TIP NA ÚČINNÉ PŘÍRODNÍ OSVĚŽENÍ V LETNÍM HORKU

Tip Ha-tha Klasik

 

Ne vždy je možnost být u vody, vedro nás dokáže vysloveně klátit i doma. Anebo je venku zrovna rozumněji, avšak z místnosti se horku nechce ven. Co s tím lze dělat, pokud nechceme či nemůžeme volit klimatizaci nebo chladnou sprchu? Naším tipem je BYLINNÝ BALZÁM CLASSIC/KLASIK značky HA-THA. Je určený pro všechna roční období. A co to znamená v létě? Že jeho chladivá síla dokáže nakopnout a mentálně probrat právě když na nás doléhají letní vedra. 

 

Jedná se o recepturu z tropického Dálného východu s mentolovo-eukalyptovým typem vůně. Unikátní je, že německý výrobce se postaral o kvalitu podle standardů renomované evropské certifikace přírodních produktů NaTrue! Tedy žádný základ s obsahem ropných látek či synteticky podpořené ovonění, ale produkt spolehlivě přírodní kvality.

I pokud Vás dosud nenapadlo takovýto chladivý typ vůně pro sebe používat, tak vřele doporučujeme tento HA-THA balzám vyzkoušet. Skutečně totiž zabírá. Nanese se v malém množství, bodově, na spánky nebo čelo. A opravdu pozor na kvantitu, protože v první moment nic nevnímáte, tak by Vás to mohlo nutkat natírat a natírat. Po několika minutách ale nastoupí účinek a začnete vnímat chladivost balzámu s výraznou intenzitou. Ta se následně utlumí, avšak drží si dlouho stabilitu. 

 

1. tip v rámci tipu – zajímavou variantou je aplikace na zadní stranu krku. Máte-li delší vlasy, tak si je ideálně sepněte skřipcem.. 

2. tip v rámci tipu – pokud budete chtít udržovat velmi dlouhodobě intenzivní účinek, tak i v tomto případě nanášejte balzám jen lehce, na několik bodů. Až časem ztratí působení na intenzitě, tak balzám nanesete znovu, opět v malém množství.

 

Takže můžete začít s chutí objevovat tento certifikovaný přírodní produkt s tradicí!

A ZDE si ho můžete zajít zakoupit přímo ve Vašem okolí, včetně možnosti ovonění. 

Více o produktech HA-THA ZDE.