Novinka
Kód: 181 | Značka: Khadi

Khadi elixír olej pro pokožku a duši SPICY CELL-LITE - proti celulitidě - 50 ml

439 Kč

„Sbohem celutitido“ - pikantně citrusově-bylinný olej: stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce, působí proti celulitidě. Elixír olej aktivující metabolismus v pokožce, pronikající hluboko do vrstev pokožky. Ajurvédská síla Khadi elixíru Spicy Cell-lite elixíru stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce. Zázvor, černý pepř, pippali neboli dlouhý pepř, skořice, rozmarýna, citrón či pomeranč se v ajurvédské receptuře doplňují do mimořádně účinného celku, který energizuje, podporuje cirkulaci uvnitř pokožky a spaluje odpadní metabolity. Pravá ajurvédská receptura s bohatou kompozicí ajurvédských rostlinných extraktů, éterických olejů a vybraných základových olej. 100% přírodní, vegan, BDIH certifikovaná přírodní kosmetika.

Kategorie: Péče o pokožku


„Sbohem celutitido“ - pikantně citrusově-bylinný olej: stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce, působí proti celulitidě.

  • „sbohem celulitido“ olej, aktivující metabolismus v pokožce, působící hluboko do vrstev pokožky
  • ajurvédská síla Khadi elixíru Spicy Cell-lite elixíru stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce
  • zázvor, černý pepř, pippali neboli dlouhý pepř, skořice, rozmarýna, citrón či pomeranč se v ajurvédské receptuře doplňují do mimořádně účinného celku, který energizuje, podporuje cirkulaci uvnitř pokožky a spaluje odpadní metabolity
  • pravá ajurvédská receptura s bohatou kompozicí ajurvédských rostlinných extraktů, éterických olejů a vybraných základových olejů
  • 100% přírodní, vegan, BDIH certifikovaná přírodní kosmetika

 

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite: osvobozující oheň, který prostoupí problémové partie Vaší pokožky. Khadi elixír olej Spicy Cell-lite „nakopává“ látkovou výměnu v pokožce a uvolňuje odpadní metabolity nastřádané v tukových polštářcích.

Zatímco Khadi elixír olej Triphala Tritox (koncem léta 2021 bude uveden do prodeje) stimuluje extracelulární tkáň a povzbuzuje tok lymfy, tak Khadi elixír olej Spicy Cell-lite intenzivně aktivuje látkovou výměnu uvnitř kožních buněk. Úložiště, která vnímáme jako celulitidu, se stávají „rozpálenou pecí“ pro celulitidu. Tradiční ingredience ajurvédské receptury Spicy Cell-lite, jako pippali neboli dlouhý pepř, hřebíček, zázvor či hořčičný olej, jsou od nepaměti používány v ajurvédských kúrách pro návrat těla do formy a pro opětovnou energizaci buněk. Účinek doplňuje kompozice éterických olejů, která zároveň stimuluje na duši a posiluje vůli kráčet s plnou silou kupředu. Khadi elixír olej proti celulitidě navíc učaruje svojí impozantní, svěže energickou vůní. Elixír olej Spicy Cell-lite můžete propojit s elixír olejem Triphala Tritox - pro vyhlazenou pokožku a odlehčenou siluetu. 

Tajemství působení proti celulitidě spočívá v Khadi elixíru Spicy Cell-lite: ručně sbírané indické léčivé rostliny jsou pomocí tradičních ajurvédských procesů citlivě ohřívaný nad otevřeným ohněm. Získané extrakty (ajurvédsko-medicinální koncentráty) jsou poté propojeny do synergického komplexu - Khadi elixíru. Díky tomuto harmonickému celku jsou specifické účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Khadi elixír je zapracován, opět cestou pravých ajurvédských postupů, do vybraných pečujících olejů. Celé toto rostlinné bohatství neoddělitelně doplňuje kompozice olejů éterických.


Černý pepř, pippali neboli dlouhý pepř a zázvor - podle ajurvédy tvoří jejich kombinace synergický celek - jejich propojení tedy působí intenzivněji, než je pouhý součet jejich účinků. Tato směs rozehřívá, energizuje, spaluje odpadní metabolity a podporuje cirkulaci uvnitř buněk.

Hřebíček a kurkuma stimulují mikrocirkulaci až do hlubokých vrstev pokožky, zároveň působí protizánětlivě.

Ořechová tráva, známa již po tisíciletí jako léčivá bylina nagarmotha, má jemné, ale dlouhotrvající protizánětlivé, čisticí a regenerační účinky.

Skořice celkově zintenzivňuje látkovou výměnu.

 

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte jí, jak Vám zpívá! Vnímejte energizující působení elixír oleje Spicy Cell-lite. Vychutnávejte si jeho hřejivou sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí luxusně kořeněnou, citrusovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak látková výměna pokožky nabrala na obrátkách a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Řekněte celulitidě sbohem.

 

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite tvoří spolu s Khadi elixír oleji Triphala Tritox a Centella New Cell (budou uvedeny do prodeje koncem léta) sérii „Shakti Shape“. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi Shakti Shape série se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu.

Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

 

Použití:

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své aktivační působení. Nanášejte jej na vlhkou pokožku hned po sprchování. Vychutnávejte si všemi smysly energizující účinek Spicy Cell-lite elixíru, jak restartuje látkovou výměnu v pokožce a vyhlazuje celulitidu. Důkladně masírujte a vnímejte hřejivě pikantní "poštipkávání" v pokožce.

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního zkrášlujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a nádhernou, hřejivou, bylinně-citrusovou vůni, jak Vás prostupuje. Rozlučte se se vším, co Vás dosud zatěžovalo.Složení (INCI): Sesamum indicum (sezamový olej)*, Brassica nigra (hořčičný olej)*, limonene**, Rubia cordifolia (manjistha), Citrus limon (éterický olej citrón), Citrus aurantium sinensis (éterický olej pomeranč), Rosmarinus officinalis (éterický olej rozmarýna), Zingiber officinale (zázvor), Cyperus scariosus
(ořechová tráva, nagarmotha), Piper nigrum (černý pepř), Trachyspermum ammi (ajwain), Curcuma longa (kurkuma), Acorus calamus (vacha, puškvorec), Piper longum (pippali, dlouhý pepř), Pogostemon cablin (éterický olej pačuli), citral**, Cinnamomum cassia (skořice), linalool**, cinnamal**, Syzygium aromaticum (hřebíček), eugenol**, geraniol**

* z kontrolovaného biologického pěstování, ** součást přírodních éterických olejů

100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:  

  Khadi logo_BDIH_120pxl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: