Khadi šampóny

khadi_sampony_300

 

ŠAMPÓNY KHADI - AJURVÉDSKÉ, S KONDICIONÉREM

Šetrné a přitom důkladné mytí vlasů na bázi receptur s čerstvými bylinami.

Pokožce přátelské tenzidy přírodního původu, na bázi kokosového oleje a glukózy. Začerstva zapracované byliny, ovoce a květy. Ajurvédské rostliny s přirozeným obsahem saponinů pro mytí a péči. S moderními rostlinnými složkami jako ceramid a skvalen pro péči o vlasové délky. Podle ajurvédy, s aromaterapií, na různé typy vlasů. To jsou šampóny Khadi. Myjí a zároveň ošetřují.

 

AJURVÉDA - ČASEM PROVĚŘENÉ TRADICE

Šampóny Khadi jsou vyráběny podle autentických, časově náročných ajurvédských postupů. V průběhu jejich výroby jsou používány přímo rostliny, namísto nákupu extrahovaných substancí z ajurvédských rostlin. Žádné chemické látky, acetonová ani alkoholová rozpouštědla při tom nejsou používány.

Ajurvéda používá energetické působení různých rostlin a jejich vzájemného synergického účinku pro obnovení harmonického stavu a duševní pohody.

Jednotlivé šampóny Khadi doporučujeme mezi sebou střídat a využít tak jejich účinků. Můžete tedy kombinovat například šampón Neem proti lupům se šampónem Amla na objem a lesk. Jednou týdně je ideální použít reparační a hydratační šampón Růže, Vaše vlasy tak obdrží speciální doplňkovou péči. Šampón Růže však samozřejmě můžete používat i na běžné, každodenní bázi.Výroba šampónů Khadi probíhá v souladu s prastarými tradicemi. S použitím čisté vody jsou připravovány čerstvé výluhy a odvary z mnoha bylin, ovoce a květů. Ty jsou za účelem získání jejich plné účinnosti připravovány separátně při různých teplotách a poté jsou míchány v přesných proporcích do synergicky působících kompozic. V závislosti na zaměření jednotlivých Khadi šampónů pak napravují různé disharmonie vlasové pokožky a vlasů.

Všechny šampóny Khadi obsahují amlu, shikakai a reethu (mýdlové ořechy), tři hlavní rostliny ajurvédy pro ošetření vlasů a prevenci jejich vypadávání, které zajišťují mytí vlasů díky obsahu přírodních saponinů.

 

AROMATERAPIE

Aromaterapie je nedílnou součástí ajurvédy. Čisté éterické oleje, esence rostlin, pomáhají prostřednictvím svých vůní zmírnit disharmonie v těle a vytvářet emoční stabilitu. Snižováním napětí a stresu pomáhají navodit duševní pohodu.

 

RECEPTURY ZAMĚŘENÉ NA RŮZNÉ TYPY VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

  • speciální kombinace ajurvédských rostlin pro řešení specifických problémů s vlasy a vlasovou pokožkou
  • pH vyrovnané na hodnotu 4,5 pro ochranu barvy a prevenci jejího blednutí
  • mandlové a pšeničné proteiny pro reparaci vlasů
  • skvalen a ceramid pro rovnováhu lipidů a vlhkosti
  • éterické oleje a zinek pro zdravou vlasovou pokožku

Šampóny Khadi tak propojují tradiční s moderním.

 

VÝSLEDEK 

  • Čistí vlasovou pokožku
  • Myjí a zároveň ošetřují vlasové délky
  • Předcházejí lámání vlasů a blednutí barvy
  • Dodávají vlasům objem a lesk

 

S certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika

Khadi logo_BDIH_120pxl

bannerKHADI_1600x370pxl