Kód: 11213 | Značka: Förster´s

Förster´s masážní pás - indický len - velmi hrubý

419 Kč

Propracovaný, odolný masážní pás špičkové kvality. Pro intenzivní masáž. Ze surového indického lnu. Indický len dodává povrchu rukavice výraznou hrubost (a pokožce hebkost). Perfektní pro domácí masáž, za mokra ve sprše i tzv. suché kartáčování. Také do sauny. Pás zajistí masáž větší plochy najednou a dosažitelnost hůře dostupných zón. PRO VAŠI KONDICI, KRÁSU A VNITŘNÍ POHODU...

Propracovaný, odolný masážní pás špičkové kvality. Pro intenzivní masáž. Ze surového indického lnu. Indický len dodává povrchu rukavice výraznou hrubost (a pokožce hebkost). Perfektní pro domácí masáž, za mokra ve sprše i tzv. suché kartáčování. Také do sauny. Pás zajistí masáž větší plochy najednou a dosažitelnost hůře dostupných zón.

 

FÖRSTER´S MASÁŽNÍ PÁS - VELMI HRUBÝ

 

● surový indický len pro intenzivní masáž

● vybrané přírodní suroviny šetrně pěstované, podstupující ekologicky přátelské zpracování

● bez testování na zvířatech, udržitelné obnovitelné suroviny, férové mzdy 

 

MASÁŽ - ZDROJ VAŠÍ KONDICE A KRÁSY

 


PŘÍRODNÍ MASÁŽNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S:

Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.


 


PŮSOBENÍ:

Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky. 


 


VÝSLEDEK:

Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.


  


POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:

Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.


 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862

Proč využít pro Vaši masáž právě pás?

● perfektní pro hůře dostupné zóny, jako jsou zadní strany stehen a hýždě

● perfektní pro efektivní masáž větší plochy pokožky najednou, např. hýždí a obou boků

● perfektní pro použití na záda 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: