Kód: 11213 | Značka: Förster´s

Förster´s masážní pás - indický len - velmi hrubý

339 Kč

Propracovaný, odolný masážní pás špičkové kvality. Ze surového indického lnu, který dodává povrchu hrubost. Vhodný i pro domácí masáž, jako pomůcka do sprchy, pro pravidelné použití. Také do sauny pro intenzivní masáž. Pás zajistí masáž větší plochy najednou a dosažitelnost hůře dostupných zón.

FÖRSTER´S MASÁŽNÍ PÁS - VELMI HRUBÝ

 

● surový indický len pro intenzivní masáž

● vybrané přírodní suroviny šetrně pěstované, podstupující ekologicky přátelské zpracování

● bez testování na zvířatech, udržitelné obnovitelné suroviny, férové mzdy 

 

MASÁŽ - ZDROJ VAŠÍ KONDICE A KRÁSY

 


PŘÍRODNÍ MASÁŽNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S:

Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.


 


PŮSOBENÍ:

Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky. 


 


VÝSLEDEK:

Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.


  


POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:

Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.


 

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862

Proč využít pro Vaši masáž právě pás?

● perfektní pro hůře dostupné zóny, jako jsou zadní strany stehen a hýždě

● perfektní pro efektivní masáž větší plochy pokožky najednou, např. hýždí a obou boků

● perfektní pro použití na záda 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: