Förster´s pro děti

 bannerFORSTERS_1600x370pxl

 forsters_deti

 

Förster´s přírodní produkty pro děti jsou určeny pro přírodní péči o tělo a jsou designovány specificky právě pro děti. Jsou bez znečišťujících látek a škodlivých ingrediencí a umožňují tak užívat si bezstarostnou přírodní péči.

 

RADOST A KOMFORT

Veselé motivy jsou laděny tak, aby přinášely radostné prožitky dětem i dospělým. Obrázky roztomilých zvířátek zároveň dětem pomáhají navyknout si na každodenní hygienickou rutinu. Kartáček na vlasy s kozími štětinami češe dětské vlásky bez tahání.  A jemná přírodní mořská houba myje citlivou dětskou pokožku s hladivou jemností. Všechny produkty naší dětské řady byly vyrobeny s největší pečlivostí v Německu, a to se zodpovědností za udržitelnost přírodních zdrojů.

 

BIO

Förster´s řada pro děti zahrnuje certifikované bio produkty. Jsou jimi mycí rukavice s bio certifikací GOTS, které garantují delikátní dětskou péči bez jakýchkoliv škodlivých aditiv. Förster´s bio mycí rukavice jsou vyrobeny z 98% neběleného vlákna pěstovaného v kontrolovaných podmínkách. Rovněž dětský kartáček na vlasy pochází z FSC certifikovaného bukového dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů. Právě tam, kde je ve hře mladá generace, považujeme za specificky důležité přispívat k udržení přírodních zdrojů pro budoucnost.

Specialitou dětských bio mycích rukavic Förster´s jsou 2 různé velikosti. Malá rukavička je určená pro malou dětskou ručku, aby povzbudila děti k samostatnému mytí. Rodiče při tom mohou zároveň děti umývat pomocí velké rukavice. Dětský dřevěný kartáček na vlasy Förster´s je uzpůsoben malé dětské ručce, aby i ten povzbuzoval děti k zapojení se.

Přírodní obchod_zima_7

 

PŘÍRODNÍ

Naše přírodní produkty vyrábíme rovněž s nejvyšší možnou péčí a jsou předmětem striktních kontrol kvality. Všechny dětské produkty Förster´s jsou ideální pro citlivou dětskou pokožku. Zrovna tak jako je tomu u bio certifikované série, tak i tyto přírodní produkty mohou být používány pro dětskou péči bez jakýchkoliv omezení.

Naše přírodní mycí rukavice dělají z mytí radost od úplně prvního momentu. Roztomilé obrázky zvířátek vybízejí děti k hraní si. Förster´s přírodní mycí mořské houby mění ve vodě svoji velikost a představují tak zároveň zajímavou hračku do vany - a přitom jsou kompletně přírodního původu.

 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862  

 

forsters_oforsters1_300    forsters_certifikace_300