Novinka
Kód: 29 | Značka: Khadi

Khadi rostlinná barva na vlasy COLOR PREP

259 Kč

Předbarvovací odstín - předpigmentace pro dvoukrokovou metodu barvení. Pro barvení šedých a velmi světlých vlasů natmavo. K použití před barvením odstíny vyžadujícími předpigmentaci. Barevný základ - teplý, zlatavě hnědoměděný. Intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku. Bez syntetických látek, 100% rostlinná. Certifikovaná přírodní kosmetika BDIH.

  • předpigmentace pro dvoukrokovou metodu barvení
  • pro barvení šedých a velmi světlých vlasů natmavo
  • k použití před barvením odstíny vyžadujícími předpigmentaci
  • barevný základ - teplý, zlatavě hnědoměděný
  • intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku
  • bez syntetických látek, 100% rostlinná
  • certifikovaná přírodní kosmetika BDIH

 

S odstínem Khadi Color Prep je příprava vlasů na rostlinné barvení snadná jako nikdy předtím. Každá výchozí barva vlasů je ve své podstatě jedinečná - stejně jako barvení rostlinnými barvami Khadi je jedinečné. Khadi Color Prep připravuje vlasovou strukturu na barvení rostlinnými barvami Khadi a pomáhá dosáhout rovnoměrný, výrazný výsledek, zejména pokud je výchozí barva vlasů šedá či velmi světlá a záměrem je výrazné ztmavení. Níže v sekci "Použití" naleznete dvě nejdůležitější situace použití tohoto odstínu.

Khadi Color Prep - optimální základ pro vyrovnaný a výrazný barevný výsledek. Jsou-li Vaše vlasy šedé či velmi světlé a chystáte-li se je barvit velmi tmavým či popelavým odstínem, doporučujeme použít dvoukrokovou metodu barvení a vlasy předbarvit v prvním barvicím kroku předpigmentačním odstínem Color Prep. Tento extra jemně namletý rostlinný prášek obsahuje pouze vybrané rostlinné části s nejvyšší účinnostní silou a dodá vlasům výrazné zlaté až měděné pigmenty. V závislosti na světlosti výchozí barvy vzniká výrazné zlaté až zlatavě hnědoměděné základové obarvení, které optimálně připraví strukturu Vašich bílých či světlých vlasů na barvení zamýšleným tmavým či popelavým Khadi odstínem. Jinými slovy, tato první teplá vrstva barvy poskytne dokonalý základ pro fixaci finálního chladného, tmavého odstínu. Barevný základ, který vlasům předpigmentace odstínem Color Prep dává, zároveň posiluje barevnou stálost hlavního odstínu použitého v druhém barvicím kroku a zajišťuje obzvláště intenzivní barevný výsledek

Khadi Color Prep není pouze předpigmentací. Avšak díky obsahu rostliny senna neboli cassia působí jako regenerační keratinová kúra. Posiluje a chrání vlasy a vyhlazuje vlasovou strukturu poškozených pramenů. Tradiční ajurvédská jujuba (ziziphus) dodává vlasům hydrataci, regeneruje je skrz naskrz a dává jim zářivý lesk. Díky obsahu rostliny henna vzniká ve vlasech teplý odstín, který je perfektním barevným základem pro barevný "skok" z šedých či velmi světlých vlasů do tmavých či popelavých odstínů. Kromě toho henna intenzivně pečuje o pokožku hlavy a posiluje vlasy od kořínků ke konečkům. 

 

Použití:

1. přechod z velmi světlých vlasů do tmavých odstínů

Rostlinné barvy na vlasy Khadi mají excelentní barvicí účinek a stabilitu. V případě velmi světlých a šedých vlasů podporuje intenzitu tmavého obarvení odstín Khadi Color Prep. Předpigmentuje Vaše vlasy a vytvoří perfektní barevný základ pro přechod z velmi světlé barvy vlasů do tmavých odstínů. 

2. dobarvování šedých a světlých odrostů / předchozí chemické barvení

Určitě znáte ostrý barevný kontrast odrostů, který se typicky objevuje, když odrůstá chemické obarvení vlasů. S rostlinnými barvami Khadi je tento barevný přechod mezi světlými odrosty a velmi tmavými délkami mnohem přirozenější a decentnější. Máte-li délky tmavé z předchozích barvení, zejména chemických, avšak Váš odrost je velmi světlý či prošedivělý, tak předpigmentační odstín Khadi Color Prep dodá Vašim odrostům barevný základ v teplých, zlatavě hnědoměděných tónech, aby je dokonale připravil na barvení požadovaných tmavým či popelavým rostlinným odstínem Khadi. Tak dosáhnete optimální krytí šedých a světlých vlasů a plynulé přechody odrostů a délek. 

Kterých odstínů se předpigmentace týká, naleznete v Khadi vzorníku, jakož i v postupech barvení těchto tmavých a popelavých odstínů. 


Postup:

1. umyjte si vlasy přírodním šampónem Khadi.

TIP: Pokud se Vás to týká, tak použijte Khadi vlasovou masku Hloubkové čištění aktivním uhlím pro zbavení vlasů reziduí syntetických vlasových produktů.

2. Smíchejte Khadi Color Prep s vodou o teplotě 80°C a vytvořte krémovou pastu. Pro odměření teploty vody pro zalití prášku poslouží teploměr, naleznete jej zde.

3. Aplikujte pastu do vlasů, stejným postupem jako Vaši Khadi barvu.

4. Nechte působit 60 minut, opláchněte a poté obarvěte vlasy zamýšleným tmavým Khadi odstínem. Pokud je jím odstín Tmavá blond, stačí doba působení odstínu Color Prep pouze 30 minut.

Upozornění: Aplikujte pouze na neporušenou pokožku a vyhněte se přímému kontaktu s očima. Prášek je extra jemný, nevdechujte ho. Barvicí pastu nechte před aplikací vychladnout na komfortní teplotu, nenanášejte ji horkou.

 

Složení (INCI): Cassia auriculata (senna / cassia)*, Lawsonia inermis (henna)*, Ziziphus jujuba (jujuba, cicimek)*, Ziziphus spina-Christi (cicimek, trn Kristův)*

* z kontrolovaného biologického pěstování, 100 % ingrediencí přírodního původu


Obsah: 100 g
 
 

 

Tento produkt je nositelem certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika

Khadi logo_BDIH_120pxl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: