Péče o pokožku

 

PÉČE O POKOŽKU S KHADI AJURVÉDSKOU SILOU

Pečujte o krásu pleti cestou přírodní kosmetiky vyráběné prastarými ajurvédskými postupy. Díky propojení mimořádně bohatých receptur Khadi přípravků s autentickou ajurvédskou výrobou budete moci zažívat výjimečnou péči "na vlastní kůži".

Khadi elixír oleje pro pokožku a duši zkrášlují pleť s intenzitou jejich nevšedně komplexního složení a navíc jsou aromaterapeutickým zážitkem, který harmonizuje na duši. Obsažené pravé ajurvédské elixíry, vyrobené z květů, lístků a kořenů, doplněné oleji éterickými, budou požitkem a intenzivní péči pro Vaši pokožku. Během každodenní péče o pleť Vás budou provázet nádherné syté vonné kompozice Khadi esencí. 

Khadi Shanti mýdla promění mytí v momenty radosti. Koncentrovaná síla použitých indických léčivých rostlin, másel a olejů potěší nejen pokožku, ale též rozzáří Vaše nitro a přinese Vám dotyk harmonie... Nechte se unášet kupříkladu vzácnou hřejivou vůní arabského oudu...

 


Vážení a milí zákazníci, aktuálně probíhá redesign KHADI pleťových masek, sprchových gelů a některých dalších pleťových a tělových olejů. Proto nyní v naší nabídce nenaleznete jejich škálu, na kterou jste zvyklí. Jejich škála bude počínaje letními měsíci průběžně opět rozšiřována. Děkujeme za pochopení ohledně této dočasné přechodové situace. 

 

KHADI SHANTI MÝDLA Khadi mýdla

Přírodní mýdlo pro tělo a duši, s aloe vera a s mimořádně bohatou a vyživující skladbou olejů a rostlinných másel

Khadi Shanti mýdla promění mytí rukou, obličeje či těla v momenty radosti. Koncentrovaná síla použitých indických léčivých rostlin a olejů potěší nejen pokožku, ale také rozzáří Vaše vnitřní slunce a přinese Vám dotyk harmonie a klidu.

Naše mýdla jsou vyráběna podle ajurvédských receptur. Rostlinné oleje jsou zpracovány procesem zmýdelňování zastudena. Oproti běžným mýdlům nevysušují Khadi Shanti mýdla pokožku, ale darují jí mimořádně jemné ošetření. Kromě hydratační aloe vera pečuje intenzivně o pokožku mimořádně bohatá a vyživující skladba olejů a rostlinných másel - olej kokosový, olivový, mandlový, z pšeničných klíčků a hroznových semínek, kakaové a bambucké máslo. Jejich vysoký obsah má zvlhčující a zjemňující účinek, který po umytí pocítíte na pokožce skrze její jemnou sametovost.

Všechna Khadi mýdla jsou veganská, s certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Neobsahují syntetické sulfáty, barvicí, aromatické ani konzervační látky. Khadi Shanti mýdla jsou pro Vás s láskou vyráběna v Indii. Drobné rozdíly ve tvaru a barvě jsou důkazem toho, že každé Khadi přírodní mýdlo bylo vyrobeno a krájeno ručně.

Slovo Shanti pochází ze Sanskritu a znamená mír, vnitřní rovnováhu a harmonii. A právě tím se můžete každý den při doteku Khadi Shanti mýdla inspirovat.S certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

bannerKHADI_1600x370pxl