Kód: 182 | Značka: Khadi

Khadi elixír olej pro pokožku a duši TRIPHALA TRI-TOX - 50 ml

439 Kč
Momentálně nedostupné

"Nechte odplout" a vnímejte, jak Vaše buňky v nové lehkosti rozkvétají. Receptura je spojením tří proslulých receputur - triphala, sarshapadi a seethodaka, které jsou používány v tradiční ajurvédské čisticí kúře pančakarma pro eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor, nadměrného zadržování vody a pro rozproudění lymfy. S bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů. Ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan. S certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

Kategorie: Péče o pokožku

 

  • "nechte odplout" a vnímejte, jak Vaše buňky v nové lehkosti rozkvétají  
  • receptura je spojením tří proslulých receputur - triphala, sarshapadi a seethodaka, které jsou používány v tradiční ajurvédské čisticí kúře pančakarma pro eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor, nadměrného zadržování vody a pro rozproudění lymfy 
  • s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox: svěží lehkost pro Vaši pokožku. Vnímejte odlehčení a osvobození, když ajurvédská stimulující síla prostupuje Vaši pokožku, aby odváděla a pročišťovala.

Osvobozující, uvolňující účinek stojí na prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v čisticí kúře pančakarma. Tato královská ajurvédská disciplína si klade za cíl odvést zplodiny a hloubkově pročistit tělo a mysl. Khadi Triphala Tri-tox elixír olej je spojením tří proslulých bylinných receptur: triphala, sarshapadi a seethodaka a nese tak v sobě podstatu kúry pančakarma, která motivuje tkáně, aby "nechaly odplynout". Tradičně se tyto receptury používají k pročištění buněk cestou jejich jemného "oplachování". Tato ajurvédská metoda umožňuje lymfě, která obklopuje buňky, odvést vše, co buňky zatěžuje. Díky Triphala Tri-tox - sbohem také nadměrnému zadržování vody. A zároveň, delikátní svěží kompozice mnoha éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat i na duši a poskytovat smyslům skutečně jedinečný zážitek.

Triphala, receptura bohatá na antioxidanty, se tradičně používá k čištění mezibuněčných prostor. Toto silné trio - kombinace plodů haritaki, amalaki (amla) a bibhitaki - je v ajurvédě považováno za stimulátor látkové výměny. Sarshapadi jako ajurvédská bylinně olejová kompozice je koncentrátem síly osmi rostlin a je používána k uvolnění starých nánosů. Seethodaka, další tradiční bylinně olejová kompozice se synergickou silou pětice rostlin slouží v ajurvédě pro zklidnění poškozených tkání a pro obnovu přirozené rovnováhy pokožky.

Tajemství osvobozujícího, odvádějícího působení spočívá v Khadi elixíru Triphala Tri-tox: ručně sbírané indické rostliny jsou pomocí tradičních, časově náročných ajurvédských procesů citlivě ohřívaný v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru, doplněného zároveň oleji éterickými. Díky tomuto synergickému komplexu jsou účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Pomocí speciálních ajurvédských postupů jsou poté rostlinné extrakty zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů, aby celé toto rostlinné bohatství dalo společně vznik vysoce účinnému elixír oleji pro pokožku a duši.

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte, jak Vám zpívá! Vnímejte osvobozující působení elixír oleje Triphala Tri-tox. Vychutnávejte si jeho odváděcí sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí absolutně jedinečnou, svěží stimulující vůní. Již během masírování naciťujte, jak se Vaše pokožka pročišťuje a zotavuje a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Rozvibrujte vše kolem buněk, pro jejich perfektní harmonii.

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox je součástí série "Shakti Shape", kterou tvoří spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Centella New-cell. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan

 

 

Použití: 

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své působení, tradičně používané v očistné kúře pančakarma. Zažívejte pročišťující účinek triphaly, sarshapadi a seethodaky, osvědčených receptur ajurvédy, jak skrze Khadi elixír olej Triphala Tri-tox energizují tok lymfy a očišťují mezibuněčný prostor.

Použití: Khadi elixír olej nanášejte na ještě vlhkou pokožku hned po sprchování. Na problémová místa tělové pokožky s potřebou pročištění či s nadměrným zadržováním vody. Též doporučujeme nanesení na lymfatické body. Nechte olej působit a těšte se z nového svěžího pocitu na pokožce. 

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního očišťujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a nevšední, svěží, stimulující vůni, jak Vás prostupuje. "Nechte rozproudit" a rozvibrujte své buňky.

Silové trio pro komplexní ajurvédskou kúru a účinek:

Pročišťující Khadi Triphala Tri-tox, Khadi Spicy Cell-lite proti celulitidě a regenerační Khadi Centella New-cell jsou Vaše silové trio, ve kterém se snoubí znalosti tradičních ajurvédských ošetření spojených s kúrou pančakarma. Kombinace těchto tří elixír olejů umožňuje Vaší pokožce uvolnit zatěžující nánosy a vydat se novou cestou. Jednotlivé kroky, které Vám ukážeme, na sebe navazují a tak si z nich můžete vytvořit očistně-revitalizační rituál pro zbavení se starého a pro podporu buněk Vaší pokožky v regeneraci:

Krok 1: "Rozprouděte!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox se tradičně používá v ájurvédské kúře pančakarma k rozproudění lymfy, uvolnění usazenin a odvodu přebytečné vody. Doporučujeme proto aplikaci večer, aby se účinek mohl rozvinout během noci a aby lymfa mohla proudit obzvláště intenzivně ráno, až budete opět aktivní.

Krok 2: "Spalte!" Ájurvédská kombinace účinných látek v elixír oleji Khadi Spicy Cell-lite odpovídá druhému kroku a vyvrcholení kúry pančakarma a pomáhá metabolizovat a odstraňovat uvolněné usazeniny. Tento druhý krok aplikujte po kroku Triphala Tritox, úplně nejlépe po ránu, ať podpoříte vstup do nového dne s energií.

Krok 3: "Nechte povstanout jako Fénix!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Centella New-cell odpovídá třetí fázi této ájurvédské kúry a dokonce se používá v tradiční kúře rasayana k regeneraci buněk, tkání a mysli a k ​​získání nové elasticity a pevnosti pokožky. Zažívejte proměnu v nový, zpevněný a elastický celek! Khadi elixír olej Centella New-cell můžete použít všude, kde chce dodat pokožce obzvláštní péči, regenerovat ji, dodat elasticitu a zpevnit.  

Upozornění: Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox a Spicy Cell-lite jsou vysoce účinné elixír oleje, které by měly být používány pouze na ty části těla, kde se hodí jejich účinek. Nepoužívejte je proto na obličej, hrudník nebo sliznice. Během těhotenství namísto nich používejte Khadi elixír olej Centella New-cell.

 


Složení (INCI): Oryza Sativa (olej z rýžových otrub) Bran Oil*, Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil*, Vanillin, Alcohol Denat., Limonene**, Citrus Paradisi (grapefruit) Peel Oil, Terminalia Chebula (harad, haritaki) Fruit Extract*, Emblica Officinalis (amla, amalaki) Fruit extract*, Terminalia Bellerica (baheda, bibhitaki) Fruit Extract*, Moringa Oleifera (moringa) Leaf Extract*, Asparagus Racemosus (šatavari) Root Extract, Tribulus Terrestris (gokrhu, kotvičník) Seed Extract, Cinnamomum Camphora (kafrovník) Bark Extract, Curcuma Longa (kurkuma) Root Extract*, Azadirachta Indica (neem) Leaf Extract*, Coriandrum Sativum (koriandr) Seed Extract, Nigella Sativa (černucha) Seed Extract, Brassica Alba (bílá hořčice) Seed Extract, Piper Longum (pippali, dlouhý pepř) Seed Extract, Myristica Fragrans (muškátový oříšek) Fruit Extract, Eugenia Caryophyllus (hřebíček) Bud Extract, Cinnamomum Cassia (skořice) Bark Extract, Baliospermum Montanum (hastidanti) Root Extract, Withania Somnifera (ašvaganda) Root Extract, Hemidesmus Indicus (sarsaparilla) Root Extract*, Zingiber Officinale (zázvor) Root Extract, Berberis Aristata (daruharidra) Root Extract, Tinospora Cordifolia (guduchi) Root Extract, Rubia Cordifolia (manjistha) Root Extract, Cedrus Deodara (himalájský cedr) Wood Extract, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků) Germ Oil, Vitis Vinifera (olej z hroznových jadérek) Seed Oil, Tocopherol (vitamín E), Eucalyptus Globulus (eukalyptus) Leaf Oil, Vetiveria Zizanoides (vetiver) Root Oil, Pelargonium Graveolens (geránium) Oil, Rosmarinus Officinalis (rozmarýna) Leaf Oil, Cinnamomum Camphora (kafrovník) Bark Oil, Citrus Limon (citrón) Peel Oil, Piper Nigrum (černý pepř) Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum (skořice) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (levandule) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (bergamot) Fruit Oil, Gaultheria Procumbens (libavka) Leaf Oil, Origanum Majorana (majoránka) Herb Oil, Citral**, Linalool**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Citronellol**, Eugenol**, Cinnamal**


*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování, **součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:  
  Khadi logo_BDIH_120pxl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: