TIP NA ÚČINNÉ PŘÍRODNÍ OSVĚŽENÍ V LETNÍM HORKU

Tip Ha-tha Klasik

 

Ne vždy je možnost být u vody, vedro nás dokáže vysloveně klátit i doma. Anebo je venku zrovna rozumněji, avšak z místnosti se horku nechce ven. Co s tím lze dělat, pokud nechceme či nemůžeme volit klimatizaci nebo chladnou sprchu? Naším tipem je BYLINNÝ BALZÁM CLASSIC/KLASIK značky HA-THA. Je určený pro všechna roční období. A co to znamená v létě? Že jeho chladivá síla dokáže nakopnout a mentálně probrat právě když na nás doléhají letní vedra. 

 

Jedná se o recepturu z tropického Dálného východu s mentolovo-eukalyptovým typem vůně. Unikátní je, že německý výrobce se postaral o kvalitu podle standardů renomované evropské certifikace přírodních produktů NaTrue! Tedy žádný základ s obsahem ropných látek či synteticky podpořené ovonění, ale produkt spolehlivě přírodní kvality.

I pokud Vás dosud nenapadlo takovýto chladivý typ vůně pro sebe používat, tak vřele doporučujeme tento HA-THA balzám vyzkoušet. Skutečně totiž zabírá. Nanese se v malém množství, bodově, na spánky nebo čelo. A opravdu pozor na kvantitu, protože v první moment nic nevnímáte, tak by Vás to mohlo nutkat natírat a natírat. Po několika minutách ale nastoupí účinek a začnete vnímat chladivost balzámu s výraznou intenzitou. Ta se následně utlumí, avšak drží si dlouho stabilitu. 

 

1. tip v rámci tipu – zajímavou variantou je aplikace na zadní stranu krku. Máte-li delší vlasy, tak si je ideálně sepněte skřipcem.. 

2. tip v rámci tipu – pokud budete chtít udržovat velmi dlouhodobě intenzivní účinek, tak i v tomto případě nanášejte balzám jen lehce, na několik bodů. Až časem ztratí působení na intenzitě, tak balzám nanesete znovu, opět v malém množství.

 

Takže můžete začít s chutí objevovat tento certifikovaný přírodní produkt s tradicí!

A ZDE si ho můžete zajít zakoupit přímo ve Vašem okolí, včetně možnosti ovonění. 

Více o produktech HA-THA ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení