SOUTĚŽE O BIOABECEDÁŘ HANKY ZEMANOVÉ S VĚNOVÁNÍM

Dali jste si předsevzetí dělat něco pro své zdraví? Zajímá Vás téma výživy anebo zdravého vaření? Anebo byste si jednoduše rádi rozšířili obzory?

Pak si s námi můžete zasoutěžit o nové aktualizované vydání BIOABECEDÁŘE HANKY ZEMANOVÉ. Koncem loňského roku jsme Vám vydání této knihy, jehož jsme jedním z partnerů, již avizovali. Na výherce čeká knížka PŘÍMO S PODPISEM A VĚNOVÁNÍM Hanky Zemanové.

Knížky s věnováním jsou pro Vás připraveny hned dvě. Jednu můžete vyhrát na Facebooku Přírodního obchodu a druhou na Facebooku přírodní kosmetiky Khadi. Soutěžit tam můžete do pondělí 29.1. do 12 hodin.

Pro představu o výhře citujeme PharmDr. Margit Slimákovou, specialistku na zdravotní prevenci, která k této knize uvádí: „BioAbecedář je nejdokonalejším knižním zdrojem zdravých výživových informací v Česku. Najdete zde detailní faktografická data, doplněná skvělými osobními zkušenostmi a radami“. Jak ukazuje obrázek, kniha je skutečně obsáhlá a zahrnuje i část s recepty. Více ZDE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení