Kód: 239 | Značka: Khadi

Khadi vlasový olej COLOR CARE - PÉČE O BARVU

319 Kč

Khadi ajurvédský vlasový olej Color Care - Péče o barvu – vyvinutý speciálně pro fixaci a intenzitu rostlinné barvy ve vlasech. Ošetřuje barvu i vlasy. Intenzivní péče před mytím vlasů. Fixuje a zintenzivňuje rostlinné obarvení, ošetřuje vlasy. Ochranné rostlinné extrakty obklopí vlas jako glazura a chrání rostlinné obarvení. Brilantní zářivost a dlouhotrvající barevná intenzita Vašeho rostlinného obarvení i přirozené barvy. S ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z ochranných rostlin jako senna / cassia či centella, s brokolicovým olejem. Ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan. S certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan...

Kategorie: Vlasová péče

 

  • intenzivní péče před mytím vlasů
  • fixuje a zintenzivňuje rostlinné obarvení, ošetřuje vlasy
  • ochranné rostlinné extrakty obklopí vlas jako glazura a chrání rostlinné obarvení
  • brilantní zářivost a dlouhotrvající barevná intenzita Vašeho rostlinného obarvení i přirozené barvy
  • s ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z ochranných rostlin jako senna / cassia či centella, s brokolicovým olejem 
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikacemi BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika a Vegan

 Účinek podpoří kombinace s dřevěnými kartáči FÖRSTER´S. Vlasový olej vneste k pokožce a vlasy pročesávejte KARTÁČEM S KANČÍMI ŠTĚTINAMI, který si pro tento účel vyčleníte. Výsledkem budou ještě více hedvábné, nadýchané a zářivé vlasy.

Intenzivní péče před mytím vlasů: Khadi ajurvédský vlasový olej Color Care - Péče o barvu – vyvinutý speciálně pro fixaci a intenzitu rostlinné barvy ve vlasech. Ošetřuje barvu i vlasy.

Díky své jedinečné receptuře fixuje Khadi vlasový olej Color Care pigmenty Vaší Khadi rostlinné barvy k vlasovému stvolu, a to čistě přírodně. Ochranné rostlinné extrakty obklopí vlas jako glazura a chrání rostlinné obarvení před sluncem a mechanickým stresemtak si bude Vaše Khadi barva držet maximální stálost.

Tajemství Khadi vlasového oleje Color Care spočívá v mocném účinku Khadi elixíru: pomocí tradičních, tisíciletími osvědčených ajurvédských procesů jsou indické byliny a plody citlivě ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru. Speciálními ajurvédskými postupy jsou poté zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů a propojeny s oleji éterickými, aby společně daly vznik vysoce účinnému vlasovému oleji.

Tento Khadi ajurvédský rostlinný elixír, bohatý na účinné látky, pečuje nejen o barvu, ale zároveň o vlasy, které intenzivně hýčká. Ajurvédské rostliny jako senna / cassia či centella darují ochranu. Ve vlasové péči vysoce ceněný brokolicový olej proniká do hloubi vlasu a daruje intenzivní péči, ochranu a lesk, aniž by vlasy zatížil. S dobře vyživovanými, opečovávanými vlasy působí barva zároveň intenzivnější. Díky vlasovému oleji Color Care bude jak Vaše rostlinné obarvení, tak i Vaše přirozená barva, zářit s oživující brilantností.

Barvíte si vlasy Khadi rostlinnými barvami? Chtěli byste podpořit fixaci Vašeho barvení či oživit barvu mezi dvěma barveními? Anebo máte vlasy nebarvené, avšak Vaše přirozená barva by mohla více zářit? Pak se pro Vás perfektně hodí právě Khadi vlasový olej Color Care.

Vlasové oleje byly v ajurvédě vždy používány za účelem intenzivní vlasové péče, protože budují vlas zevnitř. Vaše vlasy nejenže vypadají opečovávané, ale vyzařují energii a zdravou krásu. Khadi vlasové oleje pečují od pokožky po konečky.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi vlasové oleje v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé německé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Zároveň jsou nositeli certifikace Vegan


Jde-li Vám prioritně o vlasové kořínky, tak můžete vlasový olej včesávat jak FÖRSTER´S KARTÁČEM S KANČÍMI ŠTĚTINAMI, tak variantou S DŘEVĚNÝMI ZAKULACENÝMI OSTNY. A zaměřit se při tom na masáž vlasové pokožky. Mechanicky touto jednoduchou cestou podpoříte cirkulaci uvnitř pokožky a tím účinek oleje.  

Použití: 

Khadi vlasový olej Color Care se používá především jako péče před mytím vlasů.

Pro dosažení intenzivní fixace a optimální ochrany rostlinné barvy ve Vašich vlasech použijte Khadi vlasový olej Color Care jako závěrečný krok po barvení vlasů, a to nejdříve 24 hodin po obarvení, před prvním umytím vlasů šampónem.

Napumpujte 2–3 dávky do dlaně a vemněte vlasový olej Color Care do suchých vlasů, s prioritním zaměřením na nově obarvené oblasti, jakož i do vlasových délek a konečků.

Nechte olej působit 30 až 60 minut a poté umyjte vlasy Khadi elixír šampónem. Optimální je ovinout si vlasy ručníkem, aby olej mohl působit v teple. Pro zintenzivnění účinku můžete rovněž nechat vlasový olej působit přes noc.

Používejte občasně též v období mezi dvěma barveními. V decentním množství lze tento vlasový olej používat také jako bezoplachovou „leave-in“ péči, zejména máte-li suchý typ vlasů.

Tip: po nanesení Khadi vlasového oleje do vlasů je můžete důkladně pročesat pomocí vlasového kartáče s přírodními štětinami, kupříkladu pomocí přírodních kartáčů Förster´s, které s hloubkovou účinností dále zapracují vlasový olej do vlasové struktury a podpoří tak účinek, výslednou nadýchanost a lesk.

 

Složení (INCI): Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil, Oryza Sativa (olej z rýžových otrub) Bran Oil, Brassica Oleracea Italica (brokolicový olej) Seed Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčků) Germ Oil, Parfum, Vitis Vinifera (olej z hroznových jadérek) Seed Oil, Limonene***, Melia Azadirachta (neemový olej) Seed Oil, Eclipta Alba (bhringaraj) Leaf Extract*, Cassia Auriculata (senna / cassia) Leaf Extract, Centella Asiatica (centella) Leaf Extract*, Azadirachta Indica (neem) Leaf Extract*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Extract*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Extract*, Linalool***, Eugenol***, Citral***

*ingredience z kontrolovaného biologického pěstování, ***součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu, 15 % celkového obsahu ingrediencí je z biologického pěstování
Parfum - Khadi vůně je jedinečnou kompozicí čistě přírodních éterických olejů


Obsah:
50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Khadi logo_BDIH_120pxl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: