Kód: 131 | Značka: Khadi

Khadi práškový šampón MYTÍ ROSTLINAMI - SENSITIVE

179 Kč

Jemný samet do vlasů: absolutně citlivý, zklidňující a zároveň intenzivně pečující práškový šampón. Bohatý poklad indických čisticích a pečujících rostlin je vyladěný pro citlivý typ pokožky, zklidňuje ji a harmonizuje. Stačí zalít vodou - pro čistotu, výživu, lesk a luxusní dotek. Ajurvédská odpověď, chcete-li mytí vlasů a péči v té nejpřírodnější a nejpůvodnější formě. Khadi ultra jemný prášek - pro delikátní konzistenci a péči. Podle ajurvédských tradic, 100% rostlinný a vegan. S certifikacemi BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

Kategorie: Mytí vlasů

 

 • jemný samet do vlasů: absolutně citlivý, zklidňující a zároveň intenzivně pečující práškový šampón
 • bohatý poklad indických čisticích a pečujících rostlin je vyladěný pro citlivý typ pokožky, zklidňuje ji a harmonizuje 
 • stačí zalít vodou - pro čistotu, výživu, lesk a luxusní dotek
 • ajurvédská odpověď, chcete-li mytí vlasů a péči v té nejpřírodnější a nejpůvodnější formě
 • Khadi ultra jemný prášek - pro delikátní konzistenci a péči
 • podle ajurvédských tradic, 100% rostlinný a vegan
 • s certifikacemi BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 

Jemný samet do vlasů: absolutně citlivě čisticí, zklidňující a zároveň intenzivně pečující práškový šampón. Pro čistotu, harmonii, výživu, lesk a luxusní dotek.

Khadi ajurvédský práškový šampón Mytí rostlinami - Sensitive je citlivým mytím a intenzivní péčí v jednom. Tradiční ajurvédskou, ryze rostlinnou cestou myje, harmonizuje vlasovou pokožku a poskytuje vlasům a vlasové pokožce intenzivní péči. Práškový šampón Khadi je ajurvédskou odpovědí, chcete-li mytí vlasů a péči v té nejpřírodnější, nejpůvodnější, vysoce koncentrované a účinné formě, zároveň táááák citlivé.

Tajemství mycího a intenzivně pečujícícho účinku spočívá v Khadi trojím efektu: 1. Složení Khadi práškového šampónu stojí na tisíciletých ajurvédských znalostech a zkušenostech. 2. Ajurvédská receptura umocňuje individuální účinek jednotlivých indických rostlin do synergického celku. 3. Ingredience jsou v případě práškového šampónu Khadi citlivě rozemlety na ultra jemný prášek - tak jemný, že jemnější už snad ani být nemůže - pro delikátně jemnou konzistenci šampónu a pro intenzivní péči na maximum.

100% rostliny - stačí zalít vodou: jakmile nanesete tento extra jemný šampón, můžete vnímat, jak prostupuje Vaši vlasovou pokožku a vlasy osvobozující čistota, přičemž vlasy zažívají intenzivní péči.

Pravá ajurvéda: v práškovém šampónu Mytí rostlinami - Sensitive je propojen bohatý poklad vybraných indických rostlin pro mytí, harmonizaci a intenzivní péči od pokožky po konečky. Tulsi, neboli bazalka posvátná, zklidňuje a harmonizuje. Reetha, neboli indické mýdlové ořechy, spolu se shikakai, tvz. "ovocem pro vlasy", citlivě myjí díky obsahu přírodních saponinů a dávají vlasům péči a extra lesk. Bhringaraj, bylina v Indii nazývaná jako "královna vlasů", posiluje vlasové kořínky, působí proti podráždění a navrací pokožce harmonii. Neem, proslulá silně pročišťující rostlina ajurvédy, působí proti tvorbě lupů, zklidňuje svědění a navrací pokožku do harmonie. Ibišek je bohatý na vitamíny a minerály, hydratuje vlasy, zpevňuje je a revitalizuje. Pískavice řecké seno je dobře známý prostředek proti mnoha problémům s pokožkou, včetně lupů, navíc posiluje vlasy počínaje od kořínků, podporuje růst vlasů a působí proti jejich vypadávání. Amla, superovoce nabité vitamínem C, vyživuje, dává ochranu, lesk a mimořádný objem. A to jmenujeme jen některé z ingrediencí a jen některé z jejich účinků!

