Kód: 133 | Značka: Khadi

Khadi vlasová maska EXTRA LESK SHIKAKAI

179 Kč

Vynikající ochránce proti třepení: intenzivní ošetření, ochrana až po konečky, hydratace a extra lesk. Shikakai - v Indii nazývané "ovoce pro vlasy" - reparuje porézní místa, obklopí vlas jako hedvábná ochrana a prozáří leskem. Ajurvédská odpověď, chcete-li opravdu silnou vlasovou péči: v té nejpřírodnější a nejpůvodnější formě. Khadi ultra jemný prášek - pro delikátní konzistenci a péči. Podle ajurvédských tradic, 100% rostlinná a vegan. S certifikacemi BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

 

Kategorie: Vlasová péče

 

  • vynikající ochránce proti třepení: intenzivní ošetření, ochrana až po konečky, hydratace a extra lesk
  • shikakai - v Indii nazývané "ovoce pro vlasy" - reparuje porézní místa, obklopí vlas jako hedvábná ochrana a prozáří leskem
  • ajurvédská odpověď, chcete-li opravdu silnou vlasovou péči: v té nejpřírodnější a nejpůvodnější formě
  • Khadi ultra jemný prášek - pro delikátní konzistenci a péči
  • podle ajurvédských tradic, 100% rostlinná a vegan
  • s certifikacemi BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan


Vynikající ochránce proti třepení: intenzivně ošetřující maska pro vlasy a vlasovou pokožku - pro extra lesk, hydrataci a ochranu vlasů. Adieu roztřepené konečky!

Khadi ajurvédská vlasová maska Extra lesk Shikakai je péčí na maximum. Tradiční ajurvédskou, ryze rostlinnou cestou daruje vlasům zářivý lesk, ochranu proti třepení konečků a suchosti, elasticitu a hebkost. Navíc pečuje o čistotu a svěžest vlasové pokožky. Vlasové masky Khadi jsou ajurvédskou odpovědí, chcete-li opravdu silnou vlasovou péči: v té nejpřírodnější, nejpůvodnější, vysoce koncentrované a účinné formě.

Tajemství intenzivně ošetřujícího účinku spočívá v Khadi trojím efektu: 1. Složení Khadi vlasové masky stojí na tisíciletých ajurvédských znalostech a zkušenostech. 2. Maska je absolutním koncentrátem plodů shikakai a zahrnuje celek jeho nutrientů. 3. Plody shikakai jsou v případě vlasové masky Khadi citlivě rozemlety na ultra jemný prášek - tak jemný, že jemnější už snad ani být nemůže - pro delikátně jemnou konzistenci masky a pro intenzivní péči na maximum.

100% čisté shikakai - stačí zalít vodou: jakmile nanesete tuto vysoce koncentrovanou masku, můžete vnímat, jak prostupuje Vaši vlasovou pokožku a vlasy intenzivní péče, přičemž vlasy získají ochranu, hydrataci a extra lesk.

Shikakai představuje plody - lusky - rostliny Acacia concinna a v ajurvédě jsou považovány za superfood. Shikakai v hindštině znamená „ovoce pro vlasy". Tyto plody jsou totiž vyhlášené svým intenzivně hydratačním účinkem, dodáním zářivého lesku, přirozené elasticity a hebkosti. Khadi vlasová maska Extra lesk Shikakai v sobě nese čistou sílu shikakai a chrání Vaše vlasy proti suchosti a třepení. A jako bonus dává čistotu a svěžest vlasové pokožce a stimuluje růst vlasů.

Hýčkejte své vlasy maskou na způsob občasné kúry. Případně ji můžete používat na způsob kondicionéru. Anebo jako speciální ošetření před barvením vlasů rostlinnými barvami Khadi. Více se dozvíte v sekci Použití.

Khadi vlasová maska Extra lesk Shikakai je součástí produktové série „Shining" – tyto lesk dávající přípravky se při používání v setu doplňují, aby společně tvořily snový tým pro hydrataci, elasticitu, hebkost a lesk par excellence.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi vlasové masky v sobě nesou autentickou ajurvédu a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé německé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan

 


Použití:

Khadi ajurvédská vlasová maska Extra lesk Shikakai je péčí na maximum. Tradiční ajurvédskou, ryze rostlinnou cestou, daruje vlasům intenzivní ošetření, lesk a ochranu. Vnímejte, jak delikátně jemná konzistence masky, vzniklá ultra jemným namletím plodů shikakai, vykouzlí zářivý zázrak. Jste připraveni zářit?!

Jak vyzískat maximum z Khadi vlasové masky Extra lesk Shikakai:

  • Dejte množství odpovídající délce Vašich vlasů do misky a smíchejte jemný prášek s teplou vodou, do vzniku hladké konzistence. Při středně dlouhých vlasech odpovídá 1 sáček cca jednomu použití.
  • Umyjte si vlasy a vneste pečující masku do vlhkých vlasů, jednoduše rukama.
  • Zakryjte si vlasy tmavým ručníkem a nechte masku působit 10 až 30 minut – v závislosti na intenzitě péče, kterou si přejete. A vlasové kouzlení začíná!
  • Důkladně opláchněte vlasovou masku vlažnou vodou. Hotovo.

Možností je také pravidelná aplikace v menším množství na způsob kondicionéru pro lesk a ošetření vlasů a vlasové pokožky. V tomto případě smíchejte pouze cca 2 lžičky jemného prášku s větším množstvím teplé vody do řídké konzistence. Vneste do čerstvě umytých vlasů, nechte působit několik až 10 minut a opláchněte.

Variantou použití této masky je také její aplikace před barvením vlasů rostlinnými barvami Khadi: jestliže již pravidelně používáte přírodní kosmetiku namísto konvenční, tak můžete použít těsně před barvením pečující masku Extra lesk Shikakai jako alternativu hloubkově čisticí vlasové masky Hloubkové čištění aktivním uhlím. Díky budujícímu působení masky Extra lesk Shikakai bude podpořeno rovnoměrné obklopení vlasu rostlinnými pigmenty – pro zářivou, dlouhotrvající a intenzivní barvu.

Bezpečnostní pokyny: prosím aplikujte pouze na neporušenou pokožku. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Khadi prášek je mimořádně jemný – prosím nevdechněte.

Péče o vlasy v ajurvédě: to, co je v naší západní kultuře považováno za každodenní rutinu, má v ajurvédské filozofii vyšší smysl. Mytí a ošetření vlasů je považováno za komplexní ceremonii, která očišťuje tělo, emoce i mysl, a která ulevuje od vnějších zátěží. Právě prášková forma je považována za nejpůvodnější a nejpřírodnější formu péče.

 

Složení (INCI): Acacia Concinna (shikakai) Fruit Powder*

*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování; 100 % ingrediencí přírodního původu


Obsah: 50 g  

Tento výrobek  je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: