Kód: P11 | Značka: Natural Incense Company

Vonné tyčinky Pure Natural Incense - Kořeněná vanilka

159 Kč

V kompozici vyniká vanilka okořeněná skořicí, kardamomem a vyzdvihnutá vůní pomeranče... První vonné tyčinky na světě s certifikací Ecocert. Všechny naše suroviny jsou certifikovány a provázeny bezpečnostními listy a certifikáty analýz. Hlavní ingredience pasty pro přípravu tyčinek PURE NATURAL INCENSE pocházejí z divoké indické džungle, zatímco pryskyřice pocházejí ze suchých pouštních oblastí Indie, Arábie a Afriky a jsou sbírány nomádskými kmeny.

 

V kompozici vyniká vanilka okořeněná skořicí, kardamomem a vyzdvihnutá sladkou vůní pomeranče.

PURE NATURAL INCENSE představuje řadu vonných tyčinek certifikovaných ECOCERT, čistě přírodních, ručně vyráběných. Všechny naše suroviny jsou certifikovány a provázeny bezpečnostními listy a certifikáty analýz.

Hlavní ingredience pasty pro přípravu tyčinek PURE NATURAL INCENSE pocházejí z divoké indické džungle, zatímco pryskyřice pocházejí ze suchých pouštních oblastí Indie, Arábie a Afriky a jsou sbírány nomádskými kmeny.

Naše vonné tyčinky se používají pro pročištění, jakož i pro opětovné spojení se s našimi prapůvodními zkušenostmi a pamětmi minulosti lidstva. Jsou vynikajícím prostředkem k překlenutí časové bariéry, třebas jen na krátkou chvíli. Vykuřování bylo vždy tradičně používáno při modlitbě, meditaci, pro očištění, v józe a při náboženských rituálech všeho druhu, všude na světě. Vonná tyčinka je nástrojem, který pomáhá spojit se se svým já, se svojí duchovní podstatou, i v myšlence s našimi milovanými osobami. Vonná tyčinka jakožto integrální součást naší lidské zkušenosti musí být tedy absolutně čistá.

Vyrobeno ručně, bez kompromisů, s respektem k přírodě a lidství.  

 

Vyrobeno v Indii. Obsah: 10 ks, celkem 20 g.

Složení: Honey, Coconut charcoal powder, Benzion Siam (Styrax benzoin) gum, Machilus Macrantha gum, Halmaddi (Ailanthus malabarica), Machilus Macrantha powder, Citrus aurantum dulcis oil, Vanilla powder, Cinnamomum zeylanicum, Elettaria Cardamomum seed oil.

 

První vonné tyčinky na světě s certifikací ECOCERT.

Ecocert logo NIC

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: