Khadi šampóny a kondicionéry z bylin

khadi_samponyakondicioneryzbylin_300Tyto vlasové šampóny a kondicionéry Khadi Vám umožňují mytí a ošetření vlasů a pokožku hlavy tou nejpřírodnější možnou cestou. Vlasy zároveň získávají objem a lesk. 

V Evropě jsme zvyklí na používání tekutých šampónů a kondicionérů. Zalití bylinného prášku vodou, nanesení vzniklé pasty do mokrých vlasů, včetně jejího vypláchnutí po uplynutí doby působení, však nepředstavuje tak komplikovaný postup, jak se může na první pohled zdát. Ošetřující a zkrášlující účinky obsažených rostlin však za jejich začlenění do své vlasové péče stojí. Jedná se o jemně namleté prášky, které jsou složeny pouze z rostlin. Obsahují plody a byliny, jakými jsou např. amla, reetha, shikakai, neem nebo bhringaraj, tisíciletími osvědčené pro vlasovou péči. Neobsahují žádné pomocné látky, pouze účinné rostliny. Ty jsou během aplikace v přímém kontaktu s vlasy a vlasovou pokožkou a dávají jim to nejlepší ze svých účinků. Ajurvéda používá obsažené rostliny např. proti vypadávání vlasů, jako prevenci šedivění nebo třepení konečků. Jsou výbornou pomocí pro jemné vlasy bez objemu.  Specificky praktické je vnesení pasty do vlasů v předklonu nad vanou. Do mokrých vlasů vnesete pastu, dáte si na ramena starý ručník a případné delší vlasy sepnete skřipcem. Po cca 10 - 15 minutách se vrátíte do koupelny pastu vypláchnout.

Všechny tyto přípravky Khadi můžete volně kombinovat mezi sebou. Můžete si sami nalézt a připravit si tu nejlepší rostlinnou směs Váš typ vlasů.

Prášky se zalévají horkou vodou a vzniklá pasta se nanáší po jejím vychladnutí do vlasů, na dobu cca 10 - 15 minut.