Vlasová péče


VYSOCE ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ VLASOVÁ PÉČE PODLE AJURVÉDY

V rámci Khadi máte hned několik cest, jak pečovat o vlasy a vlasovou pokožku. Jsou jimi Khadi kondicionér Kokos Shikakai pro rozčesatelnost a intenzivní péči nebo Khadi vlasové oleje pro zlepšení kvality svých vlasů. Můžete jimi aktivně bojovat proti šedivění vlasů, lupům, vypadávání vlasů a třepení konečků. Další variantou péče o vlasy jsou bylinné pečující prášky na bázi plodů ovoce amla a shikakai, rostlin osvědčených tisíciletími a v Indii tradičně používaných pro vlasovou péči. Ty jsou během aplikace v přímém kontaktu s vlasy a vlasovou pokožkou a dávají jim to nejlepší ze svých účinků.

Khadi kondicionér

 

KHADI KONDICIONÉR KOKOS SHIKAKAI

Novinka - sortiment vlasové péče Khadi byl nedávno rozšířen o krémový kondicionér.

Ajurvédské šampóny Khadi mají pečující složení, díky kterému mohou být používány samostatně. Avšak kdo si přejete používat zároveň kondicionér, např. pro zajištění rychlé rozčesatelnosti, máte nyní možnost! Rovněž Khadi kondicionér KOKOS SHIKAKAI má složení podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Jeho aktivní ingredience zajistí dodatečnou intenzivní péči vašim vlasům.

 

 

 

 

 

KHADI VLASOVÉ OLEJE

khadi_vlasoleje_300

Absolutně přírodní, vysoce účinná péče o vlasy

Prostřednictvím vlasových olejů Khadi můžete účinně pěstovat kvalitu svých vlasů a trvale ji zlepšit. 

Vlasové oleje jsou od starověku známé a osvědčené přípravky, používané v péči o vlasy. Pečlivou výrobou podle ajurvédských postupů a receptur získávají oleje Khadi své typické vlastnosti: příjemnou, exotickou vůni bylin, lehkost, čistotu a rychlé vstřebávání. Můžete jimi aktivně bojovat proti šedivění vlasů, lupům, vypadávání vlasů a třepení konečků.  

Ve vlasových olejích Khadi nenajdete žádné syntetické vůně, smyslem našich vlasových olejů je pouze účinnost receptur. 

Obdobně jejich barva je dána pouze obsaženými oleji a bylinami, neobsahují žádná barviva.

Neobsahují minerální oleje, jako je ropná látka parafinum liquidum. Všechny vlasové oleje Khadi jsou 100% rostlinného složení. 

 

Snadné použití: vmasírujte malé množství oleje k pokožce hlavy a do vlasů, nechte působit a poté vlasy umyjte šampónem obvyklým způsobem. 

Tip: vlasové oleje Khadi Vám rovněž pomohou zajistit lepší stálost a fixaci barvy ve vlasech po barvení vlasů rostlinnými barvami Khadi. V tomto případě vetřete do vlasů malé množství vlasového oleje následující den po aplikaci barvy, před prvním mytím vlasů šampónem. Olej nechte působit cca hodinu. Rovněž jejich průběžné používání zlepšuje stálost barvy ve vlasech.

 

KHADI BYLINNÉ PRÁŠKY (šampóny a kondicionéry)

khadi_samponyakondicioneryzbylin_300Tyto vlasové šampóny a kondicionéry Khadi Vám umožňují mytí a ošetření vlasů a pokožku hlavy tou nejpřírodnější možnou cestou. Vlasy zároveň získávají objem a lesk. 

V Evropě jsme zvyklí na používání tekutých šampónů a kondicionérů. Zalití bylinného prášku vodou, nanesení vzniklé pasty do mokrých vlasů, včetně jejího vypláchnutí po uplynutí doby působení, však nepředstavuje tak komplikovaný postup, jak se může na první pohled zdát. Ošetřující a zkrášlující účinky obsažených rostlin však za jejich začlenění do své vlasové péče stojí. Jedná se o jemně namleté prášky, které jsou složeny pouze z rostlin. Obsahují plody a byliny, jakými jsou např. amla, reetha, shikakai, neem nebo bhringaraj, tisíciletími osvědčené pro vlasovou péči. Neobsahují žádné pomocné látky, pouze účinné rostliny. Ty jsou během aplikace v přímém kontaktu s vlasy a vlasovou pokožkou a dávají jim to nejlepší ze svých účinků. Ajurvéda používá obsažené rostliny např. proti vypadávání vlasů, jako prevenci šedivění nebo třepení konečků. Jsou výbornou pomocí pro jemné vlasy bez objemu.  Specificky praktické je vnesení pasty do vlasů v předklonu nad vanou. Do mokrých vlasů vnesete pastu, dáte si na ramena starý ručník a případné delší vlasy sepnete skřipcem. Po cca 10 - 15 minutách se vrátíte do koupelny pastu vypláchnout.

Všechny tyto přípravky Khadi můžete volně kombinovat mezi sebou. Můžete si sami nalézt a připravit si tu nejlepší rostlinnou směs Váš typ vlasů.

Prášky se zalévají horkou vodou a vzniklá pasta se nanáší po jejím vychladnutí do vlasů, na dobu cca 10 - 15 minut.

 

 

S certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

bannerKHADI_1600x370pxl