Kód: P9 | Značka: Natural Incense Company

Vonné tyčinky Pure Natural Incense - Citrónová tráva

159 Kč

Vůni dominuje citrónová tráva, doplněná pomerančem, mátou a vonnými dřevy... První vonné tyčinky na světě s certifikací Ecocert. Všechny naše suroviny jsou certifikovány a provázeny bezpečnostními listy a certifikáty analýz. Hlavní ingredience pasty pro přípravu tyčinek PURE NATURAL INCENSE pocházejí z divoké indické džungle, zatímco pryskyřice pocházejí ze suchých pouštních oblastí Indie, Arábie a Afriky a jsou sbírány nomádskými kmeny.

 

Vůni dominuje citrónová tráva, doplněná pomerančem, mátou a vonnými dřevy.

PURE NATURAL INCENSE představuje řadu vonných tyčinek certifikovaných ECOCERT, čistě přírodních, ručně vyráběných. Všechny naše suroviny jsou certifikovány a provázeny bezpečnostními listy a certifikáty analýz.

Hlavní ingredience pasty pro přípravu tyčinek PURE NATURAL INCENSE pocházejí z divoké indické džungle, zatímco pryskyřice pocházejí ze suchých pouštních oblastí Indie, Arábie a Afriky a jsou sbírány nomádskými kmeny.

Naše vonné tyčinky se používají pro pročištění, jakož i pro opětovné spojení se s našimi prapůvodními zkušenostmi a pamětmi minulosti lidstva. Jsou vynikajícím prostředkem k překlenutí časové bariéry, třebas jen na krátkou chvíli. Vykuřování bylo vždy tradičně používáno při modlitbě, meditaci, pro očištění, v józe a při náboženských rituálech všeho druhu, všude na světě. Vonná tyčinka je nástrojem, který pomáhá spojit se se svým já, se svojí duchovní podstatou, i v myšlence s našimi milovanými osobami. Vonná tyčinka jakožto integrální součást naší lidské zkušenosti musí být tedy absolutně čistá.

Vyrobeno ručně, bez kompromisů, s respektem k přírodě a lidství.  


Vyrobeno v Indii. Obsah: 10 ks, celkem 20 g.

Složení: Honey, Coconut charcoal powder, Machilus Macrantha gum, Halmaddi (Ailanthus malabarica), Machilus Macrantha powder, Cimbopogon flexuosus oil, Citrus Aurantium dolcis oil, Mentha arvensis oil.

 

První vonné tyčinky na světě s certifikací ECOCERT.

Ecocert logo NIC

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: