Kód: H1 | Značka: Ha-tha

HA-THA bylinná vonná lahvička

249 Kč

Uvolňuje dech a mysl. Zažívejte osvobozující, osvěžující "nakopnutí". Posilněte svoji koncentraci. Tradiční směs aromatických asijských bylin. Stojí na 2 500 let starých ajurvédských a léčebných tradicích Indie, Číny a dávné Angkorské říše. Vdechujte aroma asijských bylin pro uvolnění a osvěžení, pro zrelaxovaní a koncentraci. Maličká a přitom intenzivní - pro snadné nošení s sebou v kabelce či v kapse...

Uvolňuje dech a mysl.  

Zažijte osvobozující, osvěžující "nakopnutí". Posilněte svoji koncentraci.

 

Tradiční směs aromatických asijských bylin. Stojí na 2 500 let starých ajurvédských a léčebných tradicích Indie, Číny a dávné Angkorské říše.

Vdechujte aroma asijských bylin pro uvolnění a osvěžení, pro zrelaxovaní a koncentraci.

 

Mimořádná intenzita vůně a síla ve vonné lahvičce HA-THA, která si drží svoji vůni i při pravidelném používání po dobu 1 roku.

S pomelem, skořicí, arabským jasmínem, lotosem a mentholem. 

 

Bylinná vonná lahvička HA-THA v sobě spojuje:

  • tisícileté tradice a regionální know how výroby a receptury - pro intenzitu vůně a účinek
  • renomovanou evropskou certifikaci přírodních produktů

 

Použití:

Odstraňte víčko, přidržte pod nosem, střídavě přikládejte pod jednu a druhou nosní dírku a zhluboka vdechujte. Osvobozující účinek pocítíte okamžitě. Vědomé hluboké dýchání podporuje přísun kyslíku do plic, aktivuje a posiluje brániční dýchání, zlepšuje průtok krve v rámci těla a orgánů a harmonizuje vegetativní nervový systém. Aby tak mohl být snížen pocit vyčerpání a únavy, posílena schopnost koncentrace a zlepšen výkon. Může ulevit při lehké nevolnosti a závratích.

 

Složení (Ingredients - INCI): Citrus grandis (pomelo) peel oil, Cinnamon cassia (skořice) bark oil, Jasminum Sambac (arabský jasmín) flower extract, Nelumbo nucifera (lotos) flower extract), Menthol. 

 

Lahvička: 2 cm x 4 cm - maličká a přitom intenzivní - pro snadné nošení s sebou v kabelce či v kapse, abyste si mohli přivonět, kdykoliv budete potřebovat.

 

Produkt s certifikací NCP (Nature Care Product) vegan. Bez jakýchkoliv syntetických látek. Více k certifikaci ZDE. 

HA-THA_logo Nature Care Product

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: