Kód: 183 | Značka: Khadi

Khadi elixír olej pro pokožku a duši CENTELLA NEW-CELL - 50 ml

439 Kč

Pro zpevnění a elasticitu pokožky. Zažívejte komplexní regeneraci pojivových tkání pokožky - také proti striím, včetně těhotenských. Na základě prastarých znalostí ajurvédské kúry rasayana pro regeneraci a revitalizaci buněk. V ajurvédě je citlivá "reparátorka" centella synonymem pro revitalizaci a spojení křehkých buněk do nového celku, obdobně jako bylinka brahmi. S bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů. Ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan. S certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

 

Kategorie: Péče o pokožku

 

  • pro zpevnění a elasticitu pokožky
  • zažívejte komplexní regeneraci pojivových tkání pokožky - také proti striím, včetně těhotenských
  • na základě prastarých znalostí ajurvédské kúry rasayana pro regeneraci a revitalizaci buněk
  • v ajurvédě je citlivá "reparátorka" centella synonymem pro revitalizaci a spojení křehkých buněk do nového celku, obdobně jako bylinka brahmi
  • s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 

Khadi elixír olej Centella New-cell neboli "Centella Nová buňka": nový začátek pro Vaši pokožku. Zažívejte ajurvédský účinek regeneračního elixír oleje, jak obnovuje, zpevňuje, přináší novou elasticitu a vyhlazuje pokožku.

Transformující účinek stojí na prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v kúře rasayana, která regeneruje a revitalizuje. V receptuře Centella New-cell je použita ajurvédská kombinace aktivních ingrediencí pro podporu regeneračních procesů v pokožce celého těla a ke zpevněni pojivových tkání pokožky a podporu její elasticity - zejména proti striím, včetně těhotenských. A zároveň, delikátní lahodná kompozice éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat na duši a poskytovat smyslům radostný, harmonizující zážitek.

Centella neboli gotu kola je v Indii nazývána také jako tygří tráva, protože zranění tygři královští se chodí válet do jejích lístků, aby si hojili své rány. Jednotlivý lístek centelly je kruhového tvaru a sám o sobě je dosti křehký. Protože se však mnoho lístků v rámci bujného porostu centelly spojuje a vytváří pevný a pružný celek, jsou společně velmi silné. To je výstižná symbolika účinku, který má centella podle ajurvédy na naše buňky: jednotlivé buňky jsou křehké, ale centella spojuje mnoho buněk do nové, celistvé buněčné sítě a poskytuje pojivovým tkáním pokožky elasticitu a pevnost a tím i vyhlazení pokožky. Podle učení ajurvédy má centella schopnost reparovat poškozené buňky. Tradičně se používá k regeneraci pokožky a k podpoře zdraví buněk. Obdobnou regenerační reputaci si nese i bylina brahmi. V ajurvédské kúře Rasayana je důležitým prostředkem také amla. Používá tyto plody - antioxidant s vysokým obsahem vitamínu C - ke stimulaci syntézy kolagenu a k podpoře elasticity. Rovněž vetiver je v Khadi ajurvédském elixíru Centella New-cell použit pro jeho regenerační působení.

Tajemství regeneračního, zpevňujícího a vyhlazujícího působení spočívá v Khadi elixíru Centella New-cell: ručně sbírané indické rostliny jsou pomocí tradičních, časově náročných ajurvédských procesů citlivě ohřívaný v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru, doplněného zároveň oleji éterickými. Díky tomuto synergickému komplexu jsou účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Pomocí speciálních ajurvédských postupů jsou poté rostlinné extrakty zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů, aby celé toto rostlinné bohatství dalo společně vznik vysoce účinnému elixír oleji pro pokožku a duši.

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte, jak Vám zpívá! Vnímejte regenerující působení elixír oleje Centella New-cell. Vychutnávejte si jeho transformující sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí okouzlující, radostnou, bergamotově mandarinkovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak se Vaše pokožka stává pružnější a odolnější a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Důvěřujte intuici Vašich kožních buněk.

Khadi elixír olej Centella New-cell je součástí série "Shakti Shape", kterou tvoří spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Triphala Tri-tox. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan


 

Použití:

Khadi elixír olej Centella New-cell stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své regenerační a posilující působení, tradičně používané v regenerační a revitalizační kúře Rasajána. Vychutnávejte si všemi smysly intenzivně pečující účinek elixír oleje Centella New-cell a vnímejte jeho obnovující, vyhlazující působení a radostnou energii jeho esencí. 

Použití: Khadi elixír olej nanášejte na ještě vlhkou pokožku hned po sprchování. Nanášejte jej všude na pokožku, které chcete dodat obzvláštní péči, regenerovat ji a zpevnit. Nechte elixír olej působit a těšte se z nového svěžího pocitu na pokožce. 

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního očišťujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a radostnou vitální vůni, jak Vás prostupuje. Důvěřujte intuici Vašich kožních buněk, nechte se regenerovat!Silové trio pro komplexní ajurvédskou kúru a účinek:

Pročišťující Khadi Triphala Tri-tox, Khadi Spicy Cell-lite proti celulitidě a regenerační Khadi Centella New-cell jsou Vaše silové trio, ve kterém se snoubí znalosti tradičních ajurvédských ošetření spojených s kúrou pančakarma. Kombinace těchto tří elixír olejů umožňuje Vaší pokožce uvolnit zatěžující nánosy a vydat se novou cestou. Jednotlivé kroky, které Vám ukážeme, na sebe navazují a tak si z nich můžete vytvořit očistně-revitalizační rituál pro zbavení se starého a pro podporu buněk Vaší pokožky v regeneraci:

Krok 1: "Rozprouděte!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox se tradičně používá v ájurvédské kúře pančakarma k rozproudění lymfy, uvolnění usazenin a odvodu přebytečné vody. Doporučujeme proto aplikaci večer, aby se účinek mohl rozvinout během noci a aby lymfa mohla proudit obzvláště intenzivně ráno, až budete opět aktivní.

Krok 2: "Spalte!" Ájurvédská kombinace účinných látek v elixír oleji Khadi Spicy Cell-lite odpovídá druhému kroku a vyvrcholení kúry pančakarma a pomáhá metabolizovat a odstraňovat uvolněné usazeniny. Tento druhý krok aplikujte po kroku Triphala Tritox, úplně nejlépe po ránu, ať podpoříte vstup do nového dne s energií.

Krok 3: "Nechte povstanout jako Fénix!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Centella New-cell odpovídá třetí fázi této ájurvédské kúry a dokonce se používá v tradiční kúře rasayana k regeneraci buněk, tkání a mysli a k ​​získání nové elasticity a pevnosti pokožky. Zažívejte proměnu v nový, zpevněný a elastický celek! Khadi elixír olej Centella New-cell můžete použít všude, kde chce dodat pokožce obzvláštní péči, regenerovat ji, dodat elasticitu a zpevnit.  

 


Složení (INCI): Oryza Sativa (olej z rýžových otrub) Bran Oil*, Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil*, Helianthus Annuus (slunečnicový olej) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (mandlový olej) Oil, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků) Germ Oil, Tocopherol (vitamín E), Alcohol Denat., Bacopa Monnieri (brahmi) Leaf Extract*, Citrus Reticulata (mandarinka) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (bergamot) Fruit Oil, Sida Cordifolia (bala, indický sléz) Root Extract, Vetiveria Zizanoides (vetiver) Root Extract*, Hemidesmus Indicus (sarsaparilla) Root Extract*, Convolvulus Pluricaulis (šankpušpi, svlačec) Leaf Extract, Emblica Officinalis (amla) Fruit Extract*, Centella Asiatica (centella) Leaf Extract*, Ocimum Sanctum (tulsi) Leaf Extract*, Rubia Cordifolia (manjistha) Root Extract*, Vanillin, Limonene**, Linalool**


*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování, **součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:  
 

Khadi logo_BDIH_120pxl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: