Förster´s masáž a péče o pokožku

 

bannerFORSTERS_1600x370pxl 

 forsters_masaze

Přírodní masážní produkty Förster´s jsou vyráběné v naší textilní továrně u Kolína nad Rýnem. Již po 150 let se zkušenosti jednotlivých generací a tradiční znalosti používání pletacích strojů a stavů vyvinuté firmou samotnou zajišťují, že naše textilní masážní produkty představují ty nejvyšší standardy kvality, a to v celosvětovém měřítku. Škála různých materiálů, kompozic materiálů, barvy a tvary našich textilních produktů přispívají k nesrovnatelné kvalitě, která je Made in Germany

 

MATERIÁLY

Přírodní masážní produkty Förster´ jsou designovány tak, aby uspokojily požadavky všech zákazníků. Z toho důvodu sahá jejich škála od jemné, zklidňující masáže pomocí žinylkové "chenille" bavlny nebo bambusových vláken přes mírně energickou masáž s použitím směsi bavlny a lnu až po intenzivní masáž velmi hrubým indickým lnem.

 

BIO

Bio masážní produkty Förster´s jsou nositeli certifikace GOTS (Global Organic Textile Standard). Tato známka kvality svými kritérii garantuje, že všechny produkty, které jsou nositeli této bio certifikace, jsou vyrobeny minimálně z 95% vláken z kontrolovaného bio pěstování. Touto cestou my ve Förster´s aktivně pomáháme chránit životní prostředí a udržovat diverzitu druhů.

GOTS monitoruje každý krok ve výrobním řetězci, od pěstování surovin přes jejich další zpracování až po finální produkt. Takto je zajištěno, že výrobní procesy jsou udržitelné a environmentálně přátelské. Specificky důležitou součástí standardů GOTS jsou standardy sociální. Produkty, které jsou nositeli certifikace GOTS jsou vyráběny férovou cestou a dobře trénovanými zaměstnanci. My ve Förster´s se identifikujeme s těmito požadavky. Tyto standardy dodržujeme dlouhodobě, rok za rokem, a je pro nás důležité, že tak můžeme přispívat i naší dílem k férovému a ekologicky přátelskému obchodování.

 

PŘÍRODNÍ

Kromě certifikovaných bio produktů vyrábíme rovněž masážní produkty z čistě přírodních materiálů. Ty pocházejí ze zodpovědného pěstování, kdy jsou obnovitelné suroviny sklizeny udržitelnými přírodními metodami, než jsou následně ekologicky zpracovány do neošetřených přírodních vláken.

 

VÝSLEDEK

Paleta použití produktů je poté tak rozmanitá, jak široká je škála surovin: od jemných rukavic pro péči o obličej, po rukavice pro stimulující masáž těla nebo masážní pásy, praktické pro hůře dosažitelné části těla, jakými jsou záda a hyždě.

Poskytněte Vašemu tělu rychlé a jednoduché ošetření s přírodními masážními produkty Förster´s. Jejich účinek uvidíte a pocítíte už i jen s několika minutovou masáží denně: posilují cirkulaci, uvolňují napětí a tonizují pokožku i podkožní tukové tkáně.

 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862

 

forsters_oforsters1_300    forsters_certifikace_300