Přírodně na lesk vlasů

Lesklé vlasy, kdo by o ně nestál. Ne vždy se nám to poštěstí. Ať už jde o důvody nešetrných chemických zásahů anebo mnohé jiné. Přípravky na syntetické bázi dokáží samozřejmě dodat také lesk. Jde to však i přírodní cestou? Bez efektů syntetických filmotvorných látek typu silikony? S přírodní kosmetikou Khadi jednoznačně ano.  

Certifikovaná přírodní kosmetika Khadi se opírá o tisíciletími prověřené znalosti používání rostlin, ale i o novodobé poznatky, kritéria a očekávání na složení kosmetiky, které skutečně přísluší pojmenování přírodní. Receptury přípravků vycházejí z indické ajurvédy a v souladu s ní probíhá i výroba. O zářivý lesk vlasů se pak dokáže postarat hned několik různých produktů.

Khadi henna lístek_500Začneme barvami na vlasy Khadi. Stále více z nás totiž přichází na chuť rostlinné variantě barvení vlasů, namísto pokračování v zažitém chemickém barvení. Rostlinné barvy na vlasy Khadi jsou poté ideální cestou - 100% rostlinné, s renomovanou německou certifikací BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika) a zároveň s intenzivním barvicím účinkem. Překvapením pro "nováčky" poté bývá nejen atraktivnost a přirozenost výsledného odstínu, ale i celkové zlepšení kvality vlasů a výrazný lesk. Změna je mnohdy natolik markantní, že i okolí se pozastaví a dotazuje. Cestou k lesklým zdravým vlasům tak může být už pouhé používání rostlinných barev na vlasy Khadi.

Ale co když si vlasy nebarvíme? Pak je zde varianta tzv. neutrálního odstínu - Khadi SENNA / CASSIA. Tedy rostlina Cassia obovata, která vlasy regeneruje, aniž by barvila. Můžete ji zařadit i v situaci, že se barvíte chemicky. Její pravidelné používání, přibližně jednou za tři týdny, dává vlasům přirozený lesk a zároveň posílí kořínky.

Dále je zde vynikající ovoce pro vlasy - alma, proslulá tímto použitím vysloveně od starověku. Embelica officinalis, neboli také indický angrešt. Jeho plody patří mezi nejbohatší zdroje vitamínu C, avšak obsahují i další nutrienty. Vlasům dává mimo jiné výrazný lesk a objem. V sortimentu Khadi je k dispozici hned v několika formách. I tato rostlina má použití formou vlasové kúry, tu představuje přípravek s názvem Khadi prášek Amla, tedy prášek ze sušené dužniny amly. Přibližně 2 lžičky prášku Amla smícháte s vodou a vzniklou pastu nanesete na cca 10 minut do vlasů, po jejich umytí. Amlu takto můžete používat pravidelně po každém mytí na způsob kondicionéru, anebo jako občasnou vlasovou masku.

Khadi Amla_500Další variantou, při níž amla pečuje o krásu vlasů, je Khadi vlasový olej MOCNÁ AMLA. Vyráběný podle autentických ajurvédských postupů, kdy je olej ze semen amly doplněn i dalšími bylinami. Tato receptura se stará o výrazný lesk, objem a celkově zdravé vlasy a posílené kořínky. Nelekejte se, že byste snad museli chodit s mastnými vlasy. Olej se aplikuje před mytím vlasů, na 30 min. - 2 hodiny, a to ve velmi malém množství. Mimochodem, o lesk vlasů se umí postarat zrovna tak i Khadi vlasový olej VITALITU RŮST na růst vlasů.

A Khadi ajurvédské elixír ŠAMPÓNY? I ty dokáží překvapit dopadem na lesk a kvalitu vlasů. Opět, se složením podle přísných kritérií německé certifikace BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika). A také v rámci jejich řady najdete amlu, tedy elixír ŠAMPÓN AMLA OBJEM - celkově velmi univerzální a zároveň velice oblíbený. Anebo třeba elixír ŠAMPÓN SHIKAKAI LESK, který je kromě hydratace zaměřen právě i na lesk.

Škála vlasových přípravků Khadi se tedy dokáží postarat i o zářivě lesklé vlasy, a to dokonce 100% rostlinnou cestou.141_KHA_šampón_Amla Objem_web_300x500