dřevo. Tyto dřevěné produkty špičkové kvality, určené pro každodenní rutinní používání, jsou vyráběné ručně a s nejvyšší pečlivostí v Německu. Zvláštní pozornost věnujeme výběru různých druhů dřev, jakými jsou buk, oliva či hruška, která jsou při výrobě kartáčů následně kombinována s přírodními štětinami anebo ostny. Řemeslní mistři tak propojují krásnou dřevěnou bázi s kančími štětinami nebo s celodřevěnými ostny, optimálně pro zamýšlený účel. Výsledkem je umělecky propracovaný kus, jehož používání znamená zároveň i viditelný výsledek.  

 

BIO

Förster´s produkty vlasové péče umožňují našim zákazníkům každodenní péči v harmonii s přírodou. Proto klademe velký důraz na FSC certifikované dřevo, protože garantuje udržitelné lesní hospodářství, při kterém jsou pokácené lesní plochy následně opětovně osázeny. Touto cestou můžeme zajistit, že naše vysoce kvalitní dřevěné produkty jsou vyráběny zároveň i v harmonii s dostupnými zdroji a ne na úkor našeho životního prostředí.

 

PŘÍRODNÍ

U všech přírodních dřevěných produktů v sortimentu vlasové péče Förster´s, tedy i u produktů, které nemají FSC certifikaci zodpovědně obhospodařovaných lesů, klademe při volbě používaných materiálů pečlivý důraz na rozvážné používání hruškového dřeva z lokálních zdrojů a olivového dřeva, aby naše produkty podporovaly ochranu životního prostředí.

 

VÝSLEDEK

Dřevěné kartáče na vlasy Förster´s dávají vlasům nádherně hebký, sametový lesk. Kartáče s kančími štětinami pronášejí přirozený kožní maz v rámci celých vlasových délek a pomáhají je tak chránit proti negativním vlivům prostředí. Hladké celodřevěné ostny kartáčů Förster´s účinně rozčesávají vlasy a stimulují vlasové kořínky, aby tak dávaly vlasům ve výsledku zářivý zdravý vzhled. 

 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862

forsters_oforsters1_300    forsters_certifikace_300