Ha-tha bylinná vonná lahvička a balzámy

bannerHATHA_1600x370pxl  

hatha_1_300

 

TISÍCILETÉ TRADICE PRO BLAHO TĚLA A MYSLI

Bylinné produkty HA-THA stojí na tisíciletých tradicích kultur Indie, Číny a dávného lidu Khmerů. Aromaterapie a bylinná terapie na čistě přírodní bázi je v nich propojena s přísnými kritérií renomovaných certifikací na složení přírodních produktů. Nenajdete v nich tedy ani ropné parafíny či vazelínu, ani syntetické vůně.

Kromě blahodárných účinků na tělo nesou balzámy HA-THA navíc i svoji jedinečnou vůní, bylinně svěží a čistou. Výjimkou je reparační balzám REPAIR, s vůní jen velice jemnou - skutečný balzám pro rty a suchou pokožku.

Bylinná vonná lahvička HA-THA pak překvapí mimořádnou intenzitou své vůně, ale i její trvalostí. Maličká a přesto tak silná. Můžete ji nosit neustále při sobě a přivonět si k ní, kdykoliv potřebujete. 

  

HA-THA pro Vás má 4 různé receptury:

HA-THA bylinný balzám CLASSIC WHITE / KLASIK BÍLÝ

HA-THA bylinný balzám CLASSIC RED / KLASIK ČERVENÝ

HA-THA bylinný balzám MOVE / POHYB

HA-THA bylinný balzám REPAIR / REPARAČNÍ

 

První z nich, KLASIK BÍLÝ, představuje osvědčenou HA-THA klasiku. S intenzivním chladivým typem vůně, Vás podpoří fyzicky i mentálně, a to s až překvapivou silou. Další tři jsou čerstvou novinkou v sortimentu. KLASIK ČERVENÝ se symbolem ohnivého draka má skutečně intenzivní rozehřívací sílu. POHYB, zachycený mrštným delfínem, se používá na kolena, zápěstí, lokty...  REPAIR se používá na rty, který dává zároveň svěží lesk, a na velmi suchou pokožku.

Vybrat si můžete ze dvou velikostí balení balzámů - malé ploché dózičky 6 ml a skleněné lahvičky 18 ml. Varianta malé kovové dózičky má svůj význam v tom, že balzám můžete snadno nosit neustále při sobě, hodí se i na cesty. A pokud jste zvyklí pečovat v průběhu dne o své rty, tak malé balení reparačního balzámu Repair pro Vás bude obzvláště praktické.

 

hatha4_300    hatha3_300