Förster´s pro děti

 bannerFORSTERS_1600x370pxl

 forsters_deti

 

Förster´s přírodní produkty pro děti jsou určeny pro přírodní péči o tělo a jsou designovány specificky právě pro děti. Jsou bez znečišťujících látek a škodlivých ingrediencí a umožňují tak užívat si bezstarostnou přírodní péči.

 

RADOST A KOMFORT

Veselé motivy jsou laděny tak, aby přinášely radostné prožitky dětem i dospělým. Obrázky roztomilých zvířátek zároveň dětem pomáhají navyknout si na každodenní hygienickou rutinu. Kartáček na vlasy s kozími štětinami češe dětské vlásky bez tahání.  A jemná přírodní mořská houba myje citlivou dětskou pokožku s hladivou jemností. Všechny produkty naší dětské řady byly vyrobeny s největší pečlivostí v Německu, a to se zodpovědností za udržitelnost přírodních zdrojů.

 

BIO

Förster´s řada pro děti zahrnuje certifikované bio produkty. Jsou jimi mycí rukavice s bio certifikací GOTS, které garantují delikátní dětskou péči bez jakýchkoliv škodlivých aditiv. Förster´s bio mycí rukavice jsou vyrobeny z 98% neběleného vlákna pěstovaného v kontrolovaných podmínkách. Rovněž dětský kartáček na vlasy pochází z FSC certifikovaného bukového dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů. Právě tam, kde je ve hře mladá generace, považujeme za specificky důležité přispívat k udržení přírodních zdrojů pro budoucnost.

Specialitou dětských bio mycích rukavic Förster´s jsou 2 různé velikosti. Malá rukavička je určená pro malou dětskou ručku, aby povzbudila děti k samostatnému mytí. Rodiče při tom mohou zároveň děti umývat pomocí velké rukavice. Dětský dřevěný kartáček na vlasy Förster´s je uzpůsoben malé dětské ručce, aby i ten povzbuzoval děti k zapojení se.

Přírodní obchod_zima_7

 

PŘÍRODNÍ

Naše přírodní produkty vyrábíme rovněž s nejvyšší možnou péčí a jsou předmětem striktních kontrol kvality. Všechny dětské produkty Förster´s jsou ideální pro citlivou dětskou pokožku. Zrovna tak jako je tomu u bio certifikované série, tak i tyto přírodní produkty mohou být používány pro dětskou péči bez jakýchkoliv omezení.

Naše přírodní mycí rukavice dělají z mytí radost od úplně prvního momentu. Roztomilé obrázky zvířátek vybízejí děti k hraní si. Förster´s přírodní mycí mořské houby mění ve vodě svoji velikost a představují tak zároveň zajímavou hračku do vany - a přitom jsou kompletně přírodního původu.

 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862  

 

forsters_oforsters1_300    forsters_certifikace_300

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení