Khadi šampóny

khadi_sampony_300

 

ŠAMPÓNY KHADI - AJURVÉDSKÉ, S KONDICIONÉREM

Šetrné a přitom důkladné mytí vlasů na bázi receptur s čerstvými bylinami.

Pokožce přátelské tenzidy přírodního původu, na bázi kokosového oleje a glukózy. Začerstva zapracované byliny, ovoce a květy. Ajurvédské rostliny s přirozeným obsahem saponinů pro mytí a péči. S moderními rostlinnými složkami jako ceramid a skvalen pro péči o vlasové délky. Podle ajurvédy, s aromaterapií, na různé typy vlasů. To jsou šampóny Khadi. Myjí a zároveň ošetřují.

 

AJURVÉDA - ČASEM PROVĚŘENÉ TRADICE

Šampóny Khadi jsou vyráběny podle autentických, časově náročných ajurvédských postupů. V průběhu jejich výroby jsou používány přímo rostliny, namísto nákupu extrahovaných substancí z ajurvédských rostlin. Žádné chemické látky, acetonová ani alkoholová rozpouštědla při tom nejsou používány.

Ajurvéda používá energetické působení různých rostlin a jejich vzájemného synergického účinku pro obnovení harmonického stavu a duševní pohody.

Jednotlivé šampóny Khadi doporučujeme mezi sebou střídat a využít tak jejich účinků. Můžete tedy kombinovat například šampón Neem proti lupům se šampónem Amla na objem a lesk. Jednou týdně je ideální použít reparační a hydratační šampón Růže, Vaše vlasy tak obdrží speciální doplňkovou péči. Šampón Růže však samozřejmě můžete používat i na běžné, každodenní bázi.Výroba šampónů Khadi probíhá v souladu s prastarými tradicemi. S použitím čisté vody jsou připravovány čerstvé výluhy a odvary z mnoha bylin, ovoce a květů. Ty jsou za účelem získání jejich plné účinnosti připravovány separátně při různých teplotách a poté jsou míchány v přesných proporcích do synergicky působících kompozic. V závislosti na zaměření jednotlivých Khadi šampónů pak napravují různé disharmonie vlasové pokožky a vlasů.

Všechny šampóny Khadi obsahují amlu, shikakai a reethu (mýdlové ořechy), tři hlavní rostliny ajurvédy pro ošetření vlasů a prevenci jejich vypadávání, které zajišťují mytí vlasů díky obsahu přírodních saponinů.

 

AROMATERAPIE

Aromaterapie je nedílnou součástí ajurvédy. Čisté éterické oleje, esence rostlin, pomáhají prostřednictvím svých vůní zmírnit disharmonie v těle a vytvářet emoční stabilitu. Snižováním napětí a stresu pomáhají navodit duševní pohodu.

 

RECEPTURY ZAMĚŘENÉ NA RŮZNÉ TYPY VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

  • speciální kombinace ajurvédských rostlin pro řešení specifických problémů s vlasy a vlasovou pokožkou
  • pH vyrovnané na hodnotu 4,5 pro ochranu barvy a prevenci jejího blednutí
  • mandlové a pšeničné proteiny pro reparaci vlasů
  • skvalen a ceramid pro rovnováhu lipidů a vlhkosti
  • éterické oleje a zinek pro zdravou vlasovou pokožku

Šampóny Khadi tak propojují tradiční s moderním.

 

VÝSLEDEK 

  • Čistí vlasovou pokožku
  • Myjí a zároveň ošetřují vlasové délky
  • Předcházejí lámání vlasů a blednutí barvy
  • Dodávají vlasům objem a lesk

 

S certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika

Khadi logo_BDIH_120pxl

bannerKHADI_1600x370pxl

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení