HA-THA přírodní pomocníci nejen pro chladnou sezónu

I když se snažíme o prevenci sebevíce, v období různých nachlazení nás to někdy skolí i tak. A každý pomocník je pak vítaný. Hledáme-li přírodní pomocníky, jsou jimi jednoznačně přírodní produkty HA-THA. Jeden z HA-THA bylinných balzámů, konkrétně KLASIK BÍLÝ a BYLINNÁ VONNÁ LAHVIČKA.

Proč? Protože jejich tradiční receptury, jejichž chladivý vjem pocítíte jak při přivonění, tak při nanesení, mají opravdu razanci. Protože jejich bylinně-éterické složení je pro periodu nachlazení jako stvořené. Najdeme v nich kafr, eukalyptus, mátu, borneol nebo třeba libavku.

HA-THA balzámy i vonná lahvička mají tradici v řádech tisíciletí. Pocházejí z regionu dnešního Thajska a stojí na místní lidové medicíně, včetně ajurvédy. Působí na uvolnění dechu a jsou též úlevou při bolesti hlavy.HA-THA_ořez šírka 1200

Balzám se nanáší na spánky a čelo, případně lze také pod nos. Stačí maličké množství. Vybírat můžete ze dvou velikostních variant balzámu. Jedna z nich, v krásné tepané dózičce, se vejde snadno i do kapsy. To platí i o bylinné lahvičce, ke které můžete kdykoliv přivonět, třeba i v kanceláři. Nejen za účelem úvolnění dechu, ale třebas pro uvolnění mysli a podporu koncentrace. Hodí se jednoduše kdykoliv během roku, a stejně i tak balzám Klasi bílý, který má výstižnou symboliku bílého lva, která zdobí větší variantu jeho balení, tedy tu ve skleněné lahvičce.

A co je unikátní? Oba tyto produkty jsou nositeli renomovaných evrpoských certifikací. Ty garantují čistotu jejich složení, bez látek, které certifikace v přírodních produktech nepovoluje. Balzámy HA-THA jsou certifikovány NaTrue. Narozdíl od mnohých necertifikovaných produktů v nich tak nenajdete ropný základ, jakým bývají minerální oleje či parafín. Naopak, jejich základ pečuje o pokožku a sestává z kokosového oleje a včelího vosku. Bylinná vonná lahvička má certifikaci Eco Control a je bez jakýchkoliv syntetických vůní.

Mimochodem, úplně všechny produkty HA-THA jsou 100% přírodního složení a certifikované. A tak se s nimi můžete s chutí a dobrým pocitem vypravit do dávných časů, aby tehdejší znalosti bylin a dalších přírodních surovin přinášely své benefity i Vám do dnešní moderní doby.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení