HA-THA přírodní pomocníci nejen pro chladnou sezónu

I když se snažíme o prevenci sebevíce, v období různých nachlazení nás to někdy skolí i tak. A každý pomocník je pak vítaný. Hledáme-li přírodní pomocníky, jsou jimi jednoznačně přírodní produkty HA-THA. Jeden z HA-THA bylinných balzámů, konkrétně KLASIK BÍLÝ a BYLINNÁ VONNÁ LAHVIČKA.

Proč? Protože jejich tradiční receptury, jejichž chladivý vjem pocítíte jak při přivonění, tak při nanesení, mají opravdu razanci. Protože jejich bylinně-éterické složení je pro periodu nachlazení jako stvořené. Najdeme v nich kafr, eukalyptus, mátu, borneol nebo třeba libavku.

HA-THA balzámy i vonná lahvička mají tradici v řádech tisíciletí. Pocházejí z regionu dnešního Thajska a stojí na místní lidové medicíně, včetně ajurvédy. Působí na uvolnění dechu a jsou též úlevou při bolesti hlavy.HA-THA_ořez šírka 1200

Balzám se nanáší na spánky a čelo, případně lze také pod nos. Stačí maličké množství. Vybírat můžete ze dvou velikostních variant balzámu. Jedna z nich, v krásné tepané dózičce, se vejde snadno i do kapsy. To platí i o bylinné lahvičce, ke které můžete kdykoliv přivonět, třeba i v kanceláři. Nejen za účelem úvolnění dechu, ale třebas pro uvolnění mysli a podporu koncentrace. Hodí se jednoduše kdykoliv během roku, a stejně i tak balzám Klasi bílý, který má výstižnou symboliku bílého lva, která zdobí větší variantu jeho balení, tedy tu ve skleněné lahvičce.

A co je unikátní? Oba tyto produkty jsou nositeli renomovaných evrpoských certifikací. Ty garantují čistotu jejich složení, bez látek, které certifikace v přírodních produktech nepovoluje. Balzámy HA-THA jsou certifikovány NaTrue. Narozdíl od mnohých necertifikovaných produktů v nich tak nenajdete ropný základ, jakým bývají minerální oleje či parafín. Naopak, jejich základ pečuje o pokožku a sestává z kokosového oleje a včelího vosku. Bylinná vonná lahvička má certifikaci Eco Control a je bez jakýchkoliv syntetických vůní.

Mimochodem, úplně všechny produkty HA-THA jsou 100% přírodního složení a certifikované. A tak se s nimi můžete s chutí a dobrým pocitem vypravit do dávných časů, aby tehdejší znalosti bylin a dalších přírodních surovin přinášely své benefity i Vám do dnešní moderní doby.