Práškový šampón můžete používat jako občasnou, intenzivně pečující mycí kúru, anebo pravidelně namísto tekutého šampónu, zejména je-li Vám blízké mytí vlasů rostlinami jako takovými. Více se dozvíte v sekci Použití.

Khadi práškový šampón Mytí rostlinami - Sensitive je součástí produktové série „Balancing“ – tyto delikátní harmonizující přípravky se při používání v setu doplňují, aby společně tvořily snový tým pro extra citlivé mytí, zklidnění podrážděné pokožky a její návrat do rovnováhy. V případě velmi citlivé, šupinatějící podrážděné pokožky doporučujeme používat rovněž i Khadi vlasový olej Neem Harmonie z čisticí série "Purifying".

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi práškový šampón v sobě nese autentickou ajurvédu a zároveň je certifikován podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Je předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé německé asociace BDIH a je nositelem certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan

 

Použití:

Khadi ajurvédský práškový šampón Mytí rostlinami - Sensitive je citlivým mytím a intenzivní péčí v jednom. Tradiční ajurvédskou, ryze rostlinnou cestou myje, harmonizuje vlasovou pokokžu a poskytuje vlasům a vlasové pokožce intenzivní péči. Vnímejte, jak delikátně jemná konzistence šampónu, vzniklá ultra jemným namletím rostlin, vykouzlí čistící, harmonizující a pečující zázrak. Oooh!

Jak vyzískat maximum z Khadi práškového šampónu Mytí rostlinami - Sensitive:

 • Dejte množství odpovídající délce Vašich vlasů do misky a smíchejte jemný prášek s horkou vodou, do vzniku hladké konzistence. Pro vyzískání maxima mycího a zároveň harmonizačního a pečujícího účinku odpovídá při středně dlouhých vlasech 1 sáček cca jednomu použití.
 • Šampón vneste do mokrých vlasů, k pokožce a do délek, jednoduše rukama.
 • Nechte šampón působit cca 5 minut. A vlasové kouzlení začíná!
 • Důkladně opláchněte práškový šampón vlažnou vodou. Hotovo.

Práškový šampón můžete používat jako občasnou, intenzivně pečující mycí kúru, anebo pravidelně namísto tekutého šampónu, zejména je-li Vám blízké mytí vlasů rostlinami jako takovými. V tom případě si můžete najít své mycí optimum také s menším množstvím prášku, v závislosti na délce Vašich vlasů počínaje od cca 2 lžiček, které zalijete větším množstvím vody do řídké konzistence. Možností je vnést šampón do vlasů také v předklonu nad vanou, vlasy poté sepnout skřipcem, jsou-li delší, ramena zakrýt ručníkem a po cca 5 minutách šampón vypláchnout.

Pokud se chystáte aplikovat Khadi rostlinnou barvu na vlasy, tak Vám pro umytí vlasů před barvením doporučujeme použít jeden z našich tekutých elixír šampónů - např. "mladší sestru" práškového šampónu - Khadi elixír šampón Levandule Sensitive.

Bezpečnostní pokyny: prosím aplikujte pouze na neporušenou pokožku. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Khadi prášek je mimořádně jemný – prosím nevdechněte.

Péče o vlasy v ajurvédě: to, co je v naší západní kultuře považováno za každodenní rutinu, má v ajurvédské filozofii vyšší smysl. Mytí a ošetření vlasů je považováno za komplexní ceremonii, která očišťuje tělo, emoce i mysl, a která ulevuje od vnějších zátěží. Právě prášková forma je považována za nejpůvodnější a nejpřírodnější formu péče.


Složení (INCI):
Sapindus Mukurossi (reetha) Fruit Powder*, Acacia Concinna (shikakai) Fruit Powder*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder*, Justicia Adhatoda (malabarský ořech) Leaf Powder*, Azadirachta Indica (neem) Leaf Powder*, Eclipta Prostrata (bhringaraj) Powder*, Ocimum Sanctum (tulsi) Leaf Powder*, Trigonella Foenum-Graecum (pískavice řecké seno) Seed Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Hibiscus Sabdariffa (ibišek) Flower Powder*, Chamomilla Recutita (heřmánek) Flower Powder*, Ziziphus Jujuba (jujuba) Leaf Powder*

*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování; 100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah: 50 g  

Tento výrobek  je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: