Kód: 173 | Značka: Khadi

Khadi elixír olej pro pokožku a duši RŮŽE LÁSKA - 100 ml

519 Kč

Naplňte své srdce láskou a bude zářit až do nitra každičké buňky. Královna péče o krásu se svojí dokonalostí a půvabem. Ajurvédská zkrášlující síla Khadi elixíru Růže Láska hýčká, regeneruje a intenzivně vyživuje i tu nejnáročnější pleť. Růže ve své neodolatelné kráse daruje pokožce hedvábnou hebkost a hydrataci, červené santalové dřevo je tradičním symbolem nekonečné vitality, divotvorný kořen kurkumy má delikátně čisticí a regenerační účinek, až do hloubky kožních buněk. S bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů. Ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan. S certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

 

Kategorie: Péče o pokožku

 

  • naplňte své srdce láskou a bude zářit až do nitra každičké buňky
  • královna péče o krásu se svojí dokonalostí a půvabem
  • ajurvédská zkrášlující síla Khadi elixíru Růže Láska hýčká, regeneruje a intenzivně vyživuje i tu nejnáročnější pleť
  • růže ve své neodolatelné kráse daruje pokožce hedvábnou hebkost a hydrataci, červené santalové dřevo je tradičním symbolem nekonečné vitality, divotvorný kořen kurkumy má delikátně čisticí a regenerační účinek, až do hloubky kožních buněk
  • s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a pečujících základových olejů
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 

Khadi elixír olej Růže Láska: pečujte o svou pleť královsky pomocí Khadi zkrášlujícího elixír oleje Růže Láska! Vychutnávejte si půvabný dotek, který se rozprostírá na Vaší pokožce, jakož i plnost, harmonii a radost, kterou dávají jeho esence.

Autentická ajurvédská receptura elixír oleje Růže Láska propojuje pečující dokonalost růže, kurkumy a červeného santalového dřeva v komplexu s dalšími rostlinami a esencemi a rozvíjí tak jejich zkrášlující účinek do své úplnosti. Výsledkem je mimořádně bohatá regenerace Vaší pleti i nitra. Vychutnávejte si nádherně revitalizovanou, hebkou, vyživenou a pěstěnou pleť.

Tajemství regeneračního působení spočívá v Khadi elixíru Růže Láska: ručně sbírané indické rostliny jsou pomocí tradičních, časově náročných ajurvédských procesů citlivě ohřívaný v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru, doplněného zároveň oleji éterickými. Díky tomuto synergickému komplexu jsou účinky jednotlivých rostlin maximalizovány. Pomocí speciálních ajurvédských postupů jsou poté rostlinné extrakty zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů, aby celé toto rostlinné bohatství dalo společně vznik vysoce účinnému elixír oleji pro pokožku a duši.

100% rostlinná receptura Khadi elixír oleje Růže Láska, to je hojnost rostlin a esencí z ajurvédské pokladnice péče o krásu a regeneraci pleti. Růže je dokonalou krásou a symbolem lásky. Po tisíciletí je vnímána jako královna květů a je ceněna v péči o krásu. Růže pleť hydratuje, zklidňuje a regeneruje. Pravý ajurvédský extrakt z růže hýčká pleť s královskou péčí. Kurkuma má delikátně čisticí, antioxidační a regenerační účinek, až do hloubky kožních buněk. Pokožce dává nádhernou přirozenou zářivost. Červené santalové dřevo je důležitou součástí indické tradice péče o pleť, vyživuje ji a omlazuje. Geránium regeneruje kožní buňky, zmírňuje svědění a používá se při výskytu ekzémů. Vůní se podobá růži, podporuje její něžné působení skrze své vlastní éterické vyzařování a přináší radost. Vybrané zkrášlující oleje jako olej z rýžových otrub, olej z pšeničných klíčků či mrkvových semínek nesou tento unikátní komplex a ošetřují pleť.

Darujte své pleti Khadi elixír olej a naslouchejte, jak Vám zpívá! Vychutnávejte si intenzivně vyživující působení, když se elixír olej Růže Láska zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí luxusně růžovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak je Vaše pleť hýčkána a regenerována spolu s tím, jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Oddejte se dokonalosti růže!

Khadi elixír olej Růže Láska je součástí série "Holy Body", kterou tvoří spolu s Khadi elixír oleji Shatavari Everyoung a Růžový lotos Krása. Ta je synonymem pro holistickou, celistvou péči, zahrnující tělo i duši. Integrální součástí ajurvédy byla vždy i aromaterapie. Khadi péče o krásu v sobě nese pravý ajurvédský komplexní přístup. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pleť jako hudba na duši.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi elixír oleje pro pokožku a duši v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan

 


Použití:

Khadi elixír olej Růže Láska hýčká Vaši pleť již během nanášení, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své regenerující působení. Nanášejte jej na vlhkou pokožku hned po umytí. Vychutnávejte si všemi smysly intenzivně pečující účinek elixír oleje Růže Láska a vnímejte, jak Vaši pleť prostupuje a jak Vás obklopuje jako něžný plášť z růžových lístků. 

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního zkrášlujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a vznešenou vůni. Rozkvétejte spolu s dokonalostí růže.

Aplikace po sprchování: vystačit si můžete dokonce jen s 1-2 pumpičkovými dávkami elixír oleje. Rozneste je dlaněmi na čerstvě umytou, ještě vlhkou pokožku, krásně se s vlhkou pokožkou spojí a dodá jí hebkost. Krouživými pohyby pokožku masírujte a vychutnávejte si nový hedvábný dotek.

 

Provoněný tip: Khadi má také okouzlující mýdla.

 

Složení (INCI): Oryza Sativa (olej z rýžových otrub) Bran Oil*, Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil*, Helianthus Annuus (slunečnicový olej) Seed Oil*, Rosa Centifolia (růže) Flower Extract, Curcuma Aromatica (divoká kurkuma) Root Extract, Curcuma Longa (kurkuma) Root Extract*, Rubia Cordifolia (manjistha) Root Extract*, Caesalpinia Sappan (sapanové dřevo) Bark Extract, Pelargonium Graveolens (geránium) Flower Oil, Tocopherol (vitamín E), Pterocarpus Santalinus (červené santalové dřevo) Wood Extract, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků) Germ Oil, Geraniol**, Citronellol**, Cymbopogon Martini (palmarosa) Herb Oil, Cymbopogon Khasianus (jamrosa) Herb Oil, Daucus Carota Sativa (olej z mrkvových semínek) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (mandlový olej) Oil, Benzyl Benzoate**, Linalool**, Limonene**, Citral**, Farnesol**, Crocus Sativus Stigma (šafrán) Extract, Eugenol**

*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování, **součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah:  100 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:  
  Khadi logo_BDIH_120pxl

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: