Kód: 236 | Značka: Khadi

Khadi vlasový olej NEEM HARMONIE

319 Kč

Khadi ajurvédský olej Neem Harmonie pro vlasovou pokožku – pro zklidněnou, harmonickou vlasovou pokožku bez lupů, šupinatění a svědění. Intenzivní péče před mytím vlasů. Proti lupům, šupinatění a svědění. Harmonie a balanc pro problémovou vlasovou pokožku. Harmonizuje tvorbu mazu. S ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z proslulého neemu a dalších čisticích rostlin, s citrónovým a tea tree éterickým olejem, s horčičným olejem. Ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan. S certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika...

Kategorie: Vlasová péče


  • intenzivní péče před mytím vlasů
  • proti lupům, šupinatění a svědění
  • harmonie a balanc pro problémovou vlasovou pokožku
  • harmonizuje tvorbu mazu
  • s ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z proslulého neemu a dalších čisticích rostlin, s citrónovým a tea tree éterickým olejem, s horčičným olejem
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 

Intenzivní péče před mytím vlasů: Khadi ajurvédský olej Neem Harmonie pro vlasovou pokožku – pro zklidněnou, harmonickou vlasovou pokožku bez lupů, šupinatění a svědění.

Khadi vlasový olej Neem Harmonie povzbuzuje sebeozdravující sílu Vaší vlasové pokožky a přivádí ji rychle a efektivně zpět k rovnováze. Vychutnávejte si, jak perfektně zharmonizovaná je Vaše vlasová pokožka, osvobozená od lupů, šupinatění a podráždění, protože zdravá vlasová pokožka je základem pro krásné vlasy.

Tajemství Khadi vlasového oleje Neem Harmonie spočívá v mocném účinku Khadi elixíru: pomocí tradičních, tisíciletími osvědčených ajurvédských procesů jsou indické byliny a plody citlivě ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru. Speciálními ajurvédskými postupy jsou poté zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů a propojeny s oleji éterickými, aby společně daly vznik vysoce účinnému vlasovému oleji.

Tento Khadi ajurvédský rostlinný elixír, bohatý na účinné látky, navrací vlasovou pokožku do klidu a harmonie. Proslulý pročišťující neem, jakož i pískavice řecké seno, jsou tradičním ajurvédským prostředkem proti lupům. Jejich působení je propojeno s intenzivně pročišťujícími éterickými oleji z citrónu a tea tree, jakož i s hnědým hořčičným olejem, který stimuluje látkovou výměnu v pokožce a spolupůsobí proti svědění a lupům.

Potýkáte se se svědivou, problémovou vlasovou pokožkou? Máte lupy? Pak se pro Vás perfektně hodí právě Khadi vlasový olej Neem Harmonie.

Vlasové oleje byly v ajurvédě vždy používány za účelem intenzivní vlasové péče, protože budují vlas zevnitř. Vaše vlasy nejenže vypadají opečovávané, ale vyzařují energii a zdravou krásu. Khadi vlasové oleje pečují od pokožky po konečky.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi vlasové oleje v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé německé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

 

Použití:

Khadi vlasový olej Neem Harmonie se používá především jako péče před mytím vlasů.

Napumpujte 1–3 dávky do dlaně a vmasírujte vlasový olej Neem Harmonie do vlasové pokožky.

Nechte olej působit 30 až 60 minut a poté umyjte vlasy Khadi elixír šampónem. Optimální je ovinout si vlasy ručníkem, aby olej mohl působit v teple. Pro zintenzivnění účinku můžete rovněž nechat vlasový olej působit přes noc.

Používejte dvakrát týdně.

Tip: zkompletujte a posilněte svoji ajurvédskou kúru proti lupům Khadi elixír šampónem Neem Balance.

 

Složení (INCI): Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil, Brassica Juncea (hnědý horčičný olej) Seed Extract*, Citrus Limon (citrón) Peel Oil, Limonene**, Cinnamomum Camphora (kafrovník) Wood Oil, Tocopherol (vitamín E), Citral**, Melaleuca Alternifolia (tea tree) Leaf Oil, Trigonella Foenum-Graecum (pískavice řecké seno) Seed Extract*, Helianthus Annuus (slunečnicový olej) Seed Oil, Acacia Concinna (shikakai) Fruit Extract*, Aloe Barbadensis (aloe vera) Leaf Extract*, Azadirachta Indica (neem) Leaf Extract*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Extract*, Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Extract*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Extract*, Sapindus Mukurossi (reetha) Fruit Extract*, Cinnamomum Camphora (kafrovník) Leaf Extract, Vitex Negundo (nirgundi) Extract, Linalool**

*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování, **součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu, 20 % celkového obsahu ingrediencí je z biologického pěstování


Obsah:
50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